Prodej pozemku 6334 m², Hukvaldy-Sklenov

857 Kč za m2

Chcete bydlet v klidné lokalitě téměř bez sousedů a s jistotou soukromí a s výhledem na hrad Hukvaldy?
Chcete chovat zvířata a hospodařit?

Právě pro vás mám v nabídce pozemek o velikosti 6334 m² v obci Hukvaldy - kat. území Sklenov nacházející se v podhůří Beskyd. Pozemek je částečně rovinatý a z části ve svahu. Část pozemku je ohraničena lesem a potokem Podlesí, řekou Ondřejnicí a roklí, což zaručuje absolutní soukromí. Vstup na pozemek je po nově vybudovaném mostě, který je soukromý a je součástí prodeje. Při výstavbě mostu a úpravě příjezdové cesty již bylo pamatováno na případné vybudování elektrické brány.
Na pozemku momentálně stojí menší podsklepený objekt, který je určen k demolici nebo kompletní rekonstrukci. Připojení elektřiny je zde 220 i 380 V. Není zde přivedena voda, ale připojení je možné z obecní příjezdové cesty nebo možnost vybudování vlastní studny. Katastrální území Sklenov postupně prochází výstavbou kanalizace, kdy bude možnosti připojení, případně lze vybudovat kořenovou čističku, ČOV.
Obec Hukvaldy patří k turisticky vyhledávané obci s možností krásných procházek v oboře pod hradem Hukvaldy. Dostupnost a vybavenost obce je samozřejmostí. Je zde škola, školka, zdravotní zařízení, pošta, obchod atd. Přestože se jedná o turistickou oblast, pozemek se nachází v klidné části mimo turistický ruch.
Jako bonus je nádherný výhled na hrad.
Pro bližší informace nebo domluvení prohlídky mne neváhejte kontaktovat.

Cena857 Kč za m2
Exkluzivní nabídka
ev.č.202016639
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaHukvaldy - Dolní Sklenov
OkresFrýdek-Místek
Plocha pozemku6.334 m²
DopravaSilnice, Autobus
Elektřina400V

Kalkulačka hypotéky

Cena

Počet let

Úrok

Měs. částka

Vyřídit financování

Výpočet je pouze orientační

Kontaktujte nás

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Zpráva