Jan Cibuľa

Do rozjetého vlaku realit jsem naskočil v tomto roce se symbolickou číslovkou 2020. Dlouhé roky předtím jsem pracoval jako produktový manažer v IT. Práce to byla skvělá, akční, zákaznicky velmi orientovaná, ale zároveň časově velmi náročná a těžko skloubitelná s rodinou. Po narození syna bylo jasným vyústěním "dát si pauzu", což se zpětně ukázalo skvělým rozhodnutím. Měl jsem možnost vidět, jak roste před očima a byl i prostor dokončit práce na vysněném domě.

Jelikož stavebnictví je už dlouho mým velkým koníčkem a zároveň si profesní život bez kontaktu se zákazníky nedokážu představit, tak po přidání zkušeností z oblasti moderních technologií je pro mě práce v realitách volbou číslo 1.

Také proto při své práci pro Vás využívám všech dostupných možností, abych Vaši nemovitost mohl nabídnout klientům v tom nejlepším světle. Ať už se jedná o nafocení profesionálním fotografem, homestaging a další moderní nástroje, které mohou zvýšit poptávku a případně i cenu. Dost už slov, nahlédněte na příklady mé práce, kde vše uvidíte.

 

V Karviné jsem se narodil, na Karvinsku celý život žiju, a tak je mi tato lokalita tou nejbližší. Díky tomu jsem i zároveň maximálně flexibilní nejen při řešení Vašich přání a snů o bydlení. Můžete se na mě s důvěrou obracet.

Při své práci maximálně využívám moderní technologie, aby prezentace nemovitosti byla poutavá a zároveň reálná.

Váš první kontakt se zákazníkem je totiž očima a proto využívám profesionálního fotografa ke zpracování inzerce. Schválně, na který inzerát by jste sami zavolali s světší pravděpodobností? Vlevo nebo v pravo...?

kuchyn_mobkuchyn_fotog

obyv_mob obyv_fotog

A není to jen o fotografiích. Důležitý je celkový dojem. A proto aby si zájemci udělali kompletní představu o nabízené nemovitosti, tak zpracovávám i videoprohlídky k nemovitostem jako například zde:

Využijte mé odhodlání a prezentujte svou nemovitost profesionálně. Má to vliv na prodejní cenu a realitní makléř je tady od toho aby Vám pomohl dobře prodat Vaši nemovitost. Špatně to zvládne každý...