Reference

Dobrý den,
s RK FLEXI REALITY s. r. o. jsem se setkala již v minulosti (před pár lety) a byla jsem moc spokojená. Doba se ale mění, a tak po několika nemilých zkušenostech s jinými realitkami se má důvěra v tyto společnosti dávno vytratila.
Bohudíky, ne všechny RK chtějí klienty jen "vyždímat".
Ráda bych tedy velice poděkovala za spolupráci vašemu makléři panu Ondřejovi Fierlovi. Naprosto profesionální a přitom vřelý přístup, připravenost, ochota pružně se přizpůsobit potřebám klientů, vzít v potaz přání zákazníka a jeho maximální snaha dotáhnout vše do zdárného konce a ke spokojenosti všech stran mě velmi mile překvapila. Vaší realitní kanceláři dělá opravdu dobré jméno a zvyšuje její důvěryhodnost. Gratuluji vám k takovým zaměstnancům, hýčkejte si je. V případě, že bych v budoucnu opět chtěla při pronájmu bytu využít pomoci RK, vím přesně, na koho se obrátím. :-)
Přeji vám všem mnoho úspěchů, vaši RK jistě doporučím.
Příjemný den,
M. Nowaková

M. Nowaková

Ondřej FierlaOndřej FierlaO makléři Reference

Dobrý den,
chci poděkovat Vašemu makléři panu Fierlovi, který svojí profesionalitou, příjemným jednáním a vždy k mé spokojenosti zodpověděl veškeré mé dotazy a spolehlivě a seriózně vedl jednání se zájemci, které úspěšně vedly k pronájmu bytů v našem domě na ul. Hybnerova. Tímto dělá také dobré jméno vaší realitní společnosti. V případě jej rád i doporučím mým známým, kteří by měli zájem pronajmout nemovitost. Děkuji a přeji jen samé úspěchy nejen výše jmenovanému, ale i vaší společnosti.
V současné době se nám uvolnil další byt k pronájmu a byl bych rád, pokud by nám pan Fierla mohl opět pomoc najít případného zájemce o pronájem.
S pozdravem
Pavel Vantuch

Pavel Vantuch

Ondřej FierlaOndřej FierlaO makléři Reference

Mladý člověk pan Fierla. O to víc potěší jeho přístup na výbornou.
Děkuji Slánská

paní Slánská

Ondřej FierlaOndřej FierlaO makléři Reference