Reference

Má první zkušenost s realitním trhem přes realitní kancelář dopadla na naprostou jedničku a to od A do Z. Není nad spolupráci s absolutními profesionály.
Velmi za vše děkuji!

K.

Bc. Roman MikitaBc. Roman MikitaO makléři Reference

Moc děkuji, mělo to hladký průběh, bez komplikací. Upřímné jednání na rovinu. Za sebe spokojenost. Chci taky popřát ať se daří. A ještě jednou děkuji.
Pavel V.

Pavel V.

Bc. Roman MikitaBc. Roman MikitaO makléři Reference

S panem Bc. Romanem Mikitou jsme spolupracovali na prodeji bytu ve FM a jelikož se nám spolupráce velmi osvědčila a byli jsme velmi nadšeni, rozhodli jsme se požádat p. Mikitu o pomoc s hledáním nájemníků do nového bytu a také se zajištěním následného provozu bytu formou poskytnutí služby Nájem bez starostí plus. V našem případě byla situace trošku složitější tím, že žijeme dlouhodobě v zahraničí. V průběhu celé spolupráce byl pan Mikita naprostý profesionál, velmi ochotný poradit, vše jednoduše vysvětlit a komunikovat s námi dovolím si říct v jakoukoliv hodinu a jakoukoliv formou. Byli jsme a stále jsme naprosto spokojeni a spolupráci s FLEXI REALITY s.r.o. a panem Bc. Mikitou rozhodně všem doporučujeme.

Ing. Marie Burianová

Bc. Roman MikitaBc. Roman MikitaO makléři Reference

Naše spolupráce s panem Bc. Romanem Mikitou byla ideální. Jeho přístup k nám byl profesionální, z jeho strany aktivní, rychlý, pružný, ochotný a navíc lidsky milý.
A to v kteroukoliv hodinu ráno, v poledne i večer. Všechny kroky stran prodeje a koupě nemovitosti nám byly řádně a srozumitelně vysvětleny, k jednání byla dokumentace předpřipravena a vše bylo v rychlé návaznosti úkonů zrealizováno. K naší maximální spokojenosti. Můžeme jeho pracovní přístup s klidným svědomím všem doporučit. R. a Z. Kretkovi
P.S.: A jako bonus navíc: je stále bezvadně naladěn. Takových jedinců najdete málo

R. a Z. Kretkovi

Bc. Roman MikitaBc. Roman MikitaO makléři Reference

Děkuji moc za vše. Byla jsem moc spokojenás panem Romanem Mikitou, dostatečně informována a budu-li řešit obdobnou situaci, obrátím se zcela určitě na vaši realitní kancelář. Moc děkuji za ochotu a velmi rychlé jednání.
S pozdravem Petra Tůmová

Petra Tůmová

Bc. Roman MikitaBc. Roman MikitaO makléři Reference

Vážený pane Mikito,
dovolte mi, abych Vám poděkovala za všechny zúčastněné a za Váš profesionální přístup při prodeji bytu, kde byli čtyři dědicové a byl to komplikovanější případ k vyřizování. Poradil jste si velmi dobře, byl jste při jednání se stranami velmi zodpovědný, ochotný a vstřícný. Prodej jste provedl k naší spokojenosti na jedničku . Můžu Vás za všechny jen vřele doporučit dalším klientům a vyzdvihnout Vaši skvělou práci makléře a Vaši kanceláře. Všechny informace nám byly sdělovány včas a byla velmi dobrá komunikace .
Určitě se v budoucnu opět na Vaši realitní kancelář a konkrétně na Vás obrátíme.
Přeji Vám za všechny zúčastněné hodně zdraví a pracovních úspěchů .
S pozdravem
Drahomíra Šmahlíková

Drahomíra Šmahlíková

Bc. Roman MikitaBc. Roman MikitaO makléři Reference

Dobrý den Pane Mikito, na vámi níže položenou otázku budoucí spolupráce, či doporučení mohu s klidným svědomím vždy říci ano, spolupráce jak s vámi, tak s realitní kanceláři vždy probíhala na velmi vysoké úrovni jak v jednání, tak ve vzájemné spolupráci a byl jsem nad míru spokojen jak s makléřem - Pan Mikita - tak celkovým chodem FLEXI REALITY. Kdyby takhle fungovaly všechny realitní kanceláře a jejich zaměstnanci, byl by náš trh s nemovitostmi úplně někde jinde a všichni by byli spokojeni. Moc děkuji za výbornou spolupráci a přeji Vám mnoho úspěchů jak pracovních, tak osobních.
S pozdravem a snad někdy. Ještě jednou děkuji a mohu jen vřele doporučit
L. Pečinka

L. Pečinka

Bc. Roman MikitaBc. Roman MikitaO makléři Reference

Dobrý den. Jako v té první i v té druhé spolupráci opět všechno perfektní,určitě Vás doporučím a taky děkuji.
Karel Tyrlík

Karel Tyrlík

Bc. Roman MikitaBc. Roman MikitaO makléři Reference

Ano, reputace realitních kanceláří je v dnešní době trochu špatná, osobně naštěstí nemám takovou zkušenost, ale mám z doslechu od kamarádky.
Spolupráce s realitní kanceláří Flexi Reality byla velmi příjemná. Přemýšlela jsem, které kanceláři dát přednost. Nakonec jsem zvolila právě Flexi Reality a to na základě velmi pozitivních referencí. Celé jednání bylo na úrovni, dostala jsem všechny potřebné informace. Příjemně mě překvapila rychlá reakce makléře, který během velmi krátké doby našel vhodného adepta a vše nám nejen vysvětlil, ale i připravil a zařídil. Nově nabízená služba této realitní kanceláře - přepis energií mezi pronajímatelem a nájemcem - byla už jen třešinka na dortu.Určitě budu nadále s touto kanceláří spolupracovat a doporučím všem, kteří budou jejich služby potřebovat.Přeji celému týmu Flexi reality mnoho pracovních úspěchů."Spokojená klientka"
Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za pomoc a také doufám, že s nájemníky to bude fungovat (ideálně dlouhodobě) a určitě zůstaneme v kontaktu. Nejpozději na podzim se spojíme ohledně prodloužení (samozřejmě, pokud se nájemníci rozhodnout zůstat a bude vše fungovat).
Děkuji za přání, já Vám také přeji mnoho pracovních ale hlavně osobních úspěchů, bez práce pravda nejsou koláče, ale nejen prací je člověk živ ;).Mějte se krásně a na podzim na viděnou.
Jana D.

Jana D.

Bc. Roman MikitaBc. Roman MikitaO makléři Reference

Dobrý den p. Mikita,
můžu jen kladně ocenit Vaši práci jako práci opravdového profesionála co se týká naší spolupráce. Od samého počátku zahájení inzerce až po uzavření nájemné smlouvy práce perfektní a z naší strany naprostá spokojenost. Doporučuji.
Určitě se těšíme v budoucnu na další spolupráci.
Štrochová L.

L. Štrochová

Bc. Roman MikitaBc. Roman MikitaO makléři Reference