Videoprohlídka při prodeji nemovitosti? K čemu to je a proč ji využít?

21.6.2018 Pokud prodáváte svou nemovitost, tak určitě z každé strany slyšíte, aby jste využili služeb realitního makléře. Ne každý však nabízí stejnou úroveň realitních služeb. Moderní realitní odborník by Vám měl být schopen nabídnout výhody, díky kterým prodáte svou nemovitost rychleji a za dobrou cenu! Mezi jednu s těchto výhod patří videoprohlídka.

Co to videoprohlídka je?

Je to forma inzerátu, kde si místo fotografií můžete prohlédnout reálný kamerový záznam z nemovitosti a jejího okolí. Statisticky je prokázáno, že inzeráty s videoprohlídkami mají o 403% více náhledů než inzeráty bez videoprohlídek. Pokud se rozhodujete koho využít pro svou prezentaci nemovitosti na prodej, může být právě videoprohlídka jedním z rozhodujících faktorů při výběru.

Asi není nutné říkat, že video dokáže divy. Zvládne výborně zájemci představit dané prostory, čímž eliminuje návštěvníky, kteří nemají o nemovitost vážný zájem a Vám jako majiteli to ušetří čas vyhrazený na prohlídky. Je mnohem názornější než obrázky nebo textové inzeráty. Ve světě, zejména v USA, je videoprohlídka nemovitostí zcela běžně používaný způsob, jak prezentovat nabídku realitních kanceláří. Ve videu se dá navíc velmi dobře zachytit i atmosféra nejbližšího okolí, které zpravidla kupující zajímá. Udělá si tak lepší představu o tom, kde se nemovitost nachází. A to nejlepší nakonec, videoprohlídka dokáže vyvolat emoce. A všichni víme, že emoce prodávají.

Výsledkem práce je rychlejší a efektivnější prodej nemovitosti a prohlídky pouze s vážnými zájemci, kteří již mají o nemovitosti přesnější představu.

Aby jste si dokázali udělat představu o takové prezentaci, připojují jednu videoprohlídku k nemovitosti:

součástí videoprohlídky jsou také informace k nemovitosti, odkaz na fotografický inzerát a kontakty pro další informace. Využívejte kvalitní prezentace k prodejům Vašich nemovitostí!

Pokud prodáváte nemovitost s našimi makléři, zajistí vám nejen profesionální nafocení nemovitostí, ale případně také videoprohlídku ;-)