Úvod

Prodej rodinného domu 4+1, ul. Bezručova, Frýdlant nad Ostravicí

Dobrý den paní Zajacová,
tuto zpětnou vazbu sice píši já, ale věřím, že mluvím i za manželku. S Vašimi službami jsme byli nad míru spokojeni. Nikdy by mě nenapadlo, že nám může realitní makléř tolik pomoci i s dalšími věcmi jako je např. pohlídání dítěte při schůzce s finančním poradcem. Vždy jste nás v předstihu informovala a vše probíhalo k naší spokojenosti. Vaše vstřícná nabídka, zajet na dům s odhadcem z banky, nám také vytrhla trn z paty. Stejně tak, když jste bez váhání nabídla investovat ze svého 1000 Kč na poplatek na katastr nemovitostí. Tohle již bylo nad rámec všech povinností a já si toho moc vážím. Je vidět, že Vás práce baví a jste ochotna opravdu pomáhat.
Snad jedinou výtku bych měl. Když jsme podepisovali rezervační smlouvu, mluvila jste o tom, že následující 2 týdny po nás stále někdo bude něco chtít a pak budeme mít pokoj a budeme jen čekat na banku. Možná jste to takto neřekla, ale já z toho nabyl dojmu, že to bude vše naráz a pak bude klid. No nestalo se tak. Místo toho se to vše nějak roztáhlo po celou dobu vyřizování hypotéky. Nestěžuji si, nebyla to zas taková hrůza, ale bylo to opravdu roztahané po celou dobu a ne jen něco na začátku. :-)
Starali jste se o nás, včetně pana Bogocze, moc hezky a vše dopadlo podle našich představ a mnohé ještě lépe. Mimochodem, to že komunikace byla na vysoké úrovni značí i to, že v době vyřizování hypotéky se náš syn, který se stále ještě učí mluvit, naučil říkat hlášku "volá Bogocz".
S Vašimi službami i pana Bogocze jsme velice spokojeni a určitě se nemusíte bát, že bychom Vás nedoporučili. Všem říkáme, že jsme měli štěstí, že jsme kápli na super lidi.
Takže ještě jednou vřelé díky vám oběma i celé vaší realitní kanceláři.
S pozdravem,

Jan Fajmon

Vladislava ZajacováVladislava ZajacováO makléři Reference