Úvod

Dobrý den, ráda bych napsala pár slov ke spolupráci se slečnou Nelou Matuškovou, která se postarala o prodej našeho domu na Pstruží.
Inzerovala jsem tento dům přes rok u nejmenované realitní kanceláře, kdy ze strany paní makléřky v mých očích byly vyčerpány veškeré možnosti, ale dům se nicméně neprodal. Můj bývalý manžel oslovil letos někdy kolem dubna sl. Matuškovou, ta přišla tuším v květnu s prvními zájemci a v červenci měl dům nové majitele. Krom rychlosti, která po roce a půl vyloženého trápení s původní realitníí kanceláři, ocenuji u sl. Matuškové profesionalitu, neustálou komunikaci a pohyb, kterou v této věci vyvinula. Velice příjemné vystupování je pro sl. Matuškovou zřejmě i její přirozeností a v kontaktu s klienty nezbytnou nutností, což mně jako klienta přesvědčuje samo o sobě , že jsem v dobrých rukou. Veškeré náležitosti kolem prodeje byly perfektně a řádně vyřizeny a tímto bych jí chtěla velmi poděkovat a popřát jí i vám mnoho takových dalších úspěchů. Zároveń se můžete spolehnout, že díky
této zkušenosti sl. Matuškovou velmi ráda doporučím, a tak se již i stalo , svým známým atd. Ještě jednou díky a mnoho štěstí.
Kiszková Martina

Kiszková Martina

Ing. Nela MatuškováIng. Nela MatuškováO makléři Reference