Prodejte svou nemovitost výhodněji a rychleji díky videoprohlídce

17.4.2019 Ještě jsme se nepotkali s vlastníkem, který by řekl: "Je mi jedno za kolik svou nemovitost prodám..." Opak bývá pravdou! A první věc která má vliv na to za jakou cenu se nemovitost prodá, je prezentace. Prezentace, totiž donutí zájemce rozkliknou danou nabídku a pokud je zaujme, volají. A druhá věc je účinný marketing. A víte, že nejefektivnějším marketingem a zároveň prezentačním nástrojem je video?

Videoprohlídka je nezastavitelný trend a efektivní nástroj pro prodej, víte proč?

  • 80% internetu tvoří video
  • 60% zákazníků preferuje video při prezentaci čehokoliv
  • Video se dokáže šířit všemi online formami (sociální sítě, inzeráty, sdílením, emailem...)
  • Videoprohlídka může zvýšit zájem až o 400%
  • 53% zákazníku, dokouká krátké video s kvalitním obsahem do konce

Videoprohlídka Vám realisticky pomůže, projít se po jednotlivých pokojích, obhlédnout prostředí ve kterém se nemovitost nachází a nasát atmosféru prostoru.

Příprava, samotné nahrání a zpracování videa je sice časově i finančně náročnější než samotná prezentce fotografiemi, jenže pokud si vyberete realitního makléře u kterého je profesionální prezentace samozdřejmostí, poradí si se vším za Vás. Video umístí na inzertní portály, youtube kanál, sociální sitě, weby k nemovitostem, rozešle je poptávajícím a do své databáze zájemců jěště jako "podpultové zboží". Účinným marketingem jej rozšíří mezi potencionální zájemce s větším dosahem. Díky větší návštěvnosti se zvýší i potencionální zájem a vyšší pozornost = vyšší zisk z prodeje. Toto si naši makléři uvědomují a proto spolupracují s profesionály, kteří vše zpracují a pokud máte nemovitost prázdnou tak ji i nastagují, aby měli zájemci představu i o možnostech a prostoru.

Spolupracujte s makléři, kteří videoprohlídky při své práci aktivně používají a prodávají tak rychleji a za víc.

NEMOVITOST NEPRODÁVÁTE KAŽDÝ DEN A PROTO CHTĚJTE JEN TO NEJLEPŠÍ.

 

NEVÁHEJTE SE NÁM OZVAT A S PRODEJEM VAŠÍ NEMOVITOSTI VÁM POMŮŽEME.