Prodej dvougeneračního rodinného domu (4+1, 2+1), 191,6 m², obec Jevišovka

prodáno

Hledáte větší rodinný dům, který by mohl být i dvougenerační? Stačila by Vám středně velká zahrada? Máte rádi přírodu?

Pokud ano, rád bych Vám touto cestou představil novinku rodinného domu v obci Jevišovka.

Jeho dispozice nabízí v přízemí tři ložnice, obývací pokoj, kuchyň, koupelnu a samostatnou toaletu, v prvním patře se pak nachází dva pokoje, kuchyň, koupelna s toaletou a vstup na velkou půdu, která nabízí možnost dalšího využití. Dům má společný vstup, zádveří i chodbu. V současné chvíli se tedy nejedná o dvě samostatné bytové jednotky. Celková podlahová plocha přízemí činí přibližně 113,1 m² (4+1), prvního patra pak okolo 78,5 m² (2+1). Užitná plocha domu je zhruba 302,3 m² (včetně sklepa, bez půdy).

K domu náleží oplocená zahrada o celkové rozloze 1.131,6 m², která se skládá z vlastní zahrady 616,6 m² a dvou pronajatých pozemků o velikosti 515 m² (pronajímatel Státní pozemkový úřad, nájemné 600,- Kč ročně). Na vlastním pozemku se nachází prostorná garáž, a dále hospodářská budova, která je však již určena k demolici. Zastavěná plocha domu činí 148,24 m², garáže pak 38,16 m². Zahrada podélného obdélníkového tvaru nabízí dostatek místa pro odpočinek. Na dvoře je rovněž zřízena studna s užitkovou vodou.

Rodinný dům je určený k celkové rekonstrukci, počínaje elektroinstalací, rozvody vody a odpadů, výměny oken, dále se jedná o vytápění, zateplení, fasádu, interiér domu atd. K demolici je určena jak hospodářská budova, tak raději také terasa domu i balkón v prvním patře. Střešní krytinou je betonová taška položená na ocelovém krovu. Ústřední vytápění je zajišťováno starším plynovým kotlem, lokální vytápění pak krbovými kamny v prvním nadzemním podlaží. Ohřev vody je pomocí dvou elektrických bojlerů.

Jedná se o zděnou stavbu v kombinaci cihlových pálených tvárnic (sklep), a bílých pórobetonových tvárnic Siporex (nadzemní podlaží), stropní konstrukce jsou tvořeny hurdiskovými stropy. Dům je celopodsklepený, s velkým půdním prostorem. Parkování je možné v garáži, případně před domem.

Značným bonusem je nejen napojení na elektřinu, ale také na plynovod, vodovod a kanalizaci. Obec Jevišovka je vybavena čistírnou odpadních vod, kterou přímo i provozuje. Internetové připojení je zajištěno přes dostupnou optickou síť FTTH.

Dům bude k dispozici ihned po vyřízení veškerých formalit.

Obec Jevišovka je klidnou a žádanou lokalitou, jak svým umístěním mezi městy Mikulov a Znojmo, tak i dostupností Rakouska, a navíc je obklopena krásnou přírodou. Nabízí velmi dobrou vybavenost (MŠ, knihovna, obchod, praktický lékař, autobusová a vlaková zastávka), ZŠ do 9. třídy a pošta jsou pak ve vedlejší obci Drnholec.

Jestliže Vás tato nabídka zaujala, pro více informací nebo pro domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Cena
včetně právního servisu a zprostředkovatelské provize RK
prodáno
Exkluzivní nabídka
ev.č.202117432
KategorieRodinné domy
LokalitaJevišovka 232
OkresBřeclav
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná302 m²
Plocha podlahová192 m²
Plocha pozemku1.318 m²
Plocha zastavěná186 m²
Plocha zahrady1.132 m²
Počet podlaží2
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.F - Velmi nehospodárná
Ukazatel ENB246 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb
ParkováníAno
GarážAno
Sklepano (107 m²)
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové

Kalkulačka hypotéky

Cena

Počet let

Úrok

Měs. částka

Vyřídit financování

Výpočet je pouze orientační

Kontaktujte nás

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Zpráva