Provozováno na realitním systému Realman

Reference 1

Reference FLEXI REALITY s.r.o.

Za dobu fungování naší realitní kanceláře FLEXI REALITY jsme pomohli k bydlení stovkám rodin i firmám k jejich vysněným kancelářím, skladům či pozemkům.

Jsme velmi rádi, že se nám daří udržovat vysoký standard služeb a nekompromisní měřítko vřelého přístupu ke klientovi. Tento přístup je nedílnou součástí přísných kritérií při výběru našich realitních makléřů, jde nám přeci o společnou věc...

O spokojeného klienta, jelikož jedině spokojený klient je tou nejlepší reklamou, jakou si může každá společnost přát.

Níže si můžete přečíst některé komentáře k naší práci a třeba pak budeme mít příležitost ukázat Vám náš srdečný a flexi přístup v praxi.

tým flexinájmy.cz a realitní kancelář FLEXI REALITY s.r.o.
 

Martina Došlíková

Dobrý den,
chtěla bych tímto velice poděkovat Vaší RK, jmenovitě p. Mikitovi, za bezchybnou spolupráci při zprostředkování podnájmu v našem bytovém domě. Určitě se v budoucnu na Vaši RK opět s důvěrou obrátím a doporučím Vaše služby případným zájemcům.
Děkuji za spolupráci.
S pozdravem a přáním pěkného dne
Martina Došlíková
 

Věra Veličková

Dobrý den,chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu Romanu Mikitovi za jeho pomoc při pronájmu bytu,kterou mi poskytl.Obrátila jsem se na něj po své předchozí zkušenosti a mohu jen konstatovat,že je velmi profesionální,ochotný a pokud budu kdy potřebovat,velmi ráda se na vaši kancelář,potažmo přímo na pana Mikitu opět s důvěrou obrátím.Stejně tak budu kdekoli,pokud mě někdo požádá,vřele doporučovat spolupráci jak s ním osobně,tak s Flexi Reality jako takovou.

Ještě jednou děkuji,Veličková Věra,Frýdlant nad Ostravicí
 

Lenka Knapová

Pane Mikita,
děkuji za pohotové řešení celé situace s pronájmem bytu. Jsem velmi spokojená se službami Vaší realitní kanceláře. Ještě jednou díky a krásný předvánoční čas.
S pozdravem
Lenka Knapová
 

Martin Stiller

Dobry den do Flexi reality,

rád bych poděkoval panu Mikitovi za jeho profesionálni přistup při shánění nájemníků do našeho bytu. Za roky pronajímání bytu a další práce na trhu s nemovitostmi mám hodně zkušeností s různými makléři z různých realitek a musím říci, že pan Mikita se svým servisem patří ke špičce těch, se kterými jsem spolupracoval. Takže ho mohu vřele doporučit i dalším.

Díky za spolupráci.

Martin Stiller

 

Radek Skubach

Dobrý den pane Bartko,

Z mé strany panuje naprostá spokojenost. Jak informace, tak Vaše ochota v maximální možné míře. Časem budu hledat větší byt ke koupi a budete první, na koho se budu obracet.

Realitní kancelář Flexi Reality mohu s klidným srdcem doporučit.

 

Eva Volfová, Ing. Pavel Volf

Dobrý den,
v minulých týdnech jsme realizovali koupi bytové jednotky na ulici Heyrovského č.p. 1574/4, kdy zprostředkovatelem prodávajícího byla Vaše společnost.
Zprostředkovávání celé transakce zajišťoval Váš makléř pan Martin Knaga.
Rád bych touto formou vyjádřil naši velkou spokojenost s jeho službami. Spolupráce s ním byla efektivní, konstruktivní, velice příjemná. Pan makléř byl po celou dobu realizace obchodu ochotný a velice pohotový.
S realitními makléři se v rámci našeho podnikání se setkáváme poměrně často a musím říci, že dlouho jsme nepotkali někoho s kým by se jednalo tak příjemně a bezproblémově.
 
S pozdravem
Eva Volfová
Ing. Pavel Volf
 

Ing. Marcela Gebauerová

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala Vaší realitní kanceláři, konkrétně panu Tomáši Bartkovi. Pan Bartko byl velmi vstřícný, ochotný a flexibilní a díky tomuto přístupu se nám podařilo ve velmi krátké době pronajmout náš byt 3+1 v Ostravě-Zábřehu. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další případnou spolupráci.
 
S pozdravem
Ing. Marcela Gebauerová
 

Petra Jahnová

Dobrý den,

jsem velmi spokojena se spoluprací s Vaší realitní agenturou při pronájmu bytu 1kk na Mongolské ulici 14 v Ostravě Porubě, konkrétně s p. Bartkem a p. Bogdanovičem- profesionální přístup, perfektní komunikace, zodpovědnost, aktivita.

S pozdravem

Jahnová Petra

Jan Jančí

Děkuji vaší RK za rychlý prodej mého bytu na J.Kafky ve F-M a hlavně p.Zajacové za velké úsilí a rychlé jednaní.
děkuji Jančí Jan
 

manželé Febrovi

Dobrý den,
chceme poděkovat paní ing. Nele Matuškové za profesionální spolupráci,
kterou odvedla v rámci služeb agentury Flexi Reality s. r.o. Ostrava.
Jednání bylo vysoce korektní a velice ho oceňujeme. Paní inženýrka
spolupracovala ochotně a spolehlivě, byli jsme maximálně spokojeni.
Manželé Febrovi

 

pan Kot

Dobrý den p. Bogdanovič,
při pronájmu našeho bytu, jsem byl plně spokojen s Vaším přístupem k nám (pronajímatel), tak i k zájemcům o pronájem.
Pokud budu v budoucnu potřebovat Vaše služby, určitě se na Vás opět obrátím.
 
S pozdravem
 

Jarmila Freibergová

Dobrý den.
Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za zprostředkování pronájmu mého bytu U nemocnice č. 2380 ve Frýdku-Místku.
Byla jsem velmi spokojena s profesionálním přístupem paní Vladislavy Zajacové, která pronájem realizovala a v budoucnu ráda znovu využiji služeb Vaší realitní kanceláře.
Rovněž doporučím Vaše služby svým známým.
S přáním pohodového dne

Jarmila Freibergová
 

Milan Žiga

Dobrý den pane Bogdanoviči,
s Vašimi službami jsem spokojen a určitě Vás budu v případě potřeby znovu kontaktovat. Na základě mojí zkušenosti mohu říci, že se snažíte, aby obě strany, tedy jak pronajímatelé, tak i nájemci byli spokojeni.
Přeji hezký den
Milan Žiga

 

paní Rašková

Dobrý den, s Vaší RK jsem již spolupracovala a byla jsem velmi spokojená, Vaše jednání je velmi korektní, profesionální a v budoucnu budu využívat Vašich služeb a budu Vás doporučovat svým známým.
Ještě jednou díky Rašková

 

spokojení klienti

Dobrý den,
chceme se podělit o zkušenosti se slečnou makléřkou ze společnosti FLEXI REALITY, která mně a mé manželce zařizovala pronájem bytu.
Slečna Matušková je sympatická a usměvavá profesionálka, která nám ochotně pomohla, poradila a zajistila vše, co se dalo.
Nebyl pro ni například problém nám pomoci i v pátek pozdě večer, kdy jsem ji (celý vyplašený) kontaktoval v záležitosti poštovní schránky, která patří k bytu, který jsme si díky slečně Matuškové pronajali, a ve které k našemu překvapení přistál dopis pro bývalého nájemníka našeho nově najatého bytu. Ing. Matušková obratem vše vyřídila a ihned nám volala zpět s tím, že vše je zařízeno a my můžeme poštu, která se ocitne ve schránce předmětného bytu, přehodit do schránky nájemnici, která se se slečnou Matuškovou zná, a která bydlí o dvě patra nad námi.
Taktéž nedostatek našeho času kvůli časově náročným zaměstnáním mým a mé ženy nebyl problémem a předávání bytu nám bylo umožněno provést v sobotu, za což jsme velmi vděčni.
Nela Matušková je člověkem, kterého s klidným svědomím, a hlavně rádi, doporučíme každému známému/příbuznému, který se zmíní, že poptává služby realitní kanceláře.
S její prací jsme byli maximálně spokojeni a ještě jednou jí tímto chceme poděkovat.

