Úvod

Dobrý den,
chceme se podělit o zkušenosti se slečnou makléřkou ze společnosti FLEXI REALITY, která mně a mé manželce zařizovala pronájem bytu.
Slečna Matušková je sympatická a usměvavá profesionálka, která nám ochotně pomohla, poradila a zajistila vše, co se dalo.
Nebyl pro ni například problém nám pomoci i v pátek pozdě večer, kdy jsem ji (celý vyplašený) kontaktoval v záležitosti poštovní schránky, která patří k bytu, který jsme si díky slečně Matuškové pronajali, a ve které k našemu překvapení přistál dopis pro bývalého nájemníka našeho nově najatého bytu. Ing. Matušková obratem vše vyřídila a ihned nám volala zpět s tím, že vše je zařízeno a my můžeme poštu, která se ocitne ve schránce předmětného bytu, přehodit do schránky nájemnici, která se se slečnou Matuškovou zná, a která bydlí o dvě patra nad námi.
Taktéž nedostatek našeho času kvůli časově náročným zaměstnáním mým a mé ženy nebyl problémem a předávání bytu nám bylo umožněno provést v sobotu, za což jsme velmi vděčni.
Nela Matušková je člověkem, kterého s klidným svědomím, a hlavně rádi, doporučíme každému známému/příbuznému, který se zmíní, že poptává služby realitní kanceláře.
S její prací jsme byli maximálně spokojeni a ještě jednou jí tímto chceme poděkovat.

S pozdravem

spokojení klienti

Ing. Nela MatuškováIng. Nela MatuškováO makléři Reference