PRODEJ NEMOVITOSTÍ

Prodej nemovitosti není jen nafocení, vystavení inzerátu, čekání na kupce a zajištění smlouvy. Je to proces přibližně třiceti úkonů vedoucí k úspěšnému prodeji za správnou prodejní cenu, a když něco vypustíte, je to jako ozubené kolečko, možná pojede, ale už to nebude na 100%. A majitel by se přece neměl spokojit se 70% výsledkem…to je jako by dostal pouze 70% prodejní ceny. Proto pro majitele poskytujeme kompletní služby od první schůzky až po poslední podpis na předávacím protokolu po prodeji. Pokud byste chtěli podrobněji zjistit co je potřebné pro prodej udělat, máme pro Vás zpracovanou CESTU OBCHODEM, ve které zjistíte podrobněji kroky, které je zapotřebí k úspěšné realizaci provést

Víte co vše Vás při prodeji čeká a nemine? Víte jaké jsou Vaše zákonné povinnosti? Za co Vám může hrozit pokuta, či jak nemovitosti reálně prodat a nezbláznit se z toho? Při prodeji nemovitosti je potřeba vyřešit několik věcí či možných překážek a povinností. Něco se dá zvládnou levou zadní, jiné Vás mohou potrápit. Mějte však na paměti, že obchodujete s majetkem v řádech milionů či minimálně statisíců korun a není radno něco podcenit. Nikdo přece nechcete dostat jen část, kupní ceny nebo řešit dodatečné problémy, špatně napsané smlouvy, blokaci nemovitosti z důvodu špatně napsané smlouvy nebo zpětvzetí návrh na vklad. A to nemluvím o tom, že je potřeba udělat to nejdůležitější? Že víte, co mám na mysli? Najít kupujícího? To je až fáze č.2. První je příprava! A to nejen nemovitosti, ale také podkladů k prodeji.

 

A bude toho potřeba více a smlouvy jsou až finální krok. Pokud potřebujete zjistit, co je u prodeje nemovitostí zapotřebí nebo pokud potřebujete s prodejem samotným pomoci, neváhejte nás kontaktovat. Vše nezávazně probereme a pokud se Vám náš přístup a navržený postup bude líbit, pustíme se do toho společně.

Kontaktujte nás přes tento formulář:

Kontaktujte nás

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Zpráva

Nebo nás kontaktujte telefonicky +420 725 653 500, +420 604 266 445

Marek Macura