Úvod

Prodej kompletně zrekonstruovaného bytu 2+1 v os.vl., 51,73 m2 s lodžií na ul. Žižkova, Frýdek-Místek

Vážená realitní kancelář,
před nedávnem jsem stál před rozhodnutím, které R.K. svěřím prodej svých dvou bytů. Z mé strany se jednalo o vážné rozhodnutí a jelikož jsem měl jenom pramalé zkušenosti s prodeji nemovitostí, navíc přes R.K.,
na doporučení a obavy známých jsem to zkusil nejdříve sám, inzercí v Avízu. Po vydání jsem byl zahlcen telefonáty s nabídkami R.K. na zajištění prodeje, samozřejmě s příslibem, pro mě za nejlepších podmínek.
Po těchto ne zrovna příjemných zážitcích, mobil neustále zvonil, všichni se předbíhali a nabízeli málem nemožné, jsem si vzpomněl na paní Zajacovou, kterou jsem znal ještě z dob kdy pracovala ve školství
a s odstupem času mohu říct, že to byl krok správným směrem.
Už na první schůzce ohledně prodeje bytu 3+1 jsem se ujistil, že jsem udělal správně. Nebylo to to klasické "tady podepište a čekejte, to víte doba není příznivá, lidi nemají peníze, hypotéky jsou sice levné, ale ne pro každého", takové recenze jsem četl na internetových diskuzích, ale i slyšel od makléřů, nabízejících své služby.
Přesně mně popsala jak bude nabídka bytu vypadat, kde si mohu annonci kontrolovat a navrhla pravidelná týdenní infa o sledovanosti na webu a o zájmu.
Sehnala kupce na 3+1,prodej a převod se podařil bez sebemenšího problému, proto jsem ani na minutu nezaváhal svěřit jí i byt druhý, na jehož prodej jsem už tak nespěchal a byl dokonce rozhodnut, že si ho ještě ponechám.
Po celou dobu jsem byl dotazován jinými realitkami, zda mohou přijít na prohlídky, údajně přesně na takový byt mají kupce, jde jenom o prohlídku a následné přesunutí práv.
Dnes vím, že jsem udělal dobře když jsme nepodlehl a velmi si cením celkového přístupu paní Zajacové, hlavně při prodeji druhého bytu, kdy vznikly "menší komplikace", které s bravurou zvládla, přestože musela hodně "zatínat zuby"
Závěrem bych chtěl také vám poděkovat za splnění slibu, odeslání peněz ze zahraničí a hlavně paní Zajacové za celkový perfektní servis, který nám poskytla.
Jsem rád, že jsem mohl poopravit svůj pohled na R.K. a té vaší přeji navíc více takových makléřů, jako je paní Zajacová.

ČSAD Frýdek-Mistek a.s

Pavel Šmíd

Vladislava ZajacováVladislava ZajacováO makléři Reference