Prodej stavebních pozemků, 5.725 m2, obec Lučina (okres Frýdek-Místek)

4 780 000 Kč

Líbily by se Vám pozemky vhodné pro developerský projekt výstavby až čtyř rodinných domů na okraji obce, v tiché lokalitě, v místě plné zeleně, s výhledem na panorama Beskyd a na okolní krásnou krajinu? Pokud ano, dovolte mi vám představit dva poslední velké volné pozemky z původně celkových osmnácti, které vznikly dle územního plánu obce rozparcelováním jedné velké louky v obci Lučina.

Slunné stavební pozemky o celkové rozloze 5.725 m2 (2.861 m2 + 2.864 m2) se nachází v žádané lokalitě výstavby nových rodinných domů této obce, která je známá zejména díky rekreační oblasti Žermanické přehrady, poblíž Frýdku-Místku. Pozemky čtvercového tvaru je možné dále rozparcelovat na celkově čtyři parcely obdélníkového tvaru o výměře cca 1.400 m2. Stavební pozemky se dají napojit na elektřinu, obecní vodovod i kanalizaci. Do konce roku 2019 zde bude vybudována zpevněná komunikace z makadanu vhodná pro jízdu nákladních automobilů se stavebním materiálem, dále bude do téhož termínu zajištěn příjezd k pozemkům po obecní komunikaci a bude i dotažena obecní kanalizace. Pozemky jsou tedy vhodné pro výstavbu rodinných domů pro příští rok.

Jedná se o lokalitu s velmi dobrou občanskou dostupností a vybaveností (MŠ, ZŠ do 5. třídy, obchod...). Velmi dobrá dopravní dostupnost směrem do Frýdku-Místku, Českého Těšína i Havířova.

Pokud byste potřebovali pomoci s financováním koupě, rád Vám doporučím naše hypoteční oddělení. Pro více informací nebo pro domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Uvedená kupní cena je bez daně z nabytí nemovitých věcí.

Cena
včetně právního servisu a zprostředkovatelské provize RK, kupní cena bez daně z nabytí nemovitých věcí
4 780 000 Kč
ev.č.201916114
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaLučina
OkresFrýdek-Místek
Plocha pozemku5.725 m²
VodaDálkový vodovod
OdpadVeřejná kanalizace

Kalkulačka hypotéky

Cena

Počet let

Úrok

Měs. částka

Vyřídit financování

Výpočet je pouze orientační

Kontaktujte nás

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Zpráva