Úvod

Pronájem zařízeného bytu 2+1, 60 m2, ul. Bezručova, Frýdlant nad Ostravicí

Dobrý den,
ne Mikita posílám krátkou zpětnou vazbu ohledně spokojenosti s vaší realitní kanceláři. Zároveň se chci omluvit za mou opožděnou reakci ohledně spokojenosti s Vámi.
Pane Mikita jak při prvním, tak i druhém našem setkání proběhlo vše hladce a bez sebemenších komplikací. Důkazem toho že s vašim osobitým přístupem a profesionálním jednáním jsme byli spokojeni je i to, že jsme se na Vás obrátili dvakrát, dá se říct v průběhu krátké doby, cca v průběhu půl roku. Jak na podzim roku 2015 jste během velmi krátké doby přišel s klienty, kteří byli spolehliví a nekonfliktní, tak v dubnu letošního roku jste opět v krátkém čase měl několik zájemců o námi nabízenou nemovitost k pronájmu. Bylo na nás koho si vybereme, takže uvidíme zda jsme zvolili správně.
Pokud bych měl zhodnotit to jak jsme byli informováni v průběhu naši spolupráce, tak nemohu říct asi jedinou výtku, protože jsme byli o všem a včas informováni, byl jste ochoten se přizpůsobit a sejít se i na námi požadovaném místě. Je u vás vidět i zájem o klienta ( tedy nás ), protože i po naší spolupráci jste zavolal a krátce se zeptal na to zda je vše v pořádku, zda nepotřebujeme s něčím pomoct atd.
Na závěr bych chtěl říct, že pokud budu do budoucna řešit prodej, pronájem či cokoliv co by se týkalo nemovitosti, určitě se na Vás rád obrátím a věřím, že to společně opět zdárně dotáhneme do konce a pokud bych měl tu možnost či potřebu někomu pomoci s prodejem či pronájmem nemovitosti, určitě Vás doporučím jako spolehlivého a zkušeného makléře společnosti Flexi reality.
Pane Mikita Děkuji za vaší pomoc při pronájmu nemovitosti a předejte tuto pozitivní zpětnou vazbu na vaše vedení.
Ať se daří!!!
S pozdravem

Radek Mohelník

Bc. Roman MikitaBc. Roman MikitaO makléři Reference