Služby

MODERNÍ VIDEOPROHLÍDKA
MODERNÍ VIDEOPROHLÍDKA

Videoprohlídky jsou moderní nástroj pro přiblížení dané nemovitosti potencionálním zájemcům. 10 sekund dobře natočené videoprohlídky řekne víc než tisíc slov a zájemci ukáže nejen nemovitost ale i okolí a vše potřebné ještě před samotnou prohlídkou. Dokáže přidat emoce a vyprávět příběh dané nemovitosti. Vše nemovitost je odliší od průměrných nabídek a bude přitahovat pozornost, tím se o ní bude mluvit a bude i větší zájem Navíc dle statistitk nejnavštěvovanějšího realitního portálu sreality.cz vzroste návštevnost a atraktivita vaší nabídky nemovitosti až o 400%. Pro připravení zajímavé a poutavé videoprohlídky používáme profesionálnícho kameramana s patřičnou technikou, který video natočí, sestříhá, přidá hudbu a vše potřebné a zájemce můžeme hledat i na dalších portálech jako například youtube. více »

DAŇOVÉ PRIŽNÁNÍ K DANI Z NABYTÍ NEMOVITÝCH VĚCÍ
DAŇOVÉ PRIŽNÁNÍ K DANI Z NABYTÍ NEMOVITÝCH VĚCÍ

Od 1. listopadu 2016 platí daň z nabytí nemovitých věcí nabyvatel, kupující. Každý kupující má tak zákonnou povinnosti vypočítat a odvést daň z nabytí nemovitých věcí, která je ve výši 4% z úplatných převodů (při prodeji či směny nemovitostí). Netýká se bezúplatných převodů, jako je dědictví nebo darování. Daň se odvádí vždy z vyššího základu daně, kterou určuje sjednaná cena (kupní cena) v porovnání s cenou zjištěnou a to buď znaleckým posudkem nebo směrnou hodnotou. Od daně jste osvobozeni, když se jedná o: první úplatný převod novostavby (domu či bytu), ke kterému dojde nejpozději do pěti let od chvíle, kdy lze stavbu užívat první úplatný převod jednotky určené k bydlení vzniklé stavební úpravou (nástavbou, přístavbou), ke kterému dojde během prvních pěti let od doby, kdy lze jednotku užívat převod majetku družstev do vlastnictví jejich členů více »

PENB – PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY
PENB – PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY

Od 1.1.2013 je zákonnou povinností (pod pokutou až do výše 100.000,-Kč) každého majitele při prodeji nebo pronájmu celé nemovitosti předložit kupujícímu tzn. energetický průkaz. Tento průkaz budete potřebovat už při inzerci své nemovitosti a s jeho vypracováním Vám můžeme pomoci. Od začátku této povinnosti máme domluvenou spolupráci s firmou, která Vám tento průkaz zajistí. více »

ZNALECKÉ POSUDKY
ZNALECKÉ POSUDKY

Je to jedna z možností pro odvedení daně z nabytí nemovitých věcí nebo k posouzení hodnoty nemovitosti soudním znalcem. U znaleckého posudku máte výhodu, že výši daně znáte předem a nehrozí ze strany finančního úřadu zaslání platebního výměru s doplatkem daně. Celý proces je na první pohled složitý, ale má své výhody. více »

ZAJIŠTĚNÍ FINANCOVÁNÍ či refinancování
ZAJIŠTĚNÍ FINANCOVÁNÍ či refinancování

Kdo nemá naspořené vlastní finanční prostředky na koupi své vysněné nemovitosti, musí využít nabídky hypotečních úvěrů nebo úvěrů ze stavebního spoření. Díky tomu že na trhu je několik desítek těchto institucí, dokážeme pro Vás zajistit vše pod jednou střechou. Naše dceřiná firma PROFI INVESTOR od roku 2006 zajišťuje vše ohledně financování koupě nemovitosti či refinancování stávajících úvěrů až po případné pojištění nemovitosti či domácnosti. více »

HOMESTAGING
HOMESTAGING

Jedná se o přípravu nemovitosti na prodej nebo pronájem a její profesionální prezentace na realitním trhu. Cílem je zvýšení atraktivity nemovitosti pro co nejširší okruh potenciálních zájemců a to především sladěním barevných schémat, uspořádáním nábytku a barevně sladěných doplňků, nastavení osvětlení a odstranění všech negativních elementů, které by potenciálnímu zájemci ztěžovaly představu, že by právě tady mohl bydlet. V praxi to znamená, že se takto upravená nemovitost prodá většinou v kratším čase a za vyšší cenu. A jak vypadá taková proměna? více »

