Nabídka práce

Chcete dělat práci, co Vás baví?

Nechcete zažívat každodenní stereotyp?

S námi můžete rozjet stabilní podnikání, řídit svou pracovní dobu, tak jak potřebujete, ovlivňovat své finanční zázemí a stabilitu.

KOHO HLEDÁME

Člověka, který je flexibilní, komunikativní a pracovitý. Osobu ochotnou se vzdělávat a je na ni spolehnutí. Praxe a odbornost není podmínkou, vše Vás naučíme a zaškolíme u nás a našich školících partnerů.

CO NABÍZÍME

Možnost seberealizace bez počátečních nákladů. Pracovitý člověk u nás nemá finanční strop a díky kariéře máte možnost vlastního týmového rozvoje. Měsíční odměny a příspěvky na auto jsou samozřejmostí stejně jako kompletně vybavené zázemí na  pobočkách, které můžete využít.

Nikdy nebudete začínat sami, vždy máte kolem sebe kolektiv usměvavých profesionálů, kteří Vám s vašim rozjezdem rádi poradí a pomůžou.

Moderní a profesionální nástroje, díky kterým získáte konkurenční výhodu, včetně moderní webové stránky pro osobní prezentaci.
 

VOLNÉ POZICE

REALITNÍ MAKLÉŘ VE FRÝDKU - MÍSTKU a okolí

Centrála na ul. Keltičkova 1296/58, Slezská Ostrava

REALITNÍ MAKLÉŘ V OSTRAVĚ a okolí

Centrála na ul. Keltičkova 1296/58, Slezská Ostrava

REALITNÍ MAKLÉŘ PRO KARVINOU, HAVÍŘOV a okolí

Centrála na ul. Keltičkova 1296/58, Slezská Ostrava

 

Chcete vědět více, nebo jste již rozhodnuti být v týmu FLEXI REALITY? V případě že ano, neváhejte nás kontaktovat a zašlete svůj životopis prostřednictvím emailu na [email protected], nebo zavolejte na tel: 604 266 445.