S pozdravem


Paní Navrátilová

Přes Vaši realitní kancelář jsem uzavřela smlouvu o nájmu.

Od samého počátku jsem jednala s realitní makléřkou, p. Zajacovou, a musím konstatovat, že nemám co vytknout.

Paní Zajacová je velice ochotná, vstřícná a má velmi příjemné vystupování. Byla ochotna uskutečnit schůzku a prohlídku i o víkendu, což bylo pro mne naprosto vyhovující, jelikož pracuji do večera.

Pokud někdo v mé blízkosti či přátel bude potřebovat kontakt na „nějakou“ realitní kancelář, určitě doporučím tu Vaši.

S pozdravem


David Kopřiva

Dobrý den,
"Pan Mikita je 100% profesionál. Jeho služby rád využiji i v budoucnu a budu ho doporučovat i lidem ve svém okolí."
Díky, ani si nevymýšlím, jste dobrý :)
Hezký den!
David Kopřiva


Mgr. Vlasta Jalůvková

Vážený pane Bc. Mikito,
dovolte mi, abych Vám upřimně poděkovala za skvělou "profi" službu při složitém prodeji mého bytu. Na výbornou hodnotím Vaši erudici, korektnost, vysokou úroveň profesionální komunikace a perfektní informovanost po celou dobu realizace prodeje ( i v době Vaší dovolené).
Váš prof. výkon je zárukou pro každého klienta, který si vybere služby " flexireality" a zároveň jste Vy - tou nejlepší reklamou vaší realitní kanceláře.

S úctou
Mgr.Vlasta Jalůvková


Iva Dominíková

Dobrý den pane Mikita,
doporučení na Vaši realitní kancelář určitě předám. Spolupráce s Vámi byla na výborné úrovni. Vždy jsme se dohodli, co se týče prohlídek bytu a výběru klientů. Byl jste vždy velmi ochotný, vstřícný a spolehlivý. Dále velmi oceňuji, že jsem se nemusela zabývat dokumenty ohledně pronájmu bytu nájemci.
Děkuji za Vaše služby a přeji hezký zbytek dne.
Iva Dominíková


Martin Tomeš

Dobrý den, pane Bartko, děkuji Vám za zprostředkování bytu Na Široké!
Byl jsem velmi spokojen s Vaším přístupem a jsem rád, že to nakonec takto dobře dopadlo pro všechny zúčastněné.
Martin Tomeš
 

Petr Řeha

Dobrý den,

chci poděkovat paní Veronice Guřanové za realizaci prodeje bytu, který jsem zdědil po otci. Nejprve jsem oslovil více realitních společností s požadavkem zajištění prodeje, ale s úrovní některých jsem nebyl spokojen. Po jednání s paní Guřanovou jsem se rozhodl vypovědět ostatním spolupráci a realizovat prodej pouze s ní. Jednání s paní Guřanovou bylo vždy věcné, příjemné a z její strany profesionální. V současné době se budu stěhovat a nynější byt budu prodávat. Předpokládám, že se nám společně podaří byt prodat stejně úspěšně.

S pozdravem

Petr Řeha
 

Peter Papaj

Dobrý den pane Mikita. Se službami Vaši realitní kanceláře a potažmo s Vašími službami realitného makléře jsem byl velice spokojen.

Informovanost byla na dobré úrovni a všechno od prohlídky až po podpis smlouvy proběhlo rychle a bez potížy.

Vašy realitní kancelář doporučím i svojím známim.

Dekuji
Peter Papaj
 

manželé Mojdlovi

Dobrý den,

chtěli bychom touto cestou poděkovat Neli Matuškové za perfektní servis při prodeji našeho karvinského bytu.
Vše proběhlo bez problémů, nikde na žádném úřadě jsme nemuseli čekat, vše bylo vždy dokonale
připraveno a na rozloučenou jsme ještě obdrželi dárek.
Ještě jednou , díky "
 
Mojdlovi
 

Olga Holková

Dobrý den,

po rodičích mi zůstal rodinný dům , který jsem potřebovala prodat. Na zprostředkování prodeje mi byla doporučena slečna Nela Matušková. Tehdy jsem ani netušila , jak správná to byla volba.Vaše makléřka odvedla profesionální práci s velice lidským přístupem.O každém kroku nás vždy informovala a její chování bylo milé a vstřícné. Přeji ji hodně dalších úspěchů v práci .

S pozdravem a přáním příjemného dne

Olga Holková

 

J. Pospíšil

Dobrý den,

spolupráce s Vámi byla velmi příjemná, rychlá a celkově jsem velmi spokojen.
Přeji Vám pěkný den.
Pospíšil

Zuzana Kozubková

Dobrý den,
ráda bych vám sdělila, že jsme při prodeji družstevního bytu v Karviné byli velmi spokojeni s prací Nely Matuškové. Transakce se zprvu jevila jako prostá, ale ukázalo se, že kvůli dovoleným a jiným zádrhelům šlo o docela komplikovaný proces. Slečna Matušková se po celou dobu chovala velmi profesionálně a vstřícně.

Děkujeme za spolupráci a pěkný den
Zuzana Kozubková


Igor Kubíček

Dobrý den

chtěl bych moc poděkovat Vaší nejlepší makléřce paní Zajacové za její profesionální přístup a ochotu při řešení pronájmu bytu.

Doporučím Vlaďku mým známým.

Přeji mnoho úspěchu v práci a ještě jednou děkuji.

S pozdravem

Igor Kubíček


Olga Gubová

Dobrý den,

Vaše realitní kancelář se podílela prostřednictvím p. Tomáše Bartka na pronájmu našeho bytu. Jednání bylo vysoce korektní a velice ho oceňuji. Pan Bartko spolupracoval velmi ochotně a spolehlivě, byli jsme velmi spokojeni.

Zdravím.

Olga Gubová


paní Boušková

Dobrý den paní Nelo,
určitě Vás moc rádi našim známým doporučíme. Byla pro nás obrovská radost spolupracovat zrovna s Váma-spolupráce byla náramná.

děkuji Boušková


Ivana Vontrobová

Dobrý den,
jmenuji se Ivana Vontrobová a přes Vaši realitní kancelář jsem prodala náš třípokojový byt ve FM. Obrátila jsem se na paní Vl. Zajacovou a spolupráce byla úžasná. Byla jsem o všech krocích informována a během prodeje bytu jsem se prakticky nemusela o nic starat, protože veškerý servis realizovala paní Zajacová. Vše proběhlo relativně rychle a k naší největší spokojenosti. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci, protože brzy budeme opět potřebovat Vaše služby a víme, že k Vám, respektive k paní V. Zajacové, můžeme mít plnou důvěru.
Ivana Vontrobová

Vlasta Procházková

Dobrý den, chtěla by jsem poděkovat panu Bc.Mikitovi, za rychlé a vstřícné jednání při pronájmu bytu na ulici Frýdlantská čp.154. Jelikož jsem hledala byt v předstihu z nenadálých rodinných důvodu, pomohl mi tento byt podržet, i když nutno říct, že na mě dost naléhal o pronájmu ihned po prohlídce. Nakonec po domluvě a garanci pronájmu bytu od 01. 07. 2014 mi pan Bc. Mikita pomohl o odložení termínu na 1 měsíc. Tímto panu Bc. Mikitovi děkuji, a v případě potřeby se opět na vaši realitní kancelář obrátím, a samozřejmě doporučím. Vlasta Procházková


paní Wrožynová

Dobrý den,

rádi bychom touto cestou poděkovali panu Mikitovi za jeho nadstandardní přístup, dobré rady, flexibilitu a vstřícnost po celou dobu naší spolupráce. Nejprve jsme si díky němu pronajali větší byt a posléze pronajal náš byt v os novým nájemníkům. Vše proběhlo naprosto hladce a rychle.

