Ing. Aleš Bogocz

Od mládí mě baví vše ohledně financí a businessu, proto jsem také vystudoval Vysokou školu podnikání se zaměřením na finance. Již 14 let v tomto oboru podnikám, vzdělávám se a pomáhám lidem zajistit nejvýhodnější hypotéky a úvěry na trhu. Za celou dobu této specializace jsem klientům zajistil finance v hodnotě blížící je jedné miliardě korun. Dokážu pomoct nejen klientům s úvěrem na bydlení, ale také k podnikání či úvěry pro právnické osoby. Klienti i bankéři o mě říkají, že pokud to nevyřídím Já, tak už nikdo jiný, protože hledám nejlepší způsoby a možnosti, jak to pro klienta zařídit. Je pro mě samozřejmostí flexibilní práce, která se u bank nevidí, ale u mne ji vždy najdete. V životě mne potkalo to štěstí, že je má práce také můj koníček a zábava. O to lépe se mi pracuje, vzdělává, hledá nové cesty a možnosti jak pomoct klientům. Počet klientů, který dnes sahá k sedmistovkám, vypovídá nejen o dobrých referencích, ale také o zkušenostech v tomto oboru. Klientovi dokážu pomoct se zajištěním úvěru v 15ti bankovních institucí v ČR a s aktuálním srovnání včetně využití bankami nabízených akcí, což zajistíme na jednom místě. Pokud chcete zajistit financování pro Vaše bydlení, jeho koupi, rekonstrukci, novou výstavbu nebo refinancování stávajících úvěrů neváhejte mne kontaktovat.

Vzít si hypotéku, je velké životní rozhodnutí. Je potřeba správně zvážit výběr, protože když zvolíte špatně, může Vás to stát nemalé peníze. Díky mé praxi Vám s tímto mohu pomoci, Společně zařídíme Vaší hypotéku rychleji a levněji. Kontaktujte mne přes níže uvedený formulář.

Vyřídit financování

Pro vyřízení financování Vás bude kontaktovat náš úvěrový specialista Ing. Aleš Bogocz +420 725 805 800
Prosíme vyplňte tyto údaje pro rychlejší zpracování:

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Zpráva

S financemi se setkáváme na každém rohu. Od těch menších částek až k těm vysokým. Ne vždy nám ale stačí naše vlastní zdroje k dosažení našich snů, cílů či plánů. Někdy je zapotřebí pomoci třetí strany, abychom mohli bydlet v nemovitosti, kterou jsme si vybrali, nebo když si nemovitost chceme koupit či dokonce postavit. A já klientům pomáhám a zajišťuji vše ohledně zajištění financování hypotečních úvěrů, úvěrů ze stavebního spoření, překlenovacích úvěrů, účelových či investičních úvěrů, revitalizačních úvěrů nebo refinancování již stávajících. Je jich celá řada, to bychom tady mohli být ještě dlouho než bych je vypsal...

 

Důležité však je, že pokud chcete mít přehled o možnostech na finančním trhu, můžete jej získat na jednom místě během několika desítek minut včetně informací, jak vysoký úvěr můžete získat, s jakými podmínkami a u kterých institucí.

Co to stojí? Vás nic, jsem placený dle celkového obratu zobchodovaných úvěrů, což pro Vás znamená, že se budu snažit dojednat nejen nejvyšší možnou výši úvěru kterou potřebujete, ale také za co nejlepších podmínek a nejnižších úroků právě pro Vás.

Co budete potřebovat? Informace o vašich příjmech a výdajích domácnosti (i od manžela/manželky). Ideální je když můžete přijít společně. Najdete mne v kanceláři na Slezské Ostravě, ulice Keltičkova 1296/58 každý den od časného rána až k večeru.

Na první schůzce projdeme možnosti, které máme a zjistíme, jak to vypadá s bankovními a nebankovními registry a které banky budou ochotné Vám fiannce zajistit a poté můžeme dle vašeho výběru podat konkrétní žádosti do konkértních bank.

Po vyhodnocení banky zažádáme o ocenění nemovitosti (zpracování bývá dle odhadce 1týden až 3 týdny), někdy lze odhad u velkým měst zpracovat online ještě ten den (k tomu potřebujeme fotografie nemovitosti, list vlastnictví, stručný popis nemovitosti...), protože důležité jsou nejen Vaše možnosti splácet, ale také hodnota dané nemovitosti. A pak následuje případná korekce požadovaných částek z úvěrů a dodání potřebných dokladů, které si banka ke schválení vyžádá. Běžně to bývá:

U zaměstnanců potvrzení příjmu na formuláři kankrétní banky

Výpisy z vašeho účtu za poslední 3 měsíce

U OSVČ a právnických osob poslední daňové přiznání (vyjímečně poslední 2 roky) a doklad o zaplacení daňě z příjmu, případně bezdlužnost

U výdajů domácnosti většinou konkrétní smlouvy, které budeme případně doplácet před čerpáním

K nemovitosti bude zapotřebí náhledy smluv ke koupi (rezervační smlouva, smlouva o smlouvě budoucí, návrhy kupních smluv nebo smlouvy o převodu družstevního podílu v bytovém družstvu či smlouvy o úschově finančních prostředků...)

Nabývací tituly aktuáních vlastníků nemovitosti (nájemní smlouvy u družstevních bytů, u osobního vlastnictví kupní smlouvy, darovací či jiné, které dokládají, jak aktuální vlastník k nemovitosti přišel)

 

Jak dlouho to trvá? Je to různé. Lehčí úvěry pár týdnů, průměrné zajištění úvěrů zabere řádově měsíc až dva. U složitějších případů a nemovitostí dle dané situace, může být vyřízení i delší.

Kdy oslovit úvěrového specialistu?

Pokud nad koupi nemovitosti teprve přemýšlíte, tak je vhodný čas mít vyřešené finance. V praxi se totiž nemovitosti prodávají rychleji než před pár lety a když na první prohlídce víte, že koupi po finanční stránce zvládnete je to dobře a můžete chodit na nemovitosti, které vás zaujmou nejen finančne, ale i pocitově a můžete rovnou začít zjišťovat informace či vyjednávat o dalších postupech a podmínkách s prodávajícm či realitní kanceláří. V opačném případě totiž prve najdete vysněnou nemovitost, pak zjišťujete jak s finacemi a mezitím může být nemovitost zarezervována jiným zájemcem, který měl již toto zjištěno dopředu.

 

Pro Vás celé to vyřízení není tak těžké jak to vypadá, díky mé 14-ti leté praxi celou záležitost s Vámi projdu tak, aby starosti byly minimální a zisk naopak maximální.

 

Vyřídit financování

Pro vyřízení financování Vás bude kontaktovat náš úvěrový specialista Ing. Aleš Bogocz +420 725 805 800
Prosíme vyplňte tyto údaje pro rychlejší zpracování:

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Zpráva