Prodej podkrovního bytu 3+kk se zahradou, 79,52 m2, os. vl., ul. Jaroslava Haška, Frýdek-Místek

prodáno

Hledáte atypické, kvalitní bydlení ve zrekonstruovaném bytě se zahradou na okraji města?

Máme pro Vás exklusivní nabídku prodeje podkrovního bytu 3+kk s francouzskými okny, os. vl., na ul. Jaroslava Haška ve Frýdku-Místku, který se nachází ve 3. podlaží celkově revitalizovaného domu s pouhými pěti bytovými jednotkami, ve kterém byly vkusně zrekonstruovány i společné prostory.

Byt o velikosti 79,52 m2 podlahové a 114,59 m2 užitné plochy byl zkolaudován v měsíci červnu roku 2010. Samotné jeho užívání bylo započato v roce 2011. Tato půdní vestavba byla mimo jiné vybudována za účelem nízkých provozních nákladů. Z tohoto důvodu bylo použito kvalitních materiálů a výrobků.

Skladba podlahy je tvořena dřevěným záklopem ze dvou vrstev z OSB desek, které jsou mezi sebou lepeny. Pod záklopem je dřevěný rošt a navíc je zde uložena skelná izolace tloušťky 150 mm. V místnostech koupelny a chodby je podlaha betonová, zateplená podlahovým polystyrenem. Nášlapná vrstva je zde tvořena keramickou dlažbou, v pokojích pak kvalitní laminátovou podlahou značky EGGER.

Vytápění obytných místností je řešeno elektrickými topnými fóliemi značky ECOFILM různých výkonů dle spočtených tepelných ztrát. V chodbě a koupelně jsou topné rohože. Regulace vytápění je individuální dle požadavků pro každou místnost zvlášť. Jako regulátory jsou instalovány prostorové termostaty od firmy FENIX. V koupelně je vytápění doplněné elegantním elektrickým žebříkem francouzské značky Samoa Bains. Ohřev teplé vody je pomocí elektrického zásobníkového ohřívače o objemu 120 l značky Dražice.

Pokud jde o samotné osvětlení bytu, ani zde se snad na nic nezapomnělo. Ve všech místnostech jsou umístěna bodová stropní svítidla s LED žárovkami s nízkou spotřebou energie, popřípadě nástěnná svítidla s LED žárovkami.

Kuchyňská linka je vyrobena stolařem na míru z kvalitních laminátových desek EGGER a Kronospan. Dvířka jsou v bílém provedení s vysokým leskem. Šuplíky a kování jsou značky Hettich včetně dojezdů. Mezi vestavnými spotřebiči zde najdeme elektrickou varnou desku, elektrickou troubu, mikrovlnnou troubu, chladničku s mrazákem, vše značky Whirlpool. Dále je v kuchyni vestavná myčka značky Elektrolux. Digestoř je s recirkulací vzduchu.

Také nábytek je zde vyroben na míru z kvalitních laminátových desek EGGER a Kronospan. V obývacím pokoji je televizní stolek se dvěma šuplíky s kováním Hettich. V ložnici je vestavná čtyřdílná šatní skříň s posuvnými dveřmi a komoda se čtyřmi šuplíky s kováním Hettich včetně dojezdů. V dětském pokoji je třídílná vestavěná šatní skříň se zabudovaným LED osvětlením, dále pak šuplíky v šikmé části střechy a nástěnnou skříňkou pro úložné boxy. Nábytek v dětském pokoji byl vyroben v měsíci lednu roku 2017. V chodbě je čtyřdílný botník, v komoře pak úložný systém z polic. V koupelně je skříňka pod umyvadlem a nástěnná skříňka, vše vyrobené na míru. Byly dodány i interiérové dveře vč. těch posuvných, a také vstupní bezpečnostní dveře, značky Sapeli.

Otvorové výplně jsou plastové s izolačním trojsklem s celkovým prostupem Uw=1,0W/m2k, od firmy Alumont plast, s.r.o.. V pokojích jsou střešní okna značky VELUX, typ GGU v bílém bezúdržbovém provedení s izolačním dvojsklem s celkovým prostupem Uw=1,2W/m2k. Zasklení střešních oken je opatřeno speciální vrstvou, která minimalizuje četnost mytí vnějšího skla a funkcí utlumení vnějšího ruchu. Veškeré otvorové výplně jsou opatřeny stíněním pomocí žaluzií nebo vnitřních a venkovních rolet. Na klasických oknech jsou sítě proti hmyzu.

Zateplení střešního pláště a stropu pod půdou je tvořeno kvalitní skelnou izolací značky Isover Unirol Profi, která má vynikající tepelněizolační vlastnosti. Celková tloušťka izolace je 300 mm, v chodbě je tloušťka 500 mm. Pod vrstvou tepelné izolace je umístěna reflexní parozábrana, vzduchová mezera a sádrokarton tloušťky 15 mm.

Obvodová stěna je tvořena dřevěnou konstrukcí ve skladbě sádrokarton tloušťky 15 mm, vzduchová mezera, reflexní parozábrana, skelná izolace značky Isover Unirol Profi tloušťky 150 mm, OSB desky tloušťky 15 mm, šedým pěnovým polystyrenem značky Isover Greywall plus v tloušťce 150 mm, silikátová omítka značky Baumit.

Rekonstrukce tedy proběhla přesně dle představ a potřeb majitele.

Jednou z velkých předností bytu je podíl na zahradě za domem, která byla navržena zahradní architektkou a realizována odbornou zahradnickou firmou. Je rozdělena na okrasnou a užitnou část. Realizace probíhala v roce 2016 a byla dokončena v dalším roce. Součástí zahrady je posezení tvořeno venkovní dlažbou a zahradní domek vlastní výroby, do kterého byla dotažena elektrická přípojka. Dále je na zahradě umístěn zahradní ventil.

Dům je po celém svém obvodu podsklepený. K bytu náleží dva větší sklepy, z nichž jeden je již po celkové rekonstrukci, která proběhla v roce 2017 (nové omítky, dlažba a nové dveře s FAB), a půdní (úložný) prostor nad bytem.

Dům se nachází v žádané lokalitě - na Nové Osadě, na okraji města, která nabízí větší klid od městského ruchu ve srovnání s jinými částmi města. V okolí je dobrá občanská vybavenost (MHD, MŠ, ZŠ, obchod, pekárna).

S financováním koupě nemovitosti Vám může pomoci naše hypoteční oddělení. Pro více informací nebo pro domluvení prohlídky kontaktujte makléře. Uvedená kupní cena je bez daně z nabytí nemovitých věcí. Vzhledem k tomu, že mi průkaz energetické náročnosti budovy zatím nebyl předložen, jsem dle zákona povinen uvádět třídu G.

Naše realitní kancelář doporučuje.

Cena
včetně právního servisu a zprostředkovatelské provize RK, cena bez daně z nabytí
prodáno
Exkluzivní nabídka
ev.č.201815450
KategorieByty 3+kk
LokalitaJaroslava Haška, Frýdek-Místek - Frýdek
OkresFrýdek-Místek
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná114 m²
Plocha podlahová79 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaSmíšená
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Půdní vestavbaano
Sklepano

Kalkulačka hypotéky

Cena

Počet let

Úrok

Měs. částka

Vyřídit financování

Výpočet je pouze orientační

Kontaktujte nás

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Zpráva