Prodej stavebního pozemku, 560 m2, Kopřivnice - Mniší

prodáno

Hledáte menší pozemek na pěkném místě pro váš rodinný dům?

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové rozloze 560 m2 v zastavěné části obce Mniší nedaleko Kopřivnice, kde již díky původní zástavbě dalších rodinných domů nejsou volné pozemky k výstavbě. Pozemek je možné připojit k distribuční elektrické síti (na hranici pozemku) a dále je zde možnost připojení na plyn (plynovod vede opodál). Protože na pozemku kdysi již stál rodinný dům, který byl zbourán a zůstal po něm pouze kamenný sklep, na pozemek je již naveden obecní vodovod s přípojkou.

Metráž pozemku je dle katastru rozdělena na část stavební (175 m2) a zahradu (385 m2). Jednu stranu pozemku lemuje místní potok.

Pozemek se nachází v lokalitě s dobrou občanskou vybaveností (MŠ, ZŠ do 5. třídy, obchod, autobusová zastávka), dobrá dopravní dostupnost směrem na Kopřivnici, Frenštát pod Radhoštěm, Příbor.

S financováním koupě pozemku Vám může pomoci naše hypoteční oddělení. Pro více informací nebo pro domluvení prohlídky mě můžete kontaktovat. Uvedená kupní cena je bez daně z nabytí nemovitých věcí.

Cena
včetně právního servisu a zprostředkovatelské provize RK, cena bez daně z nabytí
prodáno
Exkluzivní nabídka
ev.č.201815835
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaKopřivnice - Mniší
OkresNový Jičín
Plocha pozemku560 m²
VodaDálkový vodovod

Kalkulačka hypotéky

Cena

Počet let

Úrok

Měs. částka

Vyřídit financování

Výpočet je pouze orientační

Kontaktujte nás

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Zpráva