Služby realitní kanceláře FLEXIREALITY budeme doporučovat a pokud bude třeba i opětovně využívat.

Přejeme další spokojené klienty. S pozdravem Wrožynová


paní Walczysková

Přeji hezký den pane Mikito,
jsme rádi, že jsme ve vaši RK nalezli inzerovaný nájemní byt a se službami RK FLEXI spojenými s vyřízením možnosti stěhování. Byli jsme spokojeni. Vše proběhlo velmi korektně a ke spokojenosti obou stran. Doufám,že Vás nebudeme muset oslovit pro případné stěhování. Rádi však vřele doporučíme známým vaši RK pro korektnost v jednání s klienty.

S přáním prožití krásných letních dnů a spokojené dovolené Walczysková


manželé Chuchválkovi

Dobrý den pane Mikita,
ráda bych Vám poděkovala za rychlý pronájem naší nemovitosti, hladký a jasný průběh při předávání bytu, ale také za Vaši dochvilnost a velmi příjemné vystupování.Pokud v budoucnu budu potřebovat Vaše služby ráda se na Vás obrátím, a také doporučím Vaše služby realitní kanceláře FLEXIREALITY s.r.o.
S pozdravem Chuchválkovi

Markéta Fialová

Dobrý den, milá paní Zajacová,
velmi rádi bychom touto cestou poděkovali za službu zprostředkování koupě bytu ve Frýdku.
Nemáme nic, co bychom vytkli - po celou dobu jsme byli z Vaší strany hezky informování o tom, co se aktuálně okolo bytu děje, co je potřeba zařídit.
Líbily se nám také aktuální informace dle nového Obč. zákoníku a také dobré rady.
Doporučila jsem Vaši kancelář také již v rámci okruhu mých známých a ráda tak učiním v budoucnu.
Přeji mnoho úspěchů ve Vaší práci a další spokojené klienty.

Markéta Fialová


ALeš Bernatík

Dobrý den paní Zajacová,

chtěl bych Vám touto cestou moc poděkovat za Vaši ochotu, čas a profesionalitu, kterou jste projevila jak při shánění podnájmu pro naši rodinu před několika měsici, tak i při koupi bytu, který se uskutečnil v průběhu posledního měsice.

Spolupráce s Vámi pro mě byla příjemným zážitkem v neznámém prostředí realit.Pokud v budoucnu já nebo někdo z mých blízkých a známých bude potřebovat odbornou pomoc v oblasti nemovitostí určitě se na Vás s důvěrou opět obrátíme.

Přeji Vám hezký den a krásné léto,

s pozdravem

Aleš BernatíkMarcela a Tomáš Krejsovi

Dobrý den paní Zajacová,

s realitní kanceláří jsme byli spokojeni, bylo to trochu složitější, ale jsme samozřejmě velmi rádi a potěšeni, že se tato transakce zdařila. Musíme říci, že jsme byli od Vás vždy dobře a průběžně informováni, s Vaším přístupem jsme byli velice spokojeni a pokud bude možnost rádi konkrétně Vaše jméno vřele doporučíme. Přejeme Vám hodně štěstí a pracovních úspěchů. PS: Ve Vašem případě a s Vaším přístupem to bude snadné.

Se srdečným pozdravem

Marcela a Tomáš Krejsovi


Bohuslava Fancová

Byla jsem vždy spokojena s přístupem Romana Mikity, nabídkou a ochotou mi pomoci v dané situaci. Měl pochopení pro mé požadavky, vždy se snažil najít to nejlepší řešení a doporučit klienty, se kterými by byla spolupráce nejlepší. Domnívám se, že i v budoucnu, pokud budu řešit pronájem, využiji klidného a rozumného postoje v doporučování vhodného podnájemníka.
Děkuji Fancová Bohuslava


Věra Procházková

Dobrý den, jsem velice spokojená s práci Vlaďky Zajacové. Má velikou trpělivost se všemi problémy, které vždy ochotně a bez problému vyřídila a je moc hodná. Přeji mnoho úspěchu v této práci a ještě jednou děkuji.
Doporučím práci Vaši realitní kanceláře ostatním klientům.
S pozdravem Procházková


Manželé RožnovštíDěkujeme Vlaďce Zajacové za profesionální, bezproblémový a hladký průběh prodeje našeho bytu. Paní Vlaďka má velice příjemné jednání. Byli jsme maximálně spokojeni. FLEXI REALITY můžeme s čistým svědomím doporučit známým a nejen jim.
S pozdravem menželé Rožnovští

 

Miroslav Ragan

Jsme 100% spkojeni po celou dobu obchodu s dostatečnou informovaností a určitě využijem popřípadě doporučíme vaši RK novinu klientům.
Děkujeme, Raganovi


Jakub Ursíni

Dobrý den

Chtěl bych moc poděkovat , Vaší nejlepší makléřce paní Chovančíkové za její profesionální přístup, při koupi bytu, byl jsem velice spokojený a když někdy budu řešit nemovitosti, nechci nikoho jiného než paní Chovančíkovou z Frýdku-Místku.Také děkuji celé společnosti Flexireality.

Jakub Ursíni


manželé Pížovi

Dobrý den.

S prací p. Nely Matuškové jsme byli velmi spokojeni. Její přístup ke klientům i k nám byl velmi profesionální. Je vnímavá pro každou situaci, jak odborně, tak i lidsky. Na každé jednání byla vždy perfektně připravena a reagovala na každou nenadálou situaci. Na nás vždy působila příjemným dojmem. Jak jsme mohli vypozorovat, má ve své práci systém a pořádek. Pokud v budoucnu budeme potřebovat vaše služby, vybereme si zase p. Matuškovou.
Se srdečným pozdravem Pížovi.

Mgr. Radek Kaňa

Dobrý den,
rád bych poděkoval vaší makléřce Nele Matuškové za bezproblémové zprostředkování pronájmu mé nemovitosti v Ostravě-Zábřehu.
S přátelským pozdravem
Mgr. Radek Kaňa

 

A. Gurecký

Dobrý den,

s vašimi službami jsme byli velice spokojení a velmi oceňuji vskutku profesionální přístup.
Ať se vám daří!
Gurecký


manželé Malíkovi

Dobrý den,
jsme rodina Maliková z Frýdku-Místku a měli jsme to štěstí,že jsme při hledání vhodného bytu narazili na byt.jednotku,která byla nabízená k prodeji Vaší R.k.FLEXI.Od prvopočátku t.j. od domluvy první prohlídky,se nás ujala Vaše kolegyně paní Vlaďka Zajacová,která nám vše ochotně předvedla,vysvětlila a poradila.Měli jsme o byt zájem a tak se nás p.Zajacová chopila na plný "úvazek",sepsala velice citlivě veškeré smlouvy (zakomponovala i připomínky obou stran) a úzce spolupracovala jak s naší hypoteční makléřkou ,s Katastrálním úřadem,tak i s majiteli byt.jednotky.
Chtěli bychom Vám poděkovat za výbornou spolupráci s Vaší r.k.FLEXI ,v zastoupení p.Vlaďkou Zajacovou. Jestli budeme vědět o někom, kdo bude hledat pomoc v realitách,určitě Vás doporučíme.
Ať se Vám a Vaším kolegům nadále daří.
S pozdravem Malíkovi.

 

Petr a Martina Chvostkovi

Dobrý den,
touto cestou bychom Vám rádi paní Matušková poděkovali za skvěle odvedenou práci při zprostředkování pronájmu našeho bytu. Realizace proběhla díky Vám rychle a bez problémů. Ještě jednou moc děkujeme a v případě potřeby se rádi na Vás znovu obrátíme.
Petr a Martina Chvostkovi.

