Úvod

Pronájem částečně zařízeného bytu 3+1, 76 m2, lodžie, ul. Pod Morávií, Kopřivnice

Ano, reputace realitních kanceláří je v dnešní době trochu špatná, osobně naštěstí nemám takovou zkušenost, ale mám z doslechu od kamarádky.
Spolupráce s realitní kanceláří Flexi Reality byla velmi příjemná. Přemýšlela jsem, které kanceláři dát přednost. Nakonec jsem zvolila právě Flexi Reality a to na základě velmi pozitivních referencí. Celé jednání bylo na úrovni, dostala jsem všechny potřebné informace. Příjemně mě překvapila rychlá reakce makléře, který během velmi krátké doby našel vhodného adepta a vše nám nejen vysvětlil, ale i připravil a zařídil. Nově nabízená služba této realitní kanceláře - přepis energií mezi pronajímatelem a nájemcem - byla už jen třešinka na dortu.Určitě budu nadále s touto kanceláří spolupracovat a doporučím všem, kteří budou jejich služby potřebovat.Přeji celému týmu Flexi reality mnoho pracovních úspěchů."Spokojená klientka"
Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za pomoc a také doufám, že s nájemníky to bude fungovat (ideálně dlouhodobě) a určitě zůstaneme v kontaktu. Nejpozději na podzim se spojíme ohledně prodloužení (samozřejmě, pokud se nájemníci rozhodnout zůstat a bude vše fungovat).
Děkuji za přání, já Vám také přeji mnoho pracovních ale hlavně osobních úspěchů, bez práce pravda nejsou koláče, ale nejen prací je člověk živ ;).Mějte se krásně a na podzim na viděnou.
Jana D.

Jana D.

Bc. Roman MikitaBc. Roman MikitaO makléři Reference