ZNÁME CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI

Správné stanovení ceny je základem pro úspěšný a rychlý prodej.

Pokud budete jako vlastník požadovat cenu příliš vysokou, nemovitost neprodáte.

Pokud naopak cenu podhodnotíte, můžete tak přijít o desítky až stovky tisíc korun.

Odhadnout správně cenu nemovitosti je majsrštyk.

Je nutné znát dokonale stav realitního trhu, který se v této době mění velmi rychle. Je potřebné se orientovat v cenových mapách a mít na paměti několik desítek faktorů, které mají vliv na výslednou cenu.

Při stanovení správné hodnoty vycházíme z předností konkrétní nemovitosti, z lokality kde se nemovitost nachází a důkladnou analýzou všech faktorů, díky které určíme výslednou cenu.

 

Nesnažte se tipnout cenu sami dle nabídek na realitních portálech, výsledky jsou nepřesné a každá nemovitost má svá specifika, které mají na výsledek vliv.

 

 

ZÍSKEJTE ODHAD TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTÍ PŘI PRODEJI ZDARMA:

 

1) Vyplněním formuláře
K vypracování tržního odhadu potřebujeme pro začátek informace o vás a ideálně když nám ve zprávě napíšete pár řádků k nemovitosti.

Kontaktujte nás

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Zpráva

2) Doplnění důležitých informací
Proto, abychom odhadli cenu Vaší nemovitosti co nejpřesněji a nejlépe, potřebujeme znát i detaily. V případě, že nám některá informace bude chybět, zavoláme a zeptáme se co potřebujeme.

3) Zpracujeme a zašleme vše zdarma
Na základě dodaných informací a naší znalostí realitního trhu stanovíme cenu vaší nemovitosti.

 

970x310px-oceníme
 

ČASTÉ DOTAZY

Je to opravdu zdarma? V čem je háček?
Jsme kancelář, která pomáhá klientům a to i tímto způsobem, protože každý spokojený klient, zlepšuje realitní prostřední společně s námi. A díky naší profesionální práci věříme, že cena za odhad nehraje roli, profesionál má pomáhat a s každým svým úkonem dává v sázku svou dobrou pověst.

Co všechno budete pro odhad potřebovat?
Ideálním případem je, pokud máme o vaši nemovitosti co nejvíce informací nebo pokud ji můžeme navštívit. Urychlí to naši práci a také přesnost tržního odhadu.

Jak dlouho vypracování trvá?
Odhady zpracováváme do 3 pracovních dnů, termín se může protáhnout jen v případě výjimečně komplikovaných případech.

Já cenu své nemovitosti znám proč potřebuji odhad?
Vyvarujte se základních chyb při odhadování cen nemovitosti. Nesnažte se odhadnout cenu své nemovitosti pomocí porovnání prodejních cen podobných nabídek na realitních portálech. Tato metoda odhadu je velmi nepřesná a navíc to nejsou ceny prodejní. Cena vaší nemovitosti a inzerované se může velmi lišit ať už směrem nahoru či dolů.
Mnoho prodávajících se snaží vypočítat cenu nemovitosti pomocí součtu nákladů, které do ní investovali (cena za koupi, rekonstrukce, investice atd.) a na základě těchto částek vypočítají cenu nemovitosti. Kupující ovšem nezajímá, kolik prodávající investoval, do samotné nemovitosti za dobu její životnosti. Důležitější je pro ně reálná tržní hodnota, která je mnohdy jiná.
Taktéž odhad ceny nemovitosti dle cenových map není zcela přesný. Ukáže hodnotu všech nemovitosti dle lokality, ve které se nachází. Nezohledňuje další parametry nemovitosti, protože vytváří průměr všech dat a parametrů.

Kontaktujte nás

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Zpráva

 

 

Nechcete vyplňovat formulář?

Kontaktujte přímo realitního makléře na tel. +420 604 266 445, +420 725 653 500

Marek Macura, jednatel realitní kanceláře