 

Radim Sklenář

Dobrý den, chtěl bych vám poděkovat za profesionální služby poskytnuté při pronajímání mého rodinného domu paní Nelou Matuškovou.

Děkuji Radim Sklenář

 

Božena Kovářová

Chtěla bych tímto poděkovat slečně Matuškové, která měla na starosti prodej našeho bytu v Orlové. Jejímu přístupu se nedá nic vytknout. Byla velmi ochotná a vstřícná a vše proběhlo bez chybičky.

Ještě jednou děkuji a přeji v další práci mnoho úspěchů.

Kovářová Božena


Lucie Mitrengová

Chtěla bych tímto potvrdit, že Petra Procházková se podílela na pronajmutí mého bytu v Ostravě. Díky její pečlivosti, trpělivosti, iniciativy a velké pomoci se vše zdařilo dotáhnout do úspěšného konce, během krátké doby. Není nikdy problém pro ni udělat maximum pro zákazníka. Proto bych jí popřála další úspěchy v jejím dalším pracovním životě.

Lucie Mitrengová


Vladislava Hladná

Tímto bych vám chtěla poděkovat za rychlý a profesionální přístup k žádosti o pronájem mé garsoniéry.

Spolupráce s Vámi byla opravdu velmi kvalitní,flexibilní a lidská. Ráda vás doporučím případným zájemcům o vaše služby.

Děkuji Hladná Vladislava


paní Vaníčková

Děkujeme panu Romanu Mikitovi,za akční ,rychlý přístup k hledání nájemníka do našeho bytu.Jeho profesionalita,vstřícnost,taktnost a aktivita i mimo jeho pracovní dobu může být příkladem pro další zaměstnance Vaší firmy.
Jěště jednou děkuji. VaníčkováŽaneta Žáková

Děkuji realitní makléřce p. Vlaďce Zajacové, za neuvěřitelný přístup. Její ochota a snaha najít co nejspolehlivějšího nájemníka do mého bytu, následná snaha dotáhnout vše do zdárného konce a ještě k tomu vše ve skvělém čase. V dnešní době, kdy lidé nemají důvěru se obracet na realitní kanceláře, já tu Vaši rozhodně můžu jen doporučit. Ostatně i já sama jsem dala na doporučení a rozhodně nelituju. P. Vlaďko, děkuji.
Určitě v budoucnu využiji opět Vašich služeb. Váš věrný klient. Žaneta Žáková


 

Zdeňka Tomášková

Dobrý den,

Když použít realitní kancelář, tak jedině FLEXI REALITY. Jsou pohotoví, seriózní, slušní a flexibilní. Všem mým známým je vždy doporučuji a všichni jsou nadmíru spokojeni. Velkou zásluhu na tom má taky hlavně pan JAN ČERNÝ. Ze všech stran slyším na něj jen samou chválu. Má velmi profesionální přístup a je velmi ochotný a vstřícný k potřebám klientů.

Moc mu za to děkuji a zdravím

Tomášková Zdeňka


Roman a Jana Bezecní

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou dodatečně poděkovat vašemu makléři Bc. Romanu Mikitovi za jeho profesionální přístup, který projevil při pronájmu našeho bytu. Budeme li v budoucnu potřebovat nějaké služby RK, určitě se rádi opět obrátíme na vašeho makléře. Ještě jednou děkujeme za vstřícnost a ochotu, s jakou se nám věnoval.

Roman a Jana Bezecní
 

Ivana Vontrobová

Dobrý den,
jmenuji se Ivana Vontrobová a po špatných zkušenostech s realitní kanceláří Claris jsem už nikdy nechtěla využívat služeb realitních kanceláří. Pak mi jedna známá doporučila Jiřího Nieborase a byla jsem nadšena. S takovou slušností a vstřícností jsem se snad ještě nesetkala a s jeho službami jsem byla víc než spokojená. Po nějaké době jsem se tedy opět chtěla samozřejmě na něho obrátit. Bohužel už ve Vaší kanceláři nepracoval, ale kontaktoval mě s paní Vladislavou Zajacovou a musím konstatovat, že ani ona mě nezklamala a myslím, že se vždy s důvěrou mohu na Vaší kancelář a Vaše pracovníky, tedy především na paní Zajacovou s důvěrou obrátit. Protože nejen v současné době, ale i v blízké budoucnosti budu muset ještě řešit některé své majetkově věci, vím,že paní Zajacová mi v tom k mé největší spokojenosti pomůže.
Jsem ráda, že jsou takoví lidé ve Vaší kanceláři, kterým mohu důvěřovat.
Děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů v novém roce 2014.
Vaše spokojená klientka
Ivana Vontrobová


Miroslav Velš

Dobrý den pane Mikito, ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat za služby spojené s prodejem bytu.S Vámi jsem byl maximálně spokojen. Vždy vše proběhlo tak,jak bylo ujednáno. Do budoucna Vám přeji mnoho úspěchů, jak v pracovním, tak v soukromém životě. Miroslav Velš


Martin Vladár, Romana Jílková

Dobrý den,

nevím zda je ještě v dnešní době bráno v úvahu a následně odměňováno zaměstnance za perfektní práci, přístup a pomoc zákazníkovi, zaměstnavatelem.
Pan Roman MIKITA byl a stále bude naším prostředníkem (realitním makléřem), pomohl nám vybrat si bydlení a následně do puntíku zprostředkovat veškerá setkání, domluvy s druhou stranou, smlouvy aj. Tím bychom Vám chtěli říct, že p. Roman Mikita je ve svém oboru jedničkou. Nesetkali jsme se s takovým profesionálním přístupem. Po každé když nám něco slíbil - splnil a bylo to i na čas přesně.
Píšeme Vám proto, ať víte, že Vaší firmě dělá čest a dobré jméno. Přejeme Vám více takových makléřů.
Děkujeme za služby Vaší firmy, konkrétně p.Romana Mikity.
Martin VLADÁR, Romana JÍLKOVÁ


manželé Baránkovi

Rádi bychom poděkovali panu Lesňákovi za profesionální přístup při prodeji našeho bytu. Byl velmi vstřícný a spolehlivý. Měli jsme pocit, že se mám opravdu věnuje, zatímco ve spolupráci s jinými realitními kanceláři jsme toto říci nemohli. Opravdu doporučujeme. Flexi reality je nejlepší volba.

Baránkovi

 

Jiří Ondračka

Dobrý den,
touto cestou bych chtěl velice poděkovat paní realitní makléřce paní Bc. Nele Matuškové za mimořádně profesionální přístup perfektní komunikaci- bezvazvládnutí zadaného úkolu do úplně každého detailu.rostě nej , nej..Osobně jsem šťasten, že se vše tak perfektně zvládlo a proto mohu upřímě FLEXI REALITY všem vřele doporučit
S pozdravem Ondračka jiří

 

Ing. Marcela Gebauerová

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní makléřce Vlaďce Zajacové za profesionální a zároveň lidský přístup při již několikátém pronájmu bytu v našem bytovém domě. Jsem velice ráda, že jsem paní Zajacovou "objevila", a vzhledem k jejím profesním i lidským vlastnostem se na ni vždy budu s důvěrou obracet a své kladné reference posílat dál.

S pozdravem

Ing. Marcela Gebauerová

 

Dalibor Stonawski

Chtěl bych touto cestou, poděkovat makléřce paní Zajacové, za profesionální přístup k zákazníkovi ve věci pronájmu bytu. S tak krásným vystupováním,ochotou pomoct a poradit se jen tak v dnešním světě obchodu nesetkáte o to víc potěší, když víte kde se na tak skvělé lidi z FLEXIREALITY můžete obrátit. Ještě jednou mockrát děkuji.


