Mgr. Nikola Odleváková

„Někdy znamená domov místo, kde je tvoje srdce. Tomu Já věřím.“ Stephen King

V sílu této myšlenky věřím také já a práce realitní makléřky mne každým dnem o pravdivosti této věty utvrzuje. Bydlení patřilo a i nadále bude patřit k základním lidským potřebám a hlavním cílem mé práce je pomoci všem klientům najít spokojený a klidný domov, kde se budou rádi vracet a cítit se v bezpečí. Obraťte se na mne, Váš sen pomohu splnit i Vám.

Správné stanovení ceny je základem pro úspěšný a rychlý prodej. Pokud budete jako vlastník požadovat cenu příliš vysokou, nemovitost neprodáte. Pokud naopak cenu podhodnotíte, můžete tak přijít o desítky až stovky tisíc korun.

Odhadnout správně nemovitost je ,,majstrštyk". Je nutné znát dokonale stav realitního trhu, orientovat se v cenových mapách a mít na paměti několik desítek faktorů, které mají vliv na výslednou cenu.

Při stanovení správné hodnoty vycházím z předností konkrétní nemovitosti, z lokality kde se nemovitost nachází a důkladnou analýzou všech faktorů, díky které určím výslednou cenu.

1) Vyplněním formuláře
K vypracování tržního odhadu potřebuji o nemovitosti vědět každou i sebemenší důležitou informaci. Prvním krokem je tedy základní vyplnění údajů ve formuláři

Ocenit nemovitost

Pro rychlé ocenění nemovitosti potřebujeme vyplnit následující údaje:

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Typ nemovitosti

Stav objektu

Fotografie 1

Fotografie 2

Fotografie 3

Fotografie 4

Fotografie 5

Fotografie 6

Popis

2) Zadání důležitých informací
Proto, abych odhadl cenu Vaší nemovitosti co nejpřesněji a nejlépe, potřebuji znát první i poslední. V případě, že mi některá informace bude chybět, zavolám a zeptám se na to co potřebuji.

3) Zpracuji a při prodeji nemovitosti Vám toto ocenění přidám zdarma včetně marketingového doporučení.
Na základě dodaných informací a naší znalostí realitního trhu stanovíme cenu vaší nemovitosti a jako bonus získáte marketingový plán díky kterému zvládnete či zvládneme nemovitost úspěšně prodat.

Je to opravdu zdarma? V čem je háček?
Jsme kancelář, která pomáhá klientům a to i tímto způsobem, protože každý spokojený klient, zlepšuje realitní prostřední společně s námi. A díky naší profesionální práci věříme, že cena za odhad nehraje roli, profesionál má pomáhat a s každým svým úkonem dává v sázku svou dobrou pověst. Navíc věřím, že tento servis a kvalitu práce při prodeji či pronájmu své nemovtosti jen tak nenajdete na každém rohu.

Co všechno budete pro odhad potřebovat?
Ideálním případem je, pokud máme o vaši nemovitosti co nejvíce informací nebo pokud ji můžu navštívit. Urychlí to mou práci a také přesnost tržního odhadu.

Jak dlouho vypracování trvá?
Odhady zpracovávám do 3 pracovních dnů, termín se může protáhnout jen v případě výjimečně komplikovaných případech.

Já cenu své nemovitosti znám proč potřebuji odhad?

Vyvarujte se základních chyb při odhadování cen nemovitosti. Nesnažte se odhadnout cenu své nemovitosti pomocí porovnání prodejních cen podobných nabídek na realitních portálech. Tato metoda odhadu je velmi nepřesná a navíc to nejsou ceny prodejní. Cena vaší nemovitosti a inzerované se může velmi lišit ať už směrem nahoru či dolů.
Mnoho prodávajících se snaží vypočítat cenu nemovitosti pomocí součtu nákladů, které do ní investovali (cena za koupi + rekonstrukce + investice atd.) a na základě těchto částek vypočítají cenu nemovitosti. Kupující ovšem nezajímá, kolik prodávající investoval, do samotné nemovitosti za dobu její životnosti. Důležitější je pro ně reálná tržní hodnota, která je mnohdy jiná.
Taktéž odhad ceny nemovitosti dle cenových map není zcela přesný. Ukáže hodnotu všech nemovitosti dle lokality, ve které se nachází. Nezohledňuje další parametry nemovitosti, protože vytváří průměr všech dat a parametrů.

V rámci celého výpočtu, který provádím třemi různými metodami dojdeme nejen k výsledné ceně, ale také k dalšímu podkladu, který v rámci prodeje může být i rozhodující pro vážné zájemce. Nicméně tržní cenou to jen začíná. K ní je zapotřebí pro úspěšný prodej doplnit nejen výše zmíněný i marketingový plán, ale také 100% přístup makléře od online prezentace až po osobní schůzky, Koukněte na záložku ukázka mé práce kde najdete několik příkladů z praxe.

Osobní přístup, cit pro práci, nadšení...těmito vlastnostmi by měl oplývat snad každý realitní makléř, aby byl schopen úspěšně prodávat Vaše nemovitosti.

