Prodej prosperující restaurace U splavu s venkovním posezením a sportovním hřištěm, Frýdek-Místek

10 999 000 Kč

Chcete podnikat v pěkném prostředí kousek od přírody, přesto v blízkosti města?

Právě vám exkluzivně nabízíme k prodeji velmi dobře prosperující restauraci U splavu s venkovním posezením a sportovním hřištěm, která se nachází na okraji města v blízkosti řeky Ostravice. Restaurace s cca 45 místy uvnitř a přibližně 150 místy venku byla postavena v roce 2007 a je bezbariérová. Kromě plynového vytápění je možnost příjemného posezení u krbu. Vybavenost kuchyně odpovídá parametrům evropské unie. Dle územního plánu je lokalita, kde se objekt nachází, určena jako sportovní zázemí. Díky celkové rozloze pozemku 3.783 m2 lze kromě již vzniklého hřiště možno postavit sportovní halu, nebo prostředí pro jiné sportovní zaměření. Pod venkovním přístřeškem bylo v roce 2018 vybudováno nové posezení (stoly, lavice).

Výhodou je, že posezení je kryté jak u restaurace, tak i vedle ní. Příznivci cykloturistiky přivítají při projížďce po přilehlé cyklostezce i stánek s rychloobčerstvením. Vybudováno je antukové hřiště, na kterém se pravidelně hrají nohejbalové a volejbalové turnaje, pro děti pak dětské hřiště v klidnější části areálu vybavené hracím prvkem. Samozřejmostí je vyhrazené parkoviště pro 15 aut. Díky funkčnosti a lokalitě lze říct, že vydělává nejen přímo restaurace, ale hlavně využití celého pozemku. Na pozemku jsou veškeré inženýrské sítě. Jedná se o lokalitu s velmi dobrou občanskou dostupností (kola, auta, MHD, vlak). Přístup na pozemek je z 5 stran. Ač se jedná o lokalitu v blízkosti řeky, v době povodní se zde voda přes hráz nedostala. Výhodou je velikost pozemku s možností využití nejen ke sportovním aktivitám. V loňském roce byla provedena rekonstrukce jezu na řece Ostravici a bylo vybudováno přírodní koupání. Jedná se o lokalitu na okraji města s výbornou dostupností pěšky, na kole i autem.

Financování koupě nemovitosti můžeme rovněž zajistit vlastním specialistou. Pro bližší informace nebo domluvení prohlídky mne neváhejte kontaktovat.

Cena
vč. provize a právního servisu, v ceně není 4% daň, cena k jednání
10 999 000 Kč
Exkluzivní nabídka
ev.č.201916179
KategorieRestaurace
LokalitaKe Splavu, Frýdek-Místek - Místek
OkresFrýdek-Místek
Plocha užitná219 m²
Plocha podlahová185 m²
Plocha pozemku3.783 m²
Plocha zastavěná189 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Rok výstavby2007
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB1672 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
ZařízenýČástečně
Bezbariérovýano
Míst k parkování15
Parkováníano
KomunikaceBetonová, Dlážděná, Asfaltová
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové, Jiné

Kalkulačka hypotéky

Cena

Počet let

Úrok

Měs. částka

Vyřídit financování

Výpočet je pouze orientační

Kontaktujte nás

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Zpráva