VÝKUP NEMOVITOSTI, aneb jak se vyhnout EXEKUCI !

26.7.2019 Pokud jste se dostali do problému, a jejich řešením může být rychlý prodej vaší nemovitosti, zavolejte!

Lidé, kteří se dostali nebo jim hrozí tíživá situace je spousta. Z praxe víme, že spostu klientů ji s odborníky na danou problematiku řeší až v krajní situaci, a oslovení realitní kanceláře, která jim může pomoci s takovýmto problémem je mnohdy ani nenapadne. Díky výkupu nemovitosti se ale mohou tito lidé svých problémů, dluhů či dokonce exekucí zbavit velmi rychle.

Naše realitní kancelář již řadu let nabízí VÝKUPY NEMOVITOSTÍ.

Pokud situace není ještě natolik tíživá a klient nás kontaktuje včas, jsme schopni stanovit prodejní cenu tak, aby finanční ztráty z případného prodeje byly minimální. Pokud ale potřebná doba k přímému prodeji schází nabízíme možnost výkupu a čkoli nikdy nedostanete 100% tržní ceny, jsme schopni klientům poskytnou rychlou informaci o výši výkupní ceny, která je vždy závislá na rychlosti celé transakce. Zpravidla platí, že výkupní hodnota se pohybuje okolo 75 – 85 % tržní hodnoty v dané lokalitě, a jsme připraveni majitelům, kteří potřebují celou transakci provést v co nejkraším čase nabídnou finanční prostředky už do 6 hodin od prohlídky nemovitosti.

Tuto službu nevyužívají jen lidé, kteří se dostanou do tíživé finanční situace, ale i klienti,
kteří potřebují rychle prodat a nemají čas čekat na případné zájemce o koupi.

 

V naší realitní kanceláři si můžete domluvit nezávaznou schůzku a informovat se o možnosti výkupu na telefoním čísle 774 101 334 nebo na emailové adrese [email protected]