Prodej byty 3+1 s balkonem / 104 m², ul. Závodní, Ostrava - Vítkovice

rezervováno

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji výjimečný byt o dispozici 3+1 s balkonem, na ulici Závodní, Ostrava - Vítkovice, který Vás nadchne svými prostornými místnostmi, jedinečnými prvky a obrovským potenciálem.

Tento byt je dokonalou volbou pro mladé rodiny, páry, jednotlivce, i investory, kteří hledají něco výjimečného.
Co tento byt činí jedinečným?
Atypická dispozice s vyššími stropy, které dodávají interiéru vzdušnost, světlo a eleganci.

Díky více než 100 metrům čtverečním se můžete těšit na opravdu prostorné pokoje.
Výtahem vyjedete pohodlně do 3. nadzemního podlaží. Dům prošel celkovou revitalizací (nová fasáda, střecha, plastová okna, modernizace výtahu, vstupní dveře, kamerový systém, atd ... ).

Byt v minulosti prošel částečnou rekonstrukcí, takže je ve velmi dobré kondici a bydlet tady můžete ihned.
Pokud jste rodina, jistě vás zaujmou velké vestavěné skříně na chodbě, díky nimž budete mít dostatek místa pro uložení věcí a dvě praktické komory.

Zamilujete si tři světlé, prostorné a neprůchozí ložnice. Dále je tady samostatná koupelna a toaleta. Balkon je situován do vnitrobloku.
Bonusem tohoto bytu je i malá místnost s oknem za kuchyní, kterou můžete proměnit na pracovnu.
Parkety v pokojích dodávají interiéru šmrnc, zatímco v kuchyni a na chodbě jsou položeny plovoucí podlahy.

K venkovnímu relaxu můžete využít i park, který je součástí bytového domu. Parkování je možné na " parkovišti A " u Ostravar Arény ( za poplatek ). Pro ty, kdo dojíždějí do zaměstnání mimo město je výhodou skvělá dostupnost na dálnici.

Byt nelze převést do osobního vlastnictví.
S financováním Vám velmi rádi vypomůžeme s naší hypoteční konzultantkou Pavlínou (19 let praxe).

Přijďte se přesvědčit, neváhejte mě kontaktovat a domluvte si prohlídku !

I přesto, že je dům zateplen, vzhledem k tomu, že mi průkaz energetické náročnosti budovy zatím nebyl předložen, jsem dle zákona povinna uvádět třídu G.

Cena
včetně DPH, včetně provize, bez právního servisu
rezervováno
Exkluzivní nabídka
ev.č.202418137
KategorieByty 3+1
LokalitaZávodní 1370/98, Ostrava - Vítkovice
OkresOstrava-město
VlastnictvíDružstevní
Převod do OVne
Užitná plocha104 m²
Podlahová plocha109 m²
Počet podlaží6
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýNe
Výtahano
Balkónano (2 m²)
Sklepano (3 m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
Topné tělesoRadiátory

Kalkulačka hypotéky

Cena

Počet let

Úrok

Měs. částka

Vyřídit financování

Výpočet je pouze orientační

Kontaktujte nás

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Zpráva