Úvod

Dobrý den,už asi dva měsíce jsem hrdou majitelkou bytu v Ostravě. Nikdy jsem si nedělala iluze, že koupě nemovitosti bude snadnou záležitosti, přesto dokud jsem se do toho neponořila, neměla jsem představu, co to všechno obnáší. O to vděčnější jsem byla celému kolektivu Flexi Reality za lidský přístup. Anetu Lacinovou už nějakou dobu znám a proto jsem měla velkou radost, že byt, co mi padnul do oka měla zrovna ona ve své správě jako makléřka. S nekonečnou trpělivosti mně jako naprostému neznalcovi vysvětlovala zas a znova co je třeba ještě zařídit a udělat, vždy mi dala dostatek prostoru pro přečtení smluv a ochotně zodpovídala všechny moje dotazy. Pokud se zrovna stalo, že odpověď neznala, tak si nevymýšlela a nezahrála ten dotaz do autu, ale upřímně přiznala, že neví a odpověď v nejkratším možném termínu zjistila. Anetinou další vynikající vlastnosti je to, že jsem nikdy neměla pocit, že by mě do čehokoliv tlačila a celou dobu jsem věděla, že rozhodnutí je na mně a pokud bych se rozhodla couvnout, tak by mi to nikdy neměla za zlé. Po vlastním předání bytu se pak zajímala ne jenom jako kamarádka o mé nové bydlení, ale taky z profesionální stránky, zda je všechno v pořádku. Bylo příjemné vědět, že pro ní práce nekončí podpisem smlouvy, ale že se zajímá i o další osudy jejich zákazníků.
Dále bych ráda vyzdvihla vynikající spoluprácí s p. Alešem Bogoczem. který mě bezbolestně (jak to jenom šlo) provedl světem hypoték a pojištění.
Děkuji také celému kolektivu, který se na na prodeji nemovistosti podílí, hlavně těm, jejichž práce není na první pohled vidět. Přeji všem hodně chuti do práce a hlavně spoustu spokojených zákazníků. Zuzana Gorgolová

Zuzana Gorgolová