Úvod

Dobrý den,
rád připojím recenzi a zkušenost se společností FLEXI REALITY s.r.o. a jejího makléře paní Blahutovou Nikol.
Měl jsem po velmi dlouhé době, vlastně poprvé to štěstí se setkat, s tak proklientsky orientovaným makléřem jako je pana Blahutová. Ačkoli již několik let uspěšně,( či neúspěšně) spolupracuji s různými realitními společnostmi a jejími makléři, až teď poprvé jsem se setkal s makléřem, který svým přístupem, ochotou a seriozností zastínil všechny makléře, se kterými jsem měl možnost doposud spolupracovat.
Vlastním v centru města Bohumína z mého pohledu krásný, nadstandartní byt, který je vhodný pouze pro specifickou klintelu a který pronajímam.
Najít klienta pro tento byt je v této lokalitě třošku složitější, než v okolních větších městech, což je pochopitelné.
Paní Blahutová se však zhostila této "výzvy" takřka okažitě, kdy můj inzerát našla na webu a obratem mě kontaktoval.
Vše od jejího prvního kontaktu se mnou jako s klientem, se nesl na vlně profesionality, důvěry a její ochoty najít pro mě nejschůdnější cestu k nalezení vhodného klienta, který by byl vhodný vzhledem k charakteru nemovitosti, kterou nabízím k pronájmu.
Sama musela zcela jistě řešit nepříjemné situace s klienty, které bych sám zamítl a ztrácel s nimi čas a sama nesla odpovědnost za mou následnou spokojenost s nalezením vhodného klienta, kterého i ve velmi krátké době našla. Což samozřejmě svědčí o velmi dobrém pochopení mých požadavků a cíleného zaměření požadavků klienta, který hledal tento typ bydlení. První klient, který mi byl představen, měl již velmi dobré informace a díky paní Blahutové i jasnou představu co může očekávat. Jednání proběhlo díky tomu velmi rychle k maximální spokojenosti všech zůčastněných stran.
Závěrem mohu jen poděkovat a vyjádřit velký dík Vaší makléřce paní Nikole Blahutové, za její excelentní přístup a vše co pro mě v dané záležitosti udělal.
Přeji hezký den.
Váš spokojený klient.

Ing. Tomáš Gavelčík