Úvod

Pronájem zrekonstruovaného nezařízeného bytu 2+kk, 38 m2, ul. Heydukova, Frýdek-Místek, možnost trvalého bydliště

Dobrý den.
Dovolte mi, abych v krátkosti ohodnotil spolupráci s RK Flexireality, konkrétně s panem Bc. Romanem Mikitou.
Tato spolupráce trvá již několik let a za firmu Apolo invest s.r.o. konstatuji, že jsem se s tak kvalitní práci realitního makléře ještě nesetkal a věřte mi,,že již zkušenosti s prací jiných RK mám.
Pan Bc. Roman Mikita je špičkový realitní makléř,přesný jako velmi kvalitní hodinky ,spolehlivý a především úspěšný ve své práci. Díky jemu nemáme výpadky v obsazování bytových / nebytových prostor.
Pan Bc.Mikita zajišťuje pro naši firmu pronájmy, na základě dlouholetých zkušeností se obracíme pouze na jeho osobu a jsme velmi spokojeni. Pan Bc. Mikita nám obsadil všechny volné prostory za posledních minimálně 5 let a to klienty, kteří u nás zůstávají a jsou spokojeni. Musíme si uvědomit,,že výběr potencionálního nájemce našich prostor je pro nás velmi důležitý a následně se promítá do dalšího nájemního vztahu mezi námi a klientem.
Pan Bc. Roman Mikita dokáže přesně vyhovět našim požadavkům, nemáme zbytečně desítky prohlídek, které zabírají náš čas,ale pouze to jednání, které může být ukončeno podepsáním smlouvy o pronájmu.
I po podepsání smlouvy s klientem se pan Bc. Roman Mikita dále zajímá, jak se nájemce chová, zda s ním nejsou problémy a zda řádně plní své závazky.
Já osobně mám rád lidi,kteří dokážou dělat svou práci kvalitně a dobře. Jsem velmi rád, že spolupracuji s panem Bc. Romanem Mikitou a jsem přesvědčen, že tato spolupráce bude trvat ještě další léta. Velice si cením lidí, kteří mají vysoké pracovní nasazení, skvělé povahové vlastnosti a jsou důslední. Pan Bc. Romam Mikita mezi ně zcela určitě patří.
Uvedl jsem dostatek argumentů, které by měly vyjádřit naši spolupráci s Vaši RK a realitním makléřem panem Bc. Mikitou.
Děkuji Vám za spolupráci s Vaši RK.
S pozdravem

Fa Apolo invest s.r.o.

Bc. Roman MikitaBc. Roman MikitaO makléři Reference