Denisa Gattingerová

Do světa realit jsem se rozhodla přejít z oboru učitelství pro mateřské školy tehdy, když jsem si koupila svou vlastní nemovitost. Pamatuji si, že to nebylo vůbec snadné. Jsem totiž náročná nejen sama na sebe, ale i na kvalitu, ať už se týká čehokoliv. V tomto oboru se můžete setkat s různými přístupy realitních makléřů. U mě se však setkáte s lidským přístupem, ochotou a profesionálním jednáním. Svou práci vykonávám zodpovědně a řídím se zájmy svých klientů, kterým se snažím naslouchat. 

 

I v komplikovaných situacích dokážu zachovat klidnou hlavu a pro všechny najít správnou cestu. Nacházím totiž řešení tam, kde ho jiní nevidí. Lidé o mě říkají, že mám správný tah na branku, který zaznamenáte nejen u mé profesionální prezentace od fotografa, moderní videopohlídky i kvalitním marketingu. Ráda také poznávám nové lidi, se kterými navazuji kontakty. 

 

Jestli-že mohu s nemovitostí (prodejem, pronájmem, i správou nemovitostí atd.) pomoci i Vám, neváhejte mne kontaktovat. Sjednáme si nezávaznou osobní schůzku, na které si předáme informace a vše důkladně probereme.

Správné stanovení ceny je základem pro úspěšný a rychlý prodej. Pokud budete jako vlastník požadovat cenu příliš vysokou, nemovitost neprodáte. Pokud naopak cenu podhodnotíte, můžete tak přijít o desítky až stovky tisíc korun.

Odhadnout správně nemovitost je majsrštyk. Je nutné znát dokonale stav realitního trhu, orientovat se v cenových mapách a mít na paměti několik desítek faktorů, které mají vliv na výslednou cenu.

Při stanovení správné hodnoty vycházím z předností konkrétní nemovitosti, z lokality kde se nemovitost nachází a důkladnou analýzou všech faktorů, díky které určím výslednou cenu.

1) Vyplněním formuláře
K vypracování tržního odhadu potřebuji o nemovitosti vědět každou i sebemenší důležitou informaci. Prvním krokem je tedy základní vyplnění údajů ve formuláři

Ocenit nemovitost

Pro rychlé ocenění nemovitosti potřebujeme vyplnit následující údaje:

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Typ nemovitosti

Stav objektu

Fotografie 1

Fotografie 2

Fotografie 3

Fotografie 4

Fotografie 5

Fotografie 6

Popis

2) Zadání důležitých informací
Proto, abych odhadl cenu Vaší nemovitosti co nejpřesněji a nejlépe, potřebuji znát první i poslední. V případě, že mi některá informace bude chybět, zavolám a zeptám se na to co potřebuji.

3) Zpracuji a při prodeji nemovitosti Vám toto ocenění přidám zdarma včetně marketingového doporučení.
Na základě dodaných informací a naší znalostí realitního trhu stanovíme cenu vaší nemovitosti a jako bonus získáte marketingový plán díky kterému zvládnete či zvládneme nemovitost úspěšně prodat.

Je to opravdu zdarma? V čem je háček?
Jsme kancelář, která pomáhá klientům a to i tímto způsobem, protože každý spokojený klient, zlepšuje realitní prostřední společně s námi. A díky naší profesionální práci věříme, že cena za odhad nehraje roli, profesionál má pomáhat a s každým svým úkonem dává v sázku svou dobrou pověst. Navíc věřím, že tento servis a kvalitu práce při prodeji či pronájmu své nemovtosti jen tak nenajdete na každém rohu.

Co všechno budete pro odhad potřebovat?
Ideálním případem je, pokud máme o vaši nemovitosti co nejvíce informací nebo pokud ji můžu navštívit. Urychlí to mou práci a také přesnost tržního odhadu.

Jak dlouho vypracování trvá?
Odhady zpracovávám do 3 pracovních dnů, termín se může protáhnout jen v případě výjimečně komplikovaných případech.

Já cenu své nemovitosti znám proč potřebuji odhad?

Vyvarujte se základních chyb při odhadování cen nemovitosti. Nesnažte se odhadnout cenu své nemovitosti pomocí porovnání prodejních cen podobných nabídek na realitních portálech. Tato metoda odhadu je velmi nepřesná a navíc to nejsou ceny prodejní. Cena vaší nemovitosti a inzerované se může velmi lišit ať už směrem nahoru či dolů.
Mnoho prodávajících se snaží vypočítat cenu nemovitosti pomocí součtu nákladů, které do ní investovali (cena za koupi + rekonstrukce + investice atd.) a na základě těchto částek vypočítají cenu nemovitosti. Kupující ovšem nezajímá, kolik prodávající investoval, do samotné nemovitosti za dobu její životnosti. Důležitější je pro ně reálná tržní hodnota, která je mnohdy jiná.
Taktéž odhad ceny nemovitosti dle cenových map není zcela přesný. Ukáže hodnotu všech nemovitosti dle lokality, ve které se nachází. Nezohledňuje další parametry nemovitosti, protože vytváří průměr všech dat a parametrů.

V rámci celého výpočtu, který provádím třemi různými metodami dojdeme nejen k výsledné ceně, ale také k dalšímu podkladu, který v rámci prodeje může být i rozhodující pro vážné zájemce. Nicméně tržní cenou to jen začíná. K ní je zapotřebí pro úspěšný prodej doplnit nejen výše zmíněný i marketingový plán, ale také 100% přístup makléře od online prezentace až po osobní schůzky, Koukněte na záložku ukázka mé práce kde najdete několik příkladů z praxe.

Za jednu z nejdůležitějších povahových rysů u realitního makléře považuji především zodpovědnost. Kdybych Vám měla přiblížit způsob a ukázku mé práce, tak na to půjdu jednoduše. Vždy se snažím s klienty jednat tak, jak bych chtěla, aby realitní makléř jednal se mnou. Měl by být zodpovědný profesionál, kterému mohu důvěřovat a byl vždy o krok napřed. Také bych chtěla mít možnost se na něj kdykoliv obrátit a mít jistotu. Důvěry, kterou mi majitel při předání své nemovitosti k prodeji či pronájmu svěří si vážím a snažím se mu spolehlivým a profesionálním jednáním pro jeho spokojenost a přání pracovat na maximum.

Prezentace s videoprohlídkou - byt 2+1 Ostrava - Poruba ulice Kyjevská

Profi fotografie - byt Kyjevská

DSC_6988_HDR DSC_6981_HDR

Profi fotografie - byt Podroužkova

DSC_6414_HDRDSC_6393_HDR

Reference