Úvod

Pronájem zařízeného bytu 1+kk s lodžií, os.vl., 31,75 m², Moravská Ostrava, ul. Maroldova

Vážená paní Odleváková,

ráda bych se podělila o své dojmy a zkušenosti ohledně spolupráce s Vámi z týmu Flexireality při pronájmu bytu na ulici Maroldova.

Především bych chtěla vyjádřit upřímnou vděčnost za Vaši profesionalitu a vstřícnost během celého procesu. Pronajímání bytu bylo bezproblémové a to především díky Vaší efektivní komunikaci a ochotě vyjít vstříc.

Jsem velmi spokojená s tím, jakým způsobem jste se postarala o nalezení vhodného nájemníka. Nájemník, kterého jste mi doporučila, na mě zatím působí dojmem, že se bude o byt starat vzorně.

Co se týče Vaší práce a přístupu, nemohla jsem si přát lepšího realitního partnera. Dostala jsem dostatek informací a podrobností týkajících se pronájmu a Vaše ochota vyslechnout si mé přání a potřeby byla velmi povzbuzující. Oceňuji Váš profesionální přístup a schopnost rychle a účinně reagovat na případné otázky či problémy. Velmi oceňuji především všechna Vaše doporučení týkající se nastavení ceny nájmu, zajištění kompletního servisu souvisejícího s inzercí bytu a to včetně kvalitních fotografií a Vaši vlastní iniciativu a podporu při přepisu el. energií, která byla nabídnuta i po samotném pronajmutí bytu.

Vzhledem k mé pozitivní zkušenosti s Flexireality a s Vámi osobně mohu pouze doporučit Vaše služby každému, kdo hledá spolehlivého a profesionálního partnera při pronájmu nebo prodeji nemovitosti. Vaše práce pro mě měla velkou hodnotu a doufám, že budeme moci spolupracovat i v budoucnosti.

Děkuji za vše a přeji Vám a celému týmu Flexireality jen to nejlepší.

S pozdravem,

Mgr. Veronika Kalusová

Mgr. Veronika Kalusová

Mgr. Nikola OdlevákováMgr. Nikola OdlevákováO makléři Reference