Reljičovi

Chtěli bychom se na Vás obrátit s poděkováním za velmi dobré služby,prováděné Vaší makléřkou Veronikou Guřanovou ve věci pronájmu našeho bytu.Od prvního kontaktu až po kladné vyřízení záležitosti jsme byli velmi spokojeni s profesionálním přístupem k dané věci a vystupováním na úrovni.Spolupráce byla odvedena k naší spokojenosti a touto cestou bychom chtěli poděkovat a doporučit dalším klientům.
S pozdravem Reljičovi


Šárka Vilamová

Dobrý den,
chtěla bych tímto upřímně poděkovat panu Tomáši Bartkovi za zprostředkování pronájmu mého bytu. Po celou dobu spolupráce byl jeho přístup velmi profesionální a přitom naprosto lidsky a ochotně přistupoval ke všem záležitostem, které jsme spolu řešili. Budu-li v budoucnu cokoli v oblasti realit potřebovat, opět se s důvěrou obrátím na takové profesionály.
Mnohokrát děkuji panu Bartkovi i celé vaší společnosti!
Šárka Vilamová

 

Jana Šimeková

Dobrý den,

Ráda bych podala zpětnou vazbu na spolupráci s p. Tomášem Bartkem. Jeho přístup a obětavost by měli jít příkladem i pro další zaměstnance. Vyhledal pro mne vhodné bydlení během “chvíle”, vystupování měl přátelské a komunikace s ním byla na úrovni, dokonce se přizpůsobil i mé situaci, čehož si doposud velice vážím. “Ještě jednou děkuji za ochotu a bylo mi potěšením s Vámi spolupracovat”.

Hezký den! Jana Šimeková

 

Jakub Abrle

S panem Bartkem jsme si zařizovali bydlení ve formě podnájmu. Domluva byla seriozní, nebyl problém se domluvit na termínu jak prohlídky bytu tak na podpis smluv. Vyšel nám vstříc i při úpravě smluv k oboustranné spokojenosti a veškeré dotazy velmi rychle zodpověděl. Za sebe můžu doporučit.
S pozdravem Jakub Abrle

Michal Procházka

Měl jsem již po několikáté tu čest využít služeb FLEXIREALIT a opět musím konstatovat že jsem byl nadšen. Hlavně pak přístupem paní Zajacové která odvedla jako vždy perfektní práci. Měl jsem již zkušenost s prací jiných makléřů nejmenovaných realitních kanceláří a při té vzpomínce se o to více vždy těším na spolupráci s paní Zajacovou.
Velmi děkuji Michal Procházka
 

manželé Plevovi a pan Šlachta

Dobrý den ráda bych upozornila na vaši makléřku slečnu Matuškovou.Přes internet jsme si vyhlédli rodinný domek a slečna Matušková se nám věnovala, i když ještě nebylo jisté zda si tuto nemovitost koupíme.Je nám samozřejmé,že je to v popisu její práce,ale přesto vždycky nám vyšla vstříc.Když začnu tím ,že nám umožnila i snížení zálohy,dále náš poradce měl menší binec v papírech a pro slečnu Matuškovou nebyl problém se s ním spojit a znovu mu všechno naskenovat.Píšu vám i za původního majitele pana Šlachty byli jsme se službami slečny Matuškové spokojeni a myslím že by jste to měli vědět jakou máte skvělou ženu v týmu.
Přejeme pěkný den manželé Plevovi a pan Šlachta
 

pan Řeha

Dobrý den,
chtěl bych pochválit p. Mikitu za velmi profesionální přístup při zprostředkování pronájmu mého bytu na Jiráskové ulici ve Frýdku. Zvláště bych chtěl vyzdvihnout jeho starost o to jak jsem spokojen s novými nájemníky, to se mi ještě nestalo a jsem velmi mile překvapen. Těším se na případnou další spolupráci s Vaší realitní kanceláří a samozřejmě, že také s p. Mikitou.
S přáním pěkného dne. Řeha


Pavlína Chýlková

Dobrý den,

chtěla bych tímto mailem poděkovat za velice úspěšnou spolupráci s paní makléřkou Helenou Chovančíkovou, která mi v pravou chvíli jediná přivedla zájemce o pronájem mého bytu a také velice profesionálně a ochotně až do konce tento pronájem s problematickými nájemníky, kteří se nás - jak mě tak paní Chovančíkovou, snažili poškodit, úspěšně ukončit.

Prosím o uvěřejnění ve vaších referencích. Děkuji Pavlína Chýlková


Vejmelková Soňa

Dobrý den,
dovolte abych poděkovala alespoň touto cestou Vašemu zaměstnanci panu ROMANU MIKITOVI. Je to velmi obdivuhodný realitní makléř, člověk na svém místě, velmi schopný, vyzařuje z něj klid a rozvaha a co víc, je to člověk na kterého se můžu spolehnout. I v dnešní době. Velmi rychle mi zařídil pronájem bytu, ještě nebyl byt ani uklizený a už měl zájemce, jeho chování je PROFESIONÁLNÍ. Nebýt jeho, bych měla starosti z pronájmu bytu s problémovými nájemníky, před kterými mě varoval ze svých zkušeností co s nájemníky všeobecně má.
PROSÍM VYŘIĎTE MU MÉ VELKÉ DÍKY ALESPOŇ TOUTO CESTOU, JE TŘEBA SI VÁŽIT TAKOVÝCH LIDÍ
VŘELE DOPORUČÍM KAŽDÉMU VAŠI REALITKU A VELMI RÁDA PŘEDÁM TEL. Č. PANA MIKITY
P.S. díky, že konečně žiju v klidu, a to jenom díky p. Mikitovi, který nám sehnal slušné nájemníky
S mnoha díky Vejmelková Soňa

Josef Holoubek

Dobrý den. Zakoupil jsem přes vaší realitní kancelář byt. Chtěl bych poděkovat a vyjádřit pochvalu paní Nele Matuškové, která mi při jednáních vyšla vstříc, byl jsem s ní velmi spokojený. Josef Holoubek


Libor Žídek

Dobrý den pane Bartko,

chtěl jsem Vám poděkovat za neuvěřitelnou odhodlanost a skvělý přístup při nabízení pronájmu našeho bytu. Sedm návštěv (to chtělo velkou trpělivost), ale nakonec se to přece jen podařilo a slavili jsme úspěch. Dále jsem chtěl poděkovat za pomoc, při přesunu ledničky z 5. patra do suterénu. Pokud se naskytne příležitost a budeme nuceni znovu byt pronajmout, určitě se na Vás obrátím.

S pozdravem

Libor Židek

 

Michal a Dana Pohludkovi

Dobrý den pane Mikito,
chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za Vaše služby při hledání nájemníků do bytu 2+1 na ul. Josefa Myslivečka 1879. Velmi nás potěšilo Vaše férové jednání, ochota a velmi příjemné a profesionální vystupování. Hlavní rozdíl oproti ostatním realitkám vidíme v tom, že Vaše služby byly nabídn​uty slušně, bez nepříjemného podbízení, bez nutnosti předem cokoliv podepisovat a v pár větách v emailu jste byl schopen shrnout všechny informace, které jsme potřebovali vědět. Pokud by někdo z okolí hledal nájemníky či prodával nemovitost, rádi předáme kontakt a doporučíme Vás.

