Vladislava Zajacová

Jmenuji se Vlaďka Zajacová a v realitním světě se pohybuji od roku 2011.

Více jak 25 let jsem učila v mateřské škole a udělat takto radikální změnu v mém životě bylo pro mne velmi těžké. Dlouho jsem hledala odvahu a slovům jako „Co když to nevyjde? Uživím se?“, „Nejsem už na tak radikální změnu stará?“ se dnes již směji.

Jak se zpívá v jedné české písni „SLOVO NEJDE – NEEXISTUJE“ je pravdivé a každý z nás se o tom může kdykoliv přesvědčit. Záleží pouze na nás samotných, jaký život chceme žít, jak vysoké cíle si umíme nastavit a jaké sny chci žít. Když člověk chce, dokáže vše. Proto denně plním sny nejen klientům, ale i ty své.

Správné stanovení ceny je základem pro úspěšný a rychlý prodej. Pokud budete jako vlastník požadovat cenu příliš vysokou, nemovitost neprodáte. Pokud naopak cenu podhodnotíte, můžete tak přijít o desítky až stovky tisíc korun.

Odhadnout správně nemovitost je majsrštyk. Je nutné znát dokonale stav realitního trhu, orientovat se v cenových mapách a mít na paměti několik desítek faktorů, které mají vliv na výslednou cenu.

Při stanovení správné hodnoty vycházím z předností konkrétní nemovitosti, z lokality kde se nemovitost nachází a důkladnou analýzou všech faktorů, díky které určím výslednou cenu.

1) Vyplněním formuláře
K vypracování tržního odhadu potřebuji o nemovitosti vědět každou i sebemenší důležitou informaci. Prvním krokem je tedy základní vyplnění údajů ve formuláři

Ocenit nemovitost

Pro rychlé ocenění nemovitosti potřebujeme vyplnit následující údaje:

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Typ nemovitosti

Stav objektu

Fotografie 1

Fotografie 2

Fotografie 3

Fotografie 4

Fotografie 5

Fotografie 6

Popis

2) Zadání důležitých informací
Proto, abych odhadl cenu Vaší nemovitosti co nejpřesněji a nejlépe, potřebuji znát první i poslední. V případě, že mi některá informace bude chybět, zavolám a zeptám se na to co potřebuji.

3) Zpracuji a při prodeji nemovitosti Vám toto ocenění přidám zdarma včetně marketingového doporučení.
Na základě dodaných informací a naší znalostí realitního trhu stanovíme cenu vaší nemovitosti a jako bonus získáte marketingový plán díky kterému zvládnete či zvládneme nemovitost úspěšně prodat.

Je to opravdu zdarma? V čem je háček?
Jsme kancelář, která pomáhá klientům a to i tímto způsobem, protože každý spokojený klient, zlepšuje realitní prostřední společně s námi. A díky naší profesionální práci věříme, že cena za odhad nehraje roli, profesionál má pomáhat a s každým svým úkonem dává v sázku svou dobrou pověst. Navíc věřím, že tento servis a kvalitu práce při prodeji či pronájmu své nemovtosti jen tak nenajdete na každém rohu.

Co všechno budete pro odhad potřebovat?
Ideálním případem je, pokud máme o vaši nemovitosti co nejvíce informací nebo pokud ji můžu navštívit. Urychlí to mou práci a také přesnost tržního odhadu.

Jak dlouho vypracování trvá?
Odhady zpracovávám do 3 pracovních dnů, termín se může protáhnout jen v případě výjimečně komplikovaných případech.

Já cenu své nemovitosti znám proč potřebuji odhad?

Vyvarujte se základních chyb při odhadování cen nemovitosti. Nesnažte se odhadnout cenu své nemovitosti pomocí porovnání prodejních cen podobných nabídek na realitních portálech. Tato metoda odhadu je velmi nepřesná a navíc to nejsou ceny prodejní. Cena vaší nemovitosti a inzerované se může velmi lišit ať už směrem nahoru či dolů.
Mnoho prodávajících se snaží vypočítat cenu nemovitosti pomocí součtu nákladů, které do ní investovali (cena za koupi + rekonstrukce + investice atd.) a na základě těchto částek vypočítají cenu nemovitosti. Kupující ovšem nezajímá, kolik prodávající investoval, do samotné nemovitosti za dobu její životnosti. Důležitější je pro ně reálná tržní hodnota, která je mnohdy jiná.
Taktéž odhad ceny nemovitosti dle cenových map není zcela přesný. Ukáže hodnotu všech nemovitosti dle lokality, ve které se nachází. Nezohledňuje další parametry nemovitosti, protože vytváří průměr všech dat a parametrů.

V rámci celého výpočtu, který provádím třemi různými metodami dojdeme nejen k výsledné ceně, ale také k dalšímu podkladu, který v rámci prodeje může být i rozhodující pro vážné zájemce. Nicméně tržní cenou to jen začíná. K ní je zapotřebí pro úspěšný prodej doplnit nejen výše zmíněný i marketingový plán, ale také 100% přístup makléře od online prezentace až po osobní schůzky, Koukněte na záložku ukázka mé práce kde najdete několik příkladů z praxe.

DSC_0577 DSC_0574

Moderní bydlení pro ty, co nemají čas rekonstruovat a chtějí bydlet v novém.

1 2

Soukromí v rodiném domu na dosah ruky u Frýdku - Místku

 

P6071687 P6071699

 

Malý, ale přitom prostorný byt ke koupi v cihlové zástavbě na okraji města.

IMG_4049 P5221578

Mít u bytu velkou terasu je určitě výhoda

VIDEOPREZENTACE NEMOVITOSTI:

Certifikáty a ocenění

Certifikát 1

Stát se realitním profesionálem je cesta zdlouhavá a k tomu vždy ráda využiji všech dobrých rad, v mých očích toho nejkvalifikovanějšího školitele pana Petra Pavlíčka.

Certifikát 2

Tento seminář mi i po létech praxe pomohl a tím i zjednodušil mou dosavadní práci.

Certifikát 3

Být certifikovaným makléřem by mělo být v realitní džungli již samozřejmostí.

Certifikát 4

Moje srdeční záležitost... Dvoudenní seminář, po jehož absolvování si i moje hlava uvědomila, že je vše možné...

Certifikát 5

Silvova metoda byla mým prvním seminářem, který mi pomohl, jak pracovat s naší myslí a vnitřní motivací.

Certifikát 6

Každý z předchozích certifikátů přispěl k tomu, že obhajuji již po šesté umístění v celoroční TOP 3 realitních makléřů.

Reference