Úvod

Dobrý večer,
chtěla bych touto cestou sdělit referenci na pronájem bytu prostřednictvím Vaší společnosti, resp. pana Václava Veselého.
Přiznám se, že když se mi ozval na základě mnou podaného inzerátu na pronájem bytu a byl x-tý člověk zastupující realitní kancelář, nebyla jsem příliš nadšená. Přesto jsem se nechala přesvědčit k uskutečnění schůzky.
Mohu říct, že jsem byla překvapená, když mě seznámil se svým způsobem práce. Mám tím na mysli, že podpisem smlouvy jeho aktivita v souvislosti s pronajímaným bytem nekončí, ale začíná.
Zatímco jiní pracovníci realitních kanceláří mne oslovili ohledně zveřejnění inzerátu pod svým jménem a už jsem o nich neslyšela nebo ti aktivnější zorganizovali x prohlídek bez výsledku, neboť na místě se ukázalo, že potenciální zákazník neměl dostatek informací a vadí mu to či ono. Takže to pro mne byla ztráta času.
Naopak pan Veselý se snažil zajistit maximum informací, aby prohlídka bytu byla spíše formalitou a ujištěním, že je to podle zákazníkových představ. Odradil mne od záměru vrátit podnájemníkovi část kauce, v případě bezproblémového nájemního vztahu, poskytl mi spoustu dalších informací a od první schůzky se mnou komunikoval.
Zhruba 2 týdny mu stačily k tomu, aby našel vhodného podnájemníka. Dopředu poskytl smlouvy k prostudování, připravil předávací protokol včetně fotodokumentace a ujistil mne, že v případě jakéhokoli problému se mám na něj obrátit.
Abych to tedy shrnula, jeho práce mne stála minimum úsilí a přinesla maximum informací a klidný spánek, neboť byt je pronajatý a v případě problémů, které dopředu nelze předvídat, na to nebudu sama.
Doposud jsem byla přesvědčená, že realitní kanceláře se pouze přiživují na majetku druhých, přičemž za svou provizi kolikrát odvedou mizernou práci, která končí podpisem smlouvy. Touto cestou jsem Vám chtěla poděkovat za zjištění, že jsou lidé, kteří mohou svou práci dělat "jinak".
Přeji Vám spoustu spokojených zákazníků.
S přátelským pozdravem

Ing. Radana Misařová