Pronájem komerční budovy 168 m² ul. Těšínská, Opava - Předměstí

23 000 Kč za měsíc

Nabízíme na dobře dostupném místě poblíž centra Opavy komerční budovu k pronájmu. Dům je vedle čerpací stanice Benzina na ulici Těšínská. Budova nabízí obchodní prostory nebo kanceláře o velikosti až 168 m² umístěné ve dvou podlažích - 1NP 86 m², 2NP 80 m² s možností využití i půdy s terasou.

V 1NP je vstupní chodba, 3 samostatné kanceláře, sociální zázemí a místnost s kuchyňkou. Dále je zde schodiště do 2NP kde jsou další tři samostatné kanceláře, jedna společně se zasadací místností, odělené sociální zázemí, sprcha a menší kuchyňka a vstup na půdu s terasou.

V kancelářích v 1NP je plovoucí podlaha, ve 2NP jsou parkety a na chodbách je v dlažbě. Každé patro je vytápěné vlastním plynovým kotlem s centrálním rozvodem. Prostory ve 2 NP mají moderní kancelářské vybavení.

Před domem jsou 4 parkovací místa k dispozici + je možné si pronajmout samostatné garáže Objekt je volný ihned. Nájem je uveden bez služeb, které jsou účtovány dle vlastní spotřeby (6.000,-Kč - 8.000,-Kč). Pokud Vás prostory zaujaly a chcete domluvit osobní prohlídku nebo doplnit nějaké informace, neváhejte mne kontaktovat.

Cena
+ služby a energie (cca 6 - 8 tis), vratná kauce, rezervační záloha
23 000 Kč za měsíc
ev.č.202016892
KategorieKanceláře
LokalitaTěšínská, Opava - Předměstí
OkresOpava
Plocha užitná168 m²
Počet podlaží2
Podlaží umístění1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ParkováníAno
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové

Kontaktujte nás

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Zpráva