Reference

Vážený pane Mikito,
chtěl bych Vám touto cestou poděkovat,za bezchybné služby z Vaší strany.
Mám na mysli Vaší ochotu, spolehlivost a velikou profesionálnost. Vy jste se v téhle profesi prostě našel, děkuji.
Těším se na další spolupráci.
S pozdravem
Stanislav Šíra

Stanislav Šíra

Bc. Roman MikitaBc. Roman MikitaO makléři Reference

Dobrý den,
s RK FLEXI REALITY s. r. o. jsem se setkala již v minulosti (před pár lety) a byla jsem moc spokojená. Doba se ale mění, a tak po několika nemilých zkušenostech s jinými realitkami se má důvěra v tyto společnosti dávno vytratila.
Bohudíky, ne všechny RK chtějí klienty jen "vyždímat".
Ráda bych tedy velice poděkovala za spolupráci vašemu makléři panu Ondřejovi Fierlovi. Naprosto profesionální a přitom vřelý přístup, připravenost, ochota pružně se přizpůsobit potřebám klientů, vzít v potaz přání zákazníka a jeho maximální snaha dotáhnout vše do zdárného konce a ke spokojenosti všech stran mě velmi mile překvapila. Vaší realitní kanceláři dělá opravdu dobré jméno a zvyšuje její důvěryhodnost. Gratuluji vám k takovým zaměstnancům, hýčkejte si je. V případě, že bych v budoucnu opět chtěla při pronájmu bytu využít pomoci RK, vím přesně, na koho se obrátím. :-)
Přeji vám všem mnoho úspěchů, vaši RK jistě doporučím.
Příjemný den,
M. Nowaková

M. Nowaková

Ondřej FierlaOndřej FierlaO makléři Reference

Dobrý den pane Mikito,
omlouvám se, že reaguji až dnes, ale jsou to pořád fofry. Moc děkuji za skvělou spolupráci, jsem opravdu ráda za ten byt. Jsme moc spokojení a bydlí se nám dobře. Jen jsem se teď dostala v práci do časové tísně, jako účetní jsem si opravdu vybrala to nejlepší dobu na stěhování. Možná budeme muset jiný byt později prodat, tak se s důvěrou opět obrátím na Vás. Byla jsem spokojená, však víte, že jsme vše spolu vyřešili ;-)
Pane Mikito, přeji Vám také v pracovním a hlavně v osobním životě mnoho štěstí, spokojenosti a úspěchů, hlavně v této divné době.
Ať vše zvládáte v pohodě a s úsměvem na tváři.
Mějte se hezky.
Markéta Kokešová

Markéta Kokešová

Bc. Roman MikitaBc. Roman MikitaO makléři Reference

Dobrý den,
spolupráce s panem Romanem Mikitou je prostě výborná. Akceptuje vždy potřeby nás majitelů, to je že vyjde vstříc dnem, hodinou, požadavky a podobně. Vždy je perfektně připraven, najde si čas pro diskuzi, připomínky se vždy snaží vyřešit co nejdříve a nejlépe.
100% bych ho doporučila všem, kdo chce své nemovitosti vložit do odborných rukou.
S pozdravem Bohuslava Fancová

Bohuslava Fancová

Bc. Roman MikitaBc. Roman MikitaO makléři Reference

Dobrý den, paní Odleváková,
I já bych Vám rád touto cestou poděkoval za Vaši práci spojenou s pronájmem mého bytu na ulici Českobratska v Ostravě.
Abych pravdu řekl, byla to moje první zkušenost s pronájmem a ze začátku jsem měl z toho malé obavy. Jsem velice rád, že mi kamarád M. D. doporučil právě Vás a mé obavy byly zbytečné. Jednání bylo vedeno na profesionální úrovni, všechny informace a postupy, které mi byly sděleny na naší první schůzce, byly jasné a probíhaly dle toho jak jsem očekával. Moc se mi líbila Vámi připravená nabídka bytu, ve které se fotky opravdu moc povedly. Oceňuji, že i přes Vaší nemoc, se prohlídky konaly, nedošlo ke zbytečným prostojům a kolega Michal Lesňák plynule navázal na Vaši práci tak, ze jsem to skoro nepoznal a ve velmi krátké době jste mi nalezla nájemníky.
S celkovou Vaší práci jsem byl maximálně spokojen a věřím že budu i s nájemníky.

Mockrát děkuji a přeji pěkný den
Lukaš Poštulka

reference

Mgr. Nikola OdlevákováMgr. Nikola OdlevákováO makléři Reference

Timto bych chtela moc podekovat maklerce Neli Matuskove,za rychly prodej bytu me matky a rychly pronajem meho bytu v Karvine 8.Je dusledna,vse mi vysvetlila srozumitelne.Pokladam jeji praci za naprosto profesionalni,vrele vsem doporucuji.S pozdravem a prani hezkeho dne Vase klientka Jarmila Dibdakova

Jarmila Dibďáková

Ing. Nela MatuškováIng. Nela MatuškováO makléři Reference
Pronájem kanceláře, 41 m2, ul. Malé náměstí, Frýdek-Místek

Dobrý den,
Rád bych poděkoval panu makléři Mikitovi za maximálně profesionální přístup při zajištění pronájmu kanceláře v Místku. Vše bylo naprosto na jedničku, perfektní komunikace, rychlost, flexibilita a vše podle domluvy. Kdyby takto jednali všichni, bylo by to naprosto báječné.
Takže ještě jednou děkuji, a určitě budu doporučovat.
S přáním příjemného dne
Miroslav Kula

Miroslav Kula

Bc. Roman MikitaBc. Roman MikitaO makléři Reference

Dobrý den,
chtěla bych prostřednictvím tohoto hodnocení poděkovat za spolupráci s paní Matuškovou. Byla radost s ní pracovat, vše proběhlo bez problémů, paní Matušková je velice ochotná, rychlá, kdykoliv na telefonu, schopna poradit.
S pozdravem

Ochranová Kateřina

Ing. Nela MatuškováIng. Nela MatuškováO makléři Reference
Prodej bytu 2+1, os. vl., 55,68 m2, ul. Mozartova, Frýdek-Místek

Chtěla bych poděkovat panu Romanovi Mikitovi za prodej nemovitosti, kterou jsem mu v nedávné době svěřila. Jeho 100% přístup, profesionalita a ochota vše srozumitelně vysvětlit jsou vlastnosti pro které bych ho každému doporučila. Za mě byla tato spolupráce super a ještě jednou moc děkuji a přeji hodně pracovních úspěchů. Václavková

p. Václavková

Bc. Roman MikitaBc. Roman MikitaO makléři Reference
Pronájem kanceláře, 25 m2, ul. Malé náměstí, Frýdek-Místek

Dobrý den, pane Mikito,
Děkuji Vám za příkladnou spolupráci při zprostředkovávání realitních služeb. Oceňuji Vaši vstřícnost, přímé jednání a dochvilnost.
Rád budu s Vámi spolupracovat i nadále a Vaše služby doporučím.
Ještě jednou děkuji
S pozdravem
Zdeněk Velký

Zdeněk Velký

Bc. Roman MikitaBc. Roman MikitaO makléři Reference