Atraktivní pozemek k výstavbě RD o celkové výměře 1656 m², Lhotka u Ostravy

3 900 000 Kč

Hledáte výjimečné místo k bydlení v blízkém dosahu Ostravy?

Toužíte uniknout z ruchu velkoměsta a přesto mít vše potřebné poblíž? Pak právě Vám si exkluzivně dovoluji nabídnout k prodeji velmi hezkou stavební parcelu o výměře 1656 m² v lukrativní lokalitě Lhotka u Ostravy.

Stavební parcela má ideální velikost, s větší částí sousedí s lesem, kde není možná již další výstavba. Orientace na jihozápad zajištuje dostatek slunce téměř po celý den. V okolí pozemku se nachází nová zástavba moderních domů. Příjezdová cesta (která je ve formě věcného břemene) vede až k pozemku. Tento stavební pozemek je územním plánem určen pro bydlení v rodinných domech s možností velké zastavitelnosti pozemku.
Náročným klientům zde může architekt navrhnout dvoupodlažní dům s panoramatickým výhledem.

Elektřina (antoníček) je už připravená na hranici parcely, voda a kanalizace v blízkém dosahu.

Bohatá občanská vybavenost obce Lhotka zajistí šťastné a spokojené bydlení rodině s malými dětmi. Krátká dojezdová vzdálenost do Ostravy (8 minut autem, nebo 15 minut MHD) jej činí atraktivní pro každého, kdo vyhledává jak klidné bydlení blízko přírody, tak i rychlou dostupnost do města. Samotnou součástí obce je ZŠ a MŠ Ostrava- Lhotka, market, zubní ordinace, fotbalové hřiště, víceúčelová sportovní hala, hřiště s umělým povrchem a osvětlením, tenisové kurty, cvičné golfové hřiště, beachvolejbalové hřiště, venkovní posilovna a také nadšení cyklisté ocení napojení na rozsáhlé cyklostezky, anebo se na procházce můžete kochat přilehlými lesy.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mně prosím kontaktovat. Po dohodě se s Vámi ráda setkám a tento pozemek představím.

Cena3 900 000 Kč
Exkluzivní nabídka
ev.č.202217586
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaOstrava - Lhotka
OkresOstrava-město
Plocha pozemku1.656 m²
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet
DopravaDálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Kalkulačka hypotéky

Cena

Počet let

Úrok

Měs. částka

Vyřídit financování

Výpočet je pouze orientační

Kontaktujte nás

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Zpráva