Ing. Nela Matušková

S touto realitní kanceláři jsem přišla do styku díky akci pořádané pro klienty, kde mne má kamarádka pozvala jako doprovod. Zjistila jsem, že to je super parta lidí, kteří žijí svůj život naplno a jejich práce je baví. To jsem chtěla taky a v roce 2011 jsem se do makléřiny vrhla na 100%. Díky preciznosti a osobitosti, kterou jsem se naučila v předchozím zaměstnání si mě nejen kolektiv, ale především klienti oblíbili. Reference a zpětné vazby od Vás mne těší a jsou pro mne důkazem, že tento přístup má smysl, dobré výsledky, ale hlavně užitek pro Vás.

Správné stanovení ceny je základem pro úspěšný a rychlý prodej. Pokud budete jako vlastník požadovat cenu příliš vysokou, nemovitost neprodáte. Pokud naopak cenu podhodnotíte, můžete tak přijít o desítky až stovky tisíc korun.

Odhadnout správně nemovitost je majsrštyk. Je nutné znát dokonale stav realitního trhu, orientovat se v cenových mapách a mít na paměti několik desítek faktorů, které mají vliv na výslednou cenu.

Při stanovení správné hodnoty vycházím z předností konkrétní nemovitosti, z lokality kde se nemovitost nachází a důkladnou analýzou všech faktorů, díky které určím výslednou cenu.

1) Vyplněním formuláře
K vypracování tržního odhadu potřebuji o nemovitosti vědět každou i sebemenší důležitou informaci. Prvním krokem je tedy základní vyplnění údajů ve formuláři

Ocenit nemovitost

Pro rychlé ocenění nemovitosti potřebujeme vyplnit následující údaje:

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Typ nemovitosti

Stav objektu

Fotografie 1

Fotografie 2

Fotografie 3

Fotografie 4

Fotografie 5

Fotografie 6

Popis

2) Zadání důležitých informací
Proto, abych odhadl cenu Vaší nemovitosti co nejpřesněji a nejlépe, potřebuji znát první i poslední. V případě, že mi některá informace bude chybět, zavolám a zeptám se na to co potřebuji.

3) Zpracuji a při prodeji nemovitosti Vám toto ocenění přidám zdarma včetně marketingového doporučení.
Na základě dodaných informací a naší znalostí realitního trhu stanovíme cenu vaší nemovitosti a jako bonus získáte marketingový plán díky kterému zvládnete či zvládneme nemovitost úspěšně prodat.

Je to opravdu zdarma? V čem je háček?
Jsme kancelář, která pomáhá klientům a to i tímto způsobem, protože každý spokojený klient, zlepšuje realitní prostřední společně s námi. A díky naší profesionální práci věříme, že cena za odhad nehraje roli, profesionál má pomáhat a s každým svým úkonem dává v sázku svou dobrou pověst. Navíc věřím, že tento servis a kvalitu práce při prodeji či pronájmu své nemovtosti jen tak nenajdete na každém rohu.

Co všechno budete pro odhad potřebovat?
Ideálním případem je, pokud máme o vaši nemovitosti co nejvíce informací nebo pokud ji můžu navštívit. Urychlí to mou práci a také přesnost tržního odhadu.

Jak dlouho vypracování trvá?
Odhady zpracovávám do 3 pracovních dnů, termín se může protáhnout jen v případě výjimečně komplikovaných případech.

Já cenu své nemovitosti znám proč potřebuji odhad?

Vyvarujte se základních chyb při odhadování cen nemovitosti. Nesnažte se odhadnout cenu své nemovitosti pomocí porovnání prodejních cen podobných nabídek na realitních portálech. Tato metoda odhadu je velmi nepřesná a navíc to nejsou ceny prodejní. Cena vaší nemovitosti a inzerované se může velmi lišit ať už směrem nahoru či dolů.
Mnoho prodávajících se snaží vypočítat cenu nemovitosti pomocí součtu nákladů, které do ní investovali (cena za koupi + rekonstrukce + investice atd.) a na základě těchto částek vypočítají cenu nemovitosti. Kupující ovšem nezajímá, kolik prodávající investoval, do samotné nemovitosti za dobu její životnosti. Důležitější je pro ně reálná tržní hodnota, která je mnohdy jiná.
Taktéž odhad ceny nemovitosti dle cenových map není zcela přesný. Ukáže hodnotu všech nemovitosti dle lokality, ve které se nachází. Nezohledňuje další parametry nemovitosti, protože vytváří průměr všech dat a parametrů.