S poděkováním a pozdravem,
Michal Pohl​udka

Dana Pohludková

 

Kiszková Martina

Dobrý den, ráda bych napsala pár slov ke spolupráci se slečnou Nelou Matuškovou, která se postarala o prodej našeho domu na Pstruží.
Inzerovala jsem tento dům přes rok u nejmenované realitní kanceláře, kdy ze strany paní makléřky v mých očích byly vyčerpány veškeré možnosti, ale dům se nicméně neprodal. Můj bývalý manžel oslovil letos někdy kolem dubna sl. Matuškovou, ta přišla tuším v květnu s prvními zájemci a v červenci měl dům nové majitele. Krom rychlosti, která po roce a půl vyloženého trápení s původní realitníí kanceláři, ocenuji u sl. Matuškové profesionalitu, neustálou komunikaci a pohyb, kterou v této věci vyvinula. Velice příjemné vystupování je pro sl. Matuškovou zřejmě i její přirozeností a v kontaktu s klienty nezbytnou nutností, což mně jako klienta přesvědčuje samo o sobě , že jsem v dobrých rukou. Veškeré náležitosti kolem prodeje byly perfektně a řádně vyřizeny a tímto bych jí chtěla velmi poděkovat a popřát jí i vám mnoho takových dalších úspěchů. Zároveń se můžete spolehnout, že díky
této zkušenosti sl. Matuškovou velmi ráda doporučím, a tak se již i stalo , svým známým atd. Ještě jednou díky a mnoho štěstí.
Kiszková Martina

 

manželé Tesarčíkovi

Jsme se službami této RK maximálně spokojeni, makléřka paní Zajacová je profesionál díky níž prodej bytu proběhl hladce a rychle. Tuto realitní kancelář a zvláště tuto makléřku rádi doporučujeme našim známým. Za zprostředkování prodeje bytu velmi děkujeme.

Tesarčíkovi

 

Daniela Hlinková

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat Vaší společnosti, konkrétně makléři p. Tomáši Bartkovi za jeho příjemný a profesionální přístup při pronájmu bytu. Pokud budu v budoucnu potřebovat služby makléře, určitě se obrátím na p. Bartka.
Daniela Hlinková - spokojená klientka ;-)
 

Helena Characidisova a Michal Tsimpliarakis

Jako zájemci o pronájem jsme byli s paní Vlaďkou Zajacovou velmi spokojení, protože se snažila ve všem výpomoci. Ve své práci je opravdu PROFESIONÁL. Zároveň děkujeme i za uzavření nájemní smlouvy. Paní ZAJACOVOU a FLEXI REALITY budeme vždy u naších známých reklamovat jako profesionální realitní kancelář.
S pozdravem
Helena Characidisova a Michal Tsimpliarakis


Igor Kubíček

Dobrý den, rád bych poděkoval paní Vlaďce Zajacové za profesionální přístup, vstřícnost, ochotu, dobře a rychle vykonanou práci. Vlaďku mohu vřele doporučit i ostatním. Přeji mnoho spokojených zákazníků a úspěchů v další práci. Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených klientů.

Kubíček

 

spokojený klient

Dobrý den,
chci se v krátkosti zmínit s dobrou zkušeností s realitní makléřkou paní Nelou Matuškovou. Nebydlím v Moravskoslezském kraji, ve kterém však ponajímám dva byty. Základem pronájmu jsou spolehliví podnájemníci, které paní Matušková za krátkou dobu do obou bytů našla a podpis nájemní smlouvy se již realizoval za přítomnosti mého rodinného zástupce. Jednání (osobně jsme se ani nesetkali) paní Matuškové bylo flexibilní, příjemné a efektivní. Věřím, že tato dobrá spolupráce bude dále pokračovat a paní Matušková bude za tyto dobré služby náležitě odměněna. Děkuji.

 

Kamil Červenka

Dobrý den,
před pár týdny jsem si v Karviné zakoupil byt. O koupi bytu se starala Vaše zaměstnankyně sl. Nela Matušková. S jejími službami jsem byl nadmíru spokojen, postarala se o veškeré náležitosti související kolem koupi bytu. Neboť se v této oblasti nevyznám, byla sl. Matušková velice vstřícná s jakoukoli pomoci i radou.
Tímto bych chtěl tedy Vaší společnosti a hlavně sl. Matuškové velice poděkovat za veškeré služby a čas věnovaný od vybrání bytu až po finální předání klíčů, jenž proběhlo v pátek 19.7. 2013. Přeji Vám mnoho úspěchů do budoucna a více takových zaměstnanců jako je sl. Nela Matušková. Budu samozřejmě doporučovat.
Ještě jednou mé velké díky.
S pozdravem Kamil Červenka
 

Markéta Spurná

Dobrý večer,

ráda bych se touto cestou vyjádřila k práci slečny Matuškové při prodeji mého bytu. Vždy byla vstřícná, milá a profesionální.

Děkuji a přeji Vám hodně úspěchů.


 

Jiří Samec

Dobrý den,
chtěl bych touto cestou poděkovat Vaší společnosti, konkrétně makléři p. Tomáši Bartkovi za příjemný a profesionalní přístup při prohlídce bytu.I když jsem nakonec zvolil jinou možnost, v případě mého dalšího zájmu o služby v oblasti realit se na Váši kancelář určitě znovu obrátím.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Jiří Samec

 

Václav Kubečka

Dobrý večer, chtěl bych alespoň touto cestou poděkovat Vaší realitní kanceláři za naprosto profesionální práci. Konkrétně chci poděkovat p. Tomáši Bartkovi za jeho profesionalitu při pronájmu mého bytu. Děkuji a přeji Vaší firmě hodně dalších úspěchů.
S pozdravem
Václav Kubečka
 

manželé Syřínkovi

Dobrý den, již několikrát jsme využili služeb Vaší realitní kanceláře. Naposledy jsme spolupracovali s p. Bc. Romanem Mikitou. Touto cestou bychom mu chtěli poděkovat za velice profesionální a lidský přístup. Oceňujeme také jeho flexibilitu, ochotu pracovat i o víkendech, férové jednání i rychlost, s jakou byly naše požadavky vyřešeny. Rovněž je pro nás příjemné vědět, že se můžeme s jakýmkoliv dotazem či problémem kdykoliv obrátit na p. Mikitu i makléře, se kterými jsme spolupracovali v minulosti, např. p. Petrou Procházkovou.

 

V případě, že budeme v budoucnu potřebovat služby realitní kanceláře, nebudeme váhat a opět se obrátíme na vás - FLEXI REALITY a současně Vás budeme doporučovat svým známým v případě, že budou potřebovat podobné služby.

Přejeme Vám mnoho dalších spokojených klientů.
S díky a srdečnými pozdravy

Jan a Věra


p. Kadleček s přítelkyní

Dobrý den, chceme poděkovat Flexireality a hlavně paní Nele Matušíkové za hladký chod koupě bytu. Paní Matušíkovou můžeme všem jedině doporučit! Pomohla nám tuhle radikální životní situaci bez problémů zvládnout. Byla ve všem vstřícná a vše potřebné zařídila, prostě profesionální jednání. Takže ještě jednou dík.

S pozdravem Kadleček s přítelkyní

 

Martin Vítek

chci poděkovat panu M. Durajovi za jeho velice ochotný a profesionální přístup při zajišťování nových nájemníků do bytu, které pronajímám zde v Ostravě. Vím, že práce realitního makléře není vůbec jednoduchá a velice si vážím toho, že i při takovém časovém vytížení se můžu na pana Duraje spolehnout. Se službami FLEXI REALIT jsem velice spokojen a určitě Vás budu doporučovat všem známým, kteří by mohli využívat Vaších služeb.

 

Michal Tomaník

S prací Flexi reality jsem byl velmi spokojen, a to zejména s profesionálním a bezproblémovým přístupem pana Romana Mikity. Myslím, že je odborníkem na svém místě, nechyběla mu flexibilita, ani dobrá rada. V rámci jeho služeb se mi dostalo také pomoci v oblasti hypotéky, celkový dojem je tedy víc než dostačující.


Alena Šindelová

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat slečně Anetě Lacinové za profesionální a lidský přístup při realizování prodeje našeho bytu. Byli jsme s jejími službami maximálně spokojeni. Vše probíhalo podle našich požadavků. Snažila se radou vypomoci i nad rámec svých poviností. Chtěla bych jí touto cestou ještě jednou poděkovat a popřát mnoho úspěchů v další práci.

