Prodej prosperující restaurace U splavu s venkovním posezením a sportovním hřištěm, Frýdek-Místek

info v RK

Chcete podnikat v pěkném prostředí kousek od přírody, přesto v blízkosti města?

Právě vám exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek určený ke sportovnímu využití a restauraci „U splavu“ s dlouholetou rodinnou tradicí. Přestože je venkovní posezení se sportovním hřištěm ve městě, jedná se o lokalitu nacházející se v přírodě v blízkosti řeky Ostravice. Bezbariérová restaurace s cca 45 místy uvnitř a přibližně 150 místy venku byla postavena v roce 2007. Kromě plynového vytápění je možnost využití krbu k příjemnému posezení s přáteli. Vybavenost kuchyně odpovídá parametrům EU. Dle územního plánu města je lokalita, kde se objekt nachází určena ke sportovnímu využití. Díky podpoře Magistrátu města Frýdek-Místek je možno v současné době využít dotačního programu pro rok 2021, který je zaměřen na systematickou podporu pravidelné sportovní a tělovýchovné celoroční činnosti. Na celkové rozloze pozemku 3.783 m2 lze kromě již vzniklého hřiště možno postavit sportovní halu, nebo prostředí pro jiné sportovní zaměření. Restauraci s venkovním přístřeškem, kde v roce 2018 bylo vybudováno nové posezení (stoly, lavice) lze využít jako zázemí pro sportovní akce, rodinné oslavy atd.
Kromě restaurace je díky zastřešení možno využívat venkovní posezení i při nepříznivém počasí. Příznivci cykloturistiky přivítají při projížďce po přilehlé cyklostezce i stánek s rychlým občerstvením. Vybudováno je antukové hřiště, na kterém se pravidelně hrají nohejbalové a volejbalové turnaje, pro děti pak dětské hřiště v klidnější části areálu vybavené hracím prvkem.
Samozřejmostí je vyhrazené parkoviště pro 15 aut. Díky funkčnosti a lokalitě lze říct, že vydělává nejen přímo restaurace, ale hlavně využití celého pozemku. Jedná se o lokalitu s velmi dobrou občanskou dostupností (kola, auta, MHD, vlak). Ač se jedná o lokalitu v blízkosti řeky, v době povodní se zde voda přes hráz nedostala. Před nedávnem byla dokončena rekonstrukce jezu na řece Ostravici, kde bylo rovněž vybudováno přírodní koupání. Jedná se o lokalitu na okraji města s výbornou dostupností pěšky, na kole i autem.
Pokud vás tato nemovitost zaujala, neváhejte se na mne kdykoliv obrátit. V případě, že chcete pomoci s financováním koupě nemovitosti, je možno využít našeho specialistu s dlouholetou zkušeností.

Cena
včetně provize, včetně právního servisu
info v RK
Exkluzivní nabídka
ev.č.202016844
KategorieRestaurace
LokalitaKe Splavu, Frýdek-Místek - Místek
OkresFrýdek-Místek
Plocha užitná219 m²
Plocha podlahová185 m²
Plocha pozemku3.783 m²
Plocha zastavěná189 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Rok kolaudace2007
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB1672 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
ZařízenýČástečně
Bezbariérovýano
Míst k parkování15
ParkováníAno
KomunikaceBetonová, Dlážděná, Asfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové, Jiné

Kalkulačka hypotéky

Cena

Počet let

Úrok

Měs. částka

Vyřídit financování

Výpočet je pouze orientační

Kontaktujte nás

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Zpráva