Reference

Pronájem bytu 2+1, 54m² - Karviná Mizerov - tř. Těreškovové

Dobrý den,
s RK FLEXI REALITY s. r. o. jsem se setkala již v minulosti (před pár lety) a byla jsem moc spokojená. Doba se ale mění, a tak po několika nemilých zkušenostech s jinými realitkami se má důvěra v tyto společnosti dávno vytratila.
Bohudíky, ne všechny RK chtějí klienty jen "vyždímat".
Ráda bych tedy velice poděkovala za spolupráci vašemu makléři panu Ondřejovi Fierlovi. Naprosto profesionální a přitom vřelý přístup, připravenost, ochota pružně se přizpůsobit potřebám klientů, vzít v potaz přání zákazníka a jeho maximální snaha dotáhnout vše do zdárného konce a ke spokojenosti všech stran mě velmi mile překvapila. Vaší realitní kanceláři dělá opravdu dobré jméno a zvyšuje její důvěryhodnost. Gratuluji vám k takovým zaměstnancům, hýčkejte si je. V případě, že bych v budoucnu opět chtěla při pronájmu bytu využít pomoci RK, vím přesně, na koho se obrátím. :-)
Přeji vám všem mnoho úspěchů, vaši RK jistě doporučím.
Příjemný den,
M. Nowaková

M. Nowaková

Ondřej FierlaOndřej FierlaO makléři Reference
Prodej prvorepublikové vily, 600m² s pozemkem 1120m², Ostrava - Slezská Ostrava

Dobrý den,
chci poděkovat Vašemu makléři panu Fierlovi, který svojí profesionalitou, příjemným jednáním a vždy k mé spokojenosti zodpověděl veškeré mé dotazy a spolehlivě a seriózně vedl jednání se zájemci, které úspěšně vedly k pronájmu bytů v našem domě na ul. Hybnerova. Tímto dělá také dobré jméno vaší realitní společnosti. V případě jej rád i doporučím mým známým, kteří by měli zájem pronajmout nemovitost. Děkuji a přeji jen samé úspěchy nejen výše jmenovanému, ale i vaší společnosti.
V současné době se nám uvolnil další byt k pronájmu a byl bych rád, pokud by nám pan Fierla mohl opět pomoc najít případného zájemce o pronájem.
S pozdravem
Pavel Vantuch

Pavel Vantuch

Ondřej FierlaOndřej FierlaO makléři Reference
Pronájem bytu 3+1, 80m² - Ostrava - Slezská Ostrava, Hýbnerova

Mladý člověk pan Fierla. O to víc potěší jeho přístup na výbornou.
Děkuji Slánská

paní Slánská

Ondřej FierlaOndřej FierlaO makléři Reference