S pozdravem Šindelová Alena, prodej bytu p. Šlachty, Ostrava Výškovice
 

Zuzana Gorgolová

Dobrý den,už asi dva měsíce jsem hrdou majitelkou bytu v Ostravě. Nikdy jsem si nedělala iluze, že koupě nemovitosti bude snadnou záležitosti, přesto dokud jsem se do toho neponořila, neměla jsem představu, co to všechno obnáší. O to vděčnější jsem byla celému kolektivu Flexi Reality za lidský přístup. Anetu Lacinovou už nějakou dobu znám a proto jsem měla velkou radost, že byt, co mi padnul do oka měla zrovna ona ve své správě jako makléřka. S nekonečnou trpělivosti mně jako naprostému neznalcovi vysvětlovala zas a znova co je třeba ještě zařídit a udělat, vždy mi dala dostatek prostoru pro přečtení smluv a ochotně zodpovídala všechny moje dotazy. Pokud se zrovna stalo, že odpověď neznala, tak si nevymýšlela a nezahrála ten dotaz do autu, ale upřímně přiznala, že neví a odpověď v nejkratším možném termínu zjistila. Anetinou další vynikající vlastnosti je to, že jsem nikdy neměla pocit, že by mě do čehokoliv tlačila a celou dobu jsem věděla, že rozhodnutí je na mně a pokud bych se rozhodla couvnout, tak by mi to nikdy neměla za zlé. Po vlastním předání bytu se pak zajímala ne jenom jako kamarádka o mé nové bydlení, ale taky z profesionální stránky, zda je všechno v pořádku. Bylo příjemné vědět, že pro ní práce nekončí podpisem smlouvy, ale že se zajímá i o další osudy jejich zákazníků.
Dále bych ráda vyzdvihla vynikající spoluprácí s p. Alešem Bogoczem. který mě bezbolestně (jak to jenom šlo) provedl světem hypoték a pojištění.
Děkuji také celému kolektivu, který se na na prodeji nemovistosti podílí, hlavně těm, jejichž práce není na první pohled vidět. Přeji všem hodně chuti do práce a hlavně spoustu spokojených zákazníků. Zuzana Gorgolová
 

Jakub Šindler

Dobrý den, Dlouhou dobu jsme s přítelkyní hledali místo, které by se mohlo stát naším prvním společným domovem, avšak spletitost různých podmínek a poplatků nás nutila tento velký krok neustále oddalovat. Poté co jsme narazili na pana Tomáše Bartka ze společnosti Flexi Reality se trnitá cesta k vysněnému domovu stala procházkou růžovou zahradou. Jeho vstřícný a profesionální přístup proměnil všechny komplikace ve snadno řešitelné úkoly za jejichž splněním se skrýval tolik očekávaný cíl. Velice si vážím, této spolupráce a vřele doporučuji! S pozdravem,
Jakub Šindler.

 

Michal Procházka

Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Zajacové za skvělou práci, kterou odvádí. Měli jsme možnost se o tom přesvědčit již vícekrát. Zvláště pak její suprový a lidský přístup ke klientovi vynikne v provnání s jinými nepoctivými makléři se kterými sme bohužel měli tu čest se setkat. Po zkušenostech s paní Zjacovou jsme došli k přesvědčení, že v případě že by jsme v budoucnu potřebovali služeb realitního makléře, obrátili by jsme se výhradně na paní Zajacovou. Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených klientů. Michal Procházka

 

Martin Šeda

Jako každý mladý člověk sem se chtěl snažit najít co nejrychleji pronájem v nějaké přijatelné lokalitě na Ostravsku. Ta rychlost, s jakou to proběhlo, mě hodně překvapila. Velké mé poděkování patří slečně Anetě Lacinové, která mi zodpověla na všechny mé dotazy, všechno rychle zařídila a prakticky během tří dnů sem měl už kde bydlet. Velice mě překvapil prozákaznický přístup, s jakým se mnou bylo jednáno, ochota přizpůsobit se a taky rady a tipy na základní vybavení, respektivě kde se dá dobře nakoupit. Určitě budu v budoucnu hledat větší byt a pokud tak skutečně bude, už vím, komu se ozvat. Přeji Vaší RK hodně úspěchů, hodně spokojených klientů a ať si svou profesionalitu držíte i nadále.
 

Alexandra Vávrová

Dobrý den,
velice děkuji sl. Lacinové za prodej a pronájem bytu. Vše bylo profesionální, rychlé a navíc velice příjemné, jelikož je sl. Lacinová vždy usměvavá. Také dokáže vyjít vstříc a pomoci vyřešit nenadálé situace. Ještě jednou děkuji. Vávrová

 

Nowaková - předseda BD

Dobrý den. Chtěla bych poděkovat za skvělou spolupráci s Vaší realitní makléřkou slečnou-paní Bc. Matuškovou při prodeji bytu

v našem BD Kosmonautů 507/508/509 . Její milé a vstřícné jednání, jak se mnou tak se zájemcem o koupi bytu ,byl profesionální a hlavně lidský. Co více dodat.Pokud budeme mít opět nějaký byt k prodeji,obrátíme se na Vaší RK.

Děkuji a přeji hezký den Nowaková-předseda BD
 

 

Pavel Stiller


Dobrý den, rád bych touto formou poděkoval za flexibilní, věcné a profesionální jednání při zprostředkování pronájmu bytové jednotky sl. Lacinovou.Jaroslav Petřík a Libuše Pavelková

Rádi bychom touto cestou poděkovali p.Janu Černému a p.Aleši Bogoczovi za velmi skvělou a profesionální spolupráci při prodeji naší nemovitosti. Když se vyskytl problém ze strany našeho hypotečního úvěru, neváhali a tento problém nám pomohli ochotně vyřešit. Díky přístupu těchto profesionálů jsme nepřišli o peníze a vše se vyřešilo ke spokojenosti obou stran. Jsme opravdu rádi, že jsme oslovili zrovna Vaší společnost Flexi reality a všem svým známým ji rádi doporučíme. Ještě jednou velké díky a přejeme hodně spokojených klientu. JAROSLAV PETŘÍK a LIBUŠE PAVELKOVÁ.

 

Lenka

rádi bychom touto cestou poděkovali panu Liboru Pustějovskému za pomoc při hledání podnájmu. Děkujeme za velmi rychlé jednání, ochotu a vstřícnost, také za práci i o víkendu a průběžné informování o stavu věci. Můžeme určitě doporučit! :)
 

Eliška Havelková

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat sl.Matuškové, která mi pomohla s koupi rodinného domu v Karviné. S jejími službami jsem byla nadmíru spokojena. Ve všech záležitostech vždy ráda a zcela profesionálně poradila, byla vždy doslova po ruce, takže kdykoliv jsem potřebovala využít její služby, vždy se ochotně přizpůsobila a vyšla vstříc mým požadavkům. Budu-li v budoucnu potřebovat, buď já nebo kdokoliv z mých známých, nějaké služby realitní společnosti, určitě ji znova oslovím a doporučím. Vše probíhalo absolutně bez problémů a s její prací jsem byla spokojena.
Jsem velice ráda, že jsem na takovou pracovnici realitní kanceláře narazila, protože ne vždy se člověk setká s tak profesionálním pracovníkem, a její realitní kancelář si může gratulovat, že takového makléře má. S pozdravem Havelková Eliška

 

Zdeněk Weselowski

Dobrý den,

chtěl bych poděkovat realitnímu makléři panu Bc. Romanu Mikitovi za zprostředkováni podnájmů. A za jeho profesionální a obětavý přístup,kterým mi pomohl k novému domovu. Zdeněk Weselowski

 

Jana Krautová

Dobrý den,

ačkoli jsem spolupráci s Vaší realitní společností nevyhledávala a upřímně - ani ji neznám, přesto chci vyjádřit svou spokojenost.