V rámci celého výpočtu, který provádím třemi různými metodami dojdeme nejen k výsledné ceně, ale také k dalšímu podkladu, který v rámci prodeje může být i rozhodující pro vážné zájemce. Nicméně tržní cenou to jen začíná. K ní je zapotřebí pro úspěšný prodej doplnit nejen výše zmíněný i marketingový plán, ale také 100% přístup makléře od online prezentace až po osobní schůzky, Koukněte na záložku ukázka mé práce kde najdete několik příkladů z praxe.

Prodej či nákup nemovitostí je životní krok, kterým klienti mění své životní úspory nebo dluhy do své další části života. jako realitní makléřka jim s tímto krokem pomáhám tak, aby měli zajištěné vše co k těmto úkonům potřebují a mají to zajištěné bezpečně, informovaně a v maximální možné kvalitě. A to neplatí jen o mém osobním přístupu, kvalitě smluv, ale už od samého začátku, kdy se snažíme prodat nemovitost co nejefektivněji a potřebujeme co nejlepší odezvu od vážných zájemců. To docílíme nejen kompletním marketingem, ale také převážně profesionální prezentací. Klienti musí mít maximální přehled o tom co kupují, už z prvního projití inzerátu jako napříkalad u těchto nabídek:

Prodej moderně zrekonstruovaného bytu 3+1 v Karviné - Ráji

P8300161 nova P8300187 nova

P8300119 nova P8300140 nova

P8300096 nova P8300107 nova

Prodej družstevního bytu 2+1 v Karviné

P7290180 nova P7290215 nova

P7290189 nova P7290193 nova

P7290202 nova P7290231 nova

Toto jsou dva příklady u moderního bytu i bytu, který je potřebné dokončit k obrazu svému. Neprodáváme jen nemovitosti, ale plníme klientům sny o jejich bydlení a to jsou také potřeby, finanční situace a emoce. S tím vším by měl realitní makléř, být schopen pracovat a projít to s každým klientem tak, ať není prodej nemovitostí starostí a stresem, ale životní změnou, která má co nejhladší průběh pro všechny zúčastněné. V realitách jsem od roku 2011 a toto je pro mne nejen příjemnou náplní mé práce, ale přímo samozdřejmostí bez, které by se prodej nemovitosti neměl obejít. Co pro Vás bude v rámci spolupráce se mnou přínosem nebude jen 100% osobní přístup, ale také úsměv na tváří, který nikdy neztrácím :-)

A pokud chcete zaujmout v co nejširším spektru své potencionální zájemce připravujeme na nemovitostech homestaging a také zpracováváme videoprohlídky. Podívejte se na jednu z úspěšných realizací, která vlastníkům pomohla efektivně prodat svůj byt:

DSC_0109_kopie1 DSC_0132_kopie1

 

 

 

Kontaktujte nás

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Zpráva

Certifikáty a ocenění

Certifikát 1

Makléř je i manažer nejen sám sobě, ale i svým makéřům a tak šup na další odborné školení.

Certifikát 2

Prodej nemovitostí je o celoživotním vzdělávání a proto jsou nejlepší školení u lidí s praxí jako je pan Petr Pavlíček

Certifikát 3

Moje životní událost, u které jsem si uvědomila, že možné je vše co si v hlavě připustíte. Například i projít přes žhavé uhlíky o 1000°C a nespálit se!

Certifikát 4

Už potřetí jsem obhájili pozici nejlepšího makléře za celý rok. Děkuji všem klientům za důvěru.

Certifikát 5

Druhý rok a opět první místo. Je to výsledek stabilní a pečlivé práce a kumšt obhájit první pozici.

Certifikát 6

První rok v realitách a hned jsem si zažila první místo na bedně vítězů. Přála bych to všem, zažít ten pocit.

Reference