PROFESIONÁLNÍ NAFOCENÍ NEMOVITOSTI
PROFESIONÁLNÍ NAFOCENÍ NEMOVITOSTI

Ještě jsme nepotkali majitele, který by řekl, že mu nezáleží na prodejní ceně. Přesto se spousta vlastníků nemovitostí dopouští základní chyby při prodeji své nemovitosti a to je kvalita její prezentace, což jsou mimo jiné také fotografie. Doby focení nemovitostí na kompaktní fotoaparáty nebo nedej bože mobilní telefony jsou již za námi. Každá nemovitost si zaslouží profesionální prezentaci, a to bez profi fotek nepůjde. Každá nemovitost má své konkrétní kouzlo a to přeci chcete potencionálním zájemcům ukázat. Není větší škody, než když je vytvořený inzerát s textem: "byt je slunný a je z něj krásný výhled do zeleně..." a na fotografiÍch jsou tmavé fotografie a fotka výhledu chybí... Poutavé a přitom reálné fotografie navíc zvýší nemovitosti i její šanci na prodej nebo dokonce kupní cenu. My využíváme při prodeji profesionálního fotografa, který pro nás nemovitosti fotí nemovitosti profesionální technikou, nafocené fotografie zpracuje a výsledek v inzerci je znát. více »

ODHAD TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTÍ ZDARMA
ODHAD TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTÍ ZDARMA

Správné stanovení ceny je základem pro úspěšný a rychlý prodej. Pokud budete jako vlastník požadovat cenu příliš vysokou, nemovitost neprodáte. Pokud naopak cenu podhodnotíte, můžete tak přijít o desítky až stovky tisíc korun. Odhadnout správně nemovitost je majsrštyk. Je nutné znát dokonale stav realitního trhu, orientovat se v cenových mapách a mít na paměti několik desítek faktorů, které mají vliv na výslednou cenu. Při stanovení správné hodnoty vycházíme z předností konkrétní nemovitosti, z lokality kde se nemovitost nachází a důkladnou analýzou všech faktorů, díky které určíme výslednou cenu. Nesnažte se tipnout cenu sami dle nabídek na realitních portálech, výsledky jsou nepřesné a každá nemovitost má svá specifika, které mají na výsledek vliv! více »

BEZPEČNÝ PRÁVNÍ SERVIS
BEZPEČNÝ PRÁVNÍ SERVIS

Při naši práci se neobejdeme bez profesionálních advokátů, kteří obor nemovitostí dokonale znají a řeší desítky transakcí každý měsíc. Díky tomu připraví smlouvy na míru nejen k dané nemovitosti, ale i potřebám smluvních stran. Díky tomu, že to není jen o převodu nemovitostí, ale také o převodu financí, dokážeme zajistit i úschovu finančních prostředků, což celé transakci zajistí, že bude bezpečná a bezproblémová. více »

PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ
PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ

Pro vlastníky zajistíme nové nájemníky, které dokážeme prověřit, zda budou pro vás a vaši nemovitost vhodní nájemní partneři. Zajistíme přípravu nájemních smluv, předávacích protokolů, fotodokumentaci nebo i případné celé správy nájmu, tak ať pro Vás pronájem nemovitosti bez starostí. více »

PRODEJ NEMOVITOSTÍ
PRODEJ NEMOVITOSTÍ

Prodej nemovitosti není jen nafocení, vystavení inzerátu, čekání na kupce a zajištění smlouvy. Je to proces přibližně třiceti úkonů vedoucí k úspěšnému prodeji za správnou prodejní cenu, a když něco vypustíte, je to jako ozubené kolečko, možná pojede, ale už to nebude na 100%. A majitel by se přece neměl spokojit se 70% výsledkem…to je jako by dostal pouze 70% prodejní ceny. Proto pro majitele poskytujeme kompletní služby od první schůzky až po poslední podpis na předávacím protokolu po prodeji. Pokud byste chtěli podrobněji zjistit co je potřebné pro prodej udělat, máme pro Vás zpracovanou CESTU OBCHODEM, ve které zjistíte podrobněji kroky, které je zapotřebí k úspěšné realizaci provést více »