V podstatě nemohu soudit kvality společnosti jako takové, ale co mohu posoudit, je jednání realitního makléře pana Romana Mikity. Pan Mikita jednal srozumitelně, věcně a vstřícně, ale hlavně naprosto profesionálně.

Těším se na další spolupráci a přeji úspěšné dny!

Nikola Vaculová

Dobrý den,
ráda bych tímto poděkovala panu Lesňákovi, nejen za jeho profesionální práci a péči o klienty, ale také za jeho lidský a individuální přístup. Jako mladý pár jsme hledali svůj první pronájem, a ačkoliv nás mnozí od jednání s realitními kancelářemi odrazovali, vybrali jsme nakonec právě Flexi reality a konkrétně pana Lesňáka, který měl nás byteček "v péči". Dala jsem tehdy hlavně na spokojené recenze klientů, které jsem našla na této stránce, a nedá mi to, abych se nepřipojila. U pana Lesňáka oceňuji také jeho skvělou přípravu, rychlé zodpovězení mých všetečných dotazů a také jeho zájem, který byl, řekla bych, občas i za hranicí jeho pracovní doby :) Na základě této zkušenosti se, věřím, i v budoucnu obrátíme opět na Vás a všude Vás rádi doporučíme.
S pozdravem a díky, Nikola Vaculová

 

Jiří Procházka

Dobrý den, chtěl bych rád poděkovat Vaší firmě a zvlášť paní Vlaďce Zajacové za zprostředkování pronájmu bytu. Její příjemné vystupování,vstřícnost, ochota spolupracovat a profesionální přístup mě přesvědčil , že pokud budu v budoucnu potřebovat pomoc realitní kanceláře, určitě oslovím tu Vaši. Jsem velmi spokojen. Jiří Procházka

 

Jana a Pavel Matušů

Vážená paní Zajacová,
Rádi bychom Vám touto formou poděkovali za Váš čas a úsilí, které jste vynaložila při zprostředkování koupě naší nemovitosti.
Oceňujeme Vaši aktivitu, flexibilnost, profesionalitu a v neposlední řadě také příjemné a milé jednání. Veškeré kroky, které jste v souvislosti se zakázkou podnikla, vedly k rychlému a bezproblémovému převodu nemovitosti do našeho vlastnictví. Jsme si vědomi skutečnosti, že mnohé jste vykonávala nad rámec svých pracovních povinností. Vše od prvotního poradenství až k realizaci koupě proběhlo k naší plné spokojenosti. Byli jsme od Vás pravidelně a pravdivě informováni o stavu věci, o průběhu jednotlivých řízení, což nebývá v prostředí obchodu s realitami samozřejmé. Svým přístupem jste si získala naši plnou důvěru. Pokud bychom v budoucnu potřebovali služby realitního makléře, jistě se s důvěrou obrátíme opět na Vás. Jana a Pavel Matušů
 

Stanislav Kusý

Děkujeme paní Vlaďce Zajacové za skvělý a profesionální přístup při koupi bytu v listopadu 2012. Práce nad rámec povinností je pro ni samozřejmostí. Hodnotíme velice kladně!!! Stanislav Kusý
 

 

Kaletová Jiřina

Dobrý den,

chtěla jsem Vám sdělit svou zpětnou vazbu konkrétně na realitního makléře pana Romana Mikitu z Vaší realitní společnosti:

= velmi příjemné vystupování

= profesionální přístup

= kvalitní poradenství

= aktivní přístup při spolupráci s klienty

= prostředí realit již znám z minulosti a mohu upřímně říci, že mou důvěru získal pouze realitní makléř vaší kanceláře, i když se mi nakonec podařilo pronajmout byt mé dlouholeté známé

= v minulosti jsem slyšela o flexi reality od kamarádky, že má nejlepší přístup ve srovnání s konkurencí a to já mohu teď svou osobní zkušeností pouze potvrdit

= v případě, že budu v budoucnu cokoli ohledně realit potřebovat – obrátím se již na jednu realitku – a to konkrétně na tu vaši-přímo na pana Mikitu, a proto budu doufat, aby u této profese nadále vydržel, protože se k tomu hodí jako málokdo

Mnoho pracovních úspěchů a spokojených klientů Vám všem přeje Kaletová Jiřina
 

manželé Sušovští

V souvislosti s prodejem nemovitosti přes Vaši realitní kancelář FLEXI REALITY bychom tímto rádi poděkovali realitní makléřce FLEXI REALITY Vlaďce Zajacové za její profesionální přístup při zprostředkování prodeje nemovitosti. Veškeré kroky od zadání prodeje, poradenství, kontaktu se zákazníkem, po převod nemovitosti proběhly zcela bez závad a prodlev. Samozřejmostí byl její nadstandartní obětavý přístup k vyřízení všech potřebných záležitostí souvisejících se zprostředkováním prodeje.
 

Jiří Janošec

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat realitnímu makléři p. Černému za profesionální přístup při pronájmu bytu v Ostravě. Jeho jednání velmi oceňujeme, neboť jsme doposud neměli s pronájmem bytu žádné zkušenosti. Jednání proběhlo podle našich představ a k naší plné spokojenosti. Budeme-li v budoucnu potřebovat služby realitní kanceláře, určitě se opět s důvěrou obrátíme na p. Černého a Flexi Reality. Přeji Vám klidné prožití Vánočních svátků a do Nového roku mnoho spokojených klientů jako jsem já :-)

S přátelským pozdravem Jiří Janošec

 

Scarlett Moukahal

Dobry den,

Rada bych touto cestou podekovala panu Janu Cernemu za jeho sluzby ,tykajici se zprostredkovani podnajmu bytu.Jeho pracovni pristup i chovani bylo vzdy kladne.Je prikladem cloveka,ktery svou praci vykonava tak,aby byl zakaznik spokojen a v pripade potreby mel jistotu,ze se muze na neho kdykoliv obratit s duverou.
S pozdravem, Scarlett Moukahal.

Radim Kořistka

Dobrý den,

již podruhé jsme letos využili služeb Vaší realitní kanceláře, vždy prostřednictvím makléře pana Jana Černého. Opět vše proběhlo bez jakýkoliv problémů. To vše díky jeho profesionálnímu přístupu. Přejeme vám více takových makléřů a mnoho dalších spokojených klientů.

S pozdravem Radim Kořistka


Bernatští

Dobrý den rádi bychom poděkovali Petře Procházkové za profesionální přístup při řešení prodeje našeho rodinného domu. Poznali jsme spoustu realitních makléřů, kteří se však nijak neprojevili. Byli jsme s prací Petry velice spokojeni a ještě jednou děkujeme. Bernatští

Simona

Zdravím, chtěla bych kladně ohodnotit práci makléřky Nely Matuškové, můj byt byl pronajat za cca týden bez jakýchkoliv problémů, vše bylo do detailu zařízeno i bez mé účasti, jelikož jsem v Africe, naše domluva probíhala pouze mailem a sms,

děkuji Simona

 

Hachlica

Dobrý den, chtěl bych poděkovat paní V. Zajacové za skvělý a profesionální přístup při jednání ohledně koupě pozemku. Poprvé v životě jsem potřeboval využít služby realitní kanceláře a jsem velice rád, že jsem mohl spolupracovat s Vaší realitní kanceláří a zvlášť s paní Zajacovou. Té musím poděkovat za skvělý přístup při jednání a trpělivosti, kterou musela se mnou vytrpět. Jednala skvěle, pracovala i o víkendu a v různých hodinách. Vše měla skvěle připravené a vše k nemovitosti věděla. Také jsem byl rád za pravidelné informování o stavu věci jak přes telefon, tak přes email. Ještě jednou mockrát děkuji paní Zajacové za splnění snu.


Novobilská

Dobrý den, chtěla bych tímto e-mailem poděkovat Vaší realitní kanceláři za skvělé služby. Při hledání pronájmu<

2018 © FLEXI REALITY s.r.o., všechna práva vyhrazena | CookiesRealitní SW Realman