Proč? Protože každá nemovitost je přeci specifická, unikátní, stejně tak jako její vlastník, jehož přáním je co nejlépe prodat. Každý prodávající má své důvody, kterých může být celá řada (od stěhování z menšího do většího či naopak, rozrůstání rodiny, vyšší příjmy nebo také ty méně příjemnější situace jako jsou dluhy, rozvod, dědictví aj.).

Cílem majitele nemovitosti je zkrátka prodat jednoduše, dobře a bez komplikací.

Mými hlavními prioritami u prodeje jsou zejména bezpečný postup celého případu, vhodná cena, rychlé jednání bez větších starostí a k tomu všemu je zapotřebí také cit pro práci, jenž by měl být sklouben s velkou dávkou profesionality, která je podstatná zejména pro nastavení prodejních plánů, strategií a prezentace celé nemovitosti.

Jeden příklad za všechny. Na základě doporučení se na mne obrátil klient, lékař, který si přál pomoci s prodejem své nemovitosti. Zpočátku měl z realitního trhu strach, neboť v minulosti měl pár negativních zkušeností s realitními kancelářemi. Již na první, osobní schůzce shledal viditelné rozdíly, a to nejen v přístupu mé práce, ale také v energii vynaložené k celkové prezentaci.  Tyto rozdíly však nelze rozpoznat při telefonickém hovoru. Práci profesionálního, realitního makléře je možno pocítit až při osobním kontaktu.

Zpočátku je důležité stanovit si společné kroky, které jsou potřebné pro efektivní prodej. Domluvit se, jakým způsobem nemovitost správně přichystat, odosobnit a dále je již vše ponecháno v rukou profesionálů (aranžmá, home staging, videoprohlídky, prezentace na realitních portálech aj.).

Níže si můžete prohlédnout příklady mé práce:

Pronájem bytu 2+kk v novostavbě - Nová Karolina   

DSC_5224   DSC_5182 

DSC_5259  DSC_5154 

Prodej bytu 2+1 v původním stavu a jeho prezentace - Olomouc

prodej-byty-2-1-0m2-olomouc-nova-ulice-nikola-odlevakova-flexireality-realitni-makler-ostrava-a1568a   prodej-byty-2-1-0m2-olomouc-nova-ulice-nikola-odlevakova-flexireality-realitni-makler-ostrava-7d9131

prodej-byty-2-1-0m2-olomouc-nova-ulice-nikola-odlevakova-flexireality-realitni-makler-ostrava-0f0b50   prodej-byty-2-1-0m2-olomouc-nova-ulice-nikola-odlevakova-flexireality-realitni-makler-ostrava-fd51fb

 

Pronájem velkometrážního bytu v historickém centru Ostravy

pronajem-moderniho-bytu-s-nadstandardni-lodziii-v-centru-ostravy-ov-4-1-122m2-moravska-ostrava-8a849   pronajem-moderniho-bytu-s-nadstandardni-lodziii-v-centru-ostravy-ov-4-1-122m2-moravska-ostrava-56c7e

pronajem-moderniho-bytu-s-nadstandardni-lodziii-v-centru-ostravy-ov-4-1-122m2-moravska-ostrava-f734f   pronajem-moderniho-bytu-s-nadstandardni-lodziii-v-centru-ostravy-ov-4-1-122m2-moravska-ostrava-82bc5

pronajem-moderniho-bytu-s-nadstandardni-lodziii-v-centru-ostravy-ov-4-1-122m2-moravska-ostrava-e021c   pronajem-moderniho-bytu-s-nadstandardni-lodziii-v-centru-ostravy-ov-4-1-122m2-moravska-ostrava-9a5c9

Nabídka rodinného domu v Havířově formou videoprohlídky

Pronájem zařízeného bytu 2+kk, Slezská Ostrava

pronajem-zarizeneho-bytu-2-kk-s-lodzii-a-parkovacim-stanim-53m2-slezska-ostrava-ul-u-stare-db1925   pronajem-zarizeneho-bytu-2-kk-s-lodzii-a-parkovacim-stanim-53m2-slezska-ostrava-ul-u-stare-2036e1

pronajem-zarizeneho-bytu-2-kk-s-lodzii-a-parkovacim-stanim-53m2-slezska-ostrava-ul-u-stare-26fc54   pronajem-zarizeneho-bytu-2-kk-s-lodzii-a-parkovacim-stanim-53m2-slezska-ostrava-ul-u-stare-7d292c

Byt na ul. Petra Křičky, Moravská Ostrava

DSC_4514_HDR DSC_4479_HDR

  Podkrovní byt na ul. Jirská, Ostrava

DSC_8854_HDR DSC_8917_HDR1

 Videoprohlídka k bytu na ul. Jirská

Byt v novostavbě 2+kk ul. U Staré elektrárny

DSC_7552_HDR DSC_7404_HDR

 

 

Moderní byt 2+kk v Opavě

DSC_7578_HDR DSC_7550_HDR

 

  

S prodejem či pronájmem ráda pomohu i Vám…:-)

 

Kontaktujte nás

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Zpráva

Certifikáty a ocenění

Certifikát 1

Díky tomuto školení jsem získala nové pohledy a návody, jak lze dělat práci makléře ještě kvalitněji. Úžasný pan Pavlíček ze společnosti Gaudens.

Certifikát 2

Certifikace o absolvování makléřských zkoušek udělený naší společností FLEXI REALITY

Reference