Bestratostný pronájem vaší nemovitosti? ...to my umíme!

4.10.2018 Vlastníte nemovitost, kterou pronajímáte nebo chcete pronajmou? Jak vybrat spolehlivého a platícího nájemce? Jak udělat smlouvu, co v ní ošetřit a jak postupovat při celém pronájmu? To my umíme a můžeme Vám s tímto pomoci...

Jako jedna z velmi mála realitních kanceláří řešíme pro klienty od roku 2012 správu pronájmu v celkovém rozsahu. Nejen jako většina kanceláří, tím že najdou zájemce, nachystají smlouvu a konec... My jsme schopni zájemce prověřit, připravit s ním nájemní/podnájemní smlouvu a po celou dobu nájmu řešit celkovou správu pronájmu či podnájmu. Řešíme úhrady nájmu, předání a převzetí nemovitostí, kontroly stavů nemovitostí u těchto předání, vyúčtování kauce, rozúčtování přeplatků a nedoplatků, komunikaci se správci objektu a Vám jako vlastníkům chodí čistý zisk na účet.

Jak je to možné? Poskytujeme službu, která se běžně dostupná v okolních realitně vyspělých státech, kdy jsme účastníky celé smlouvy jako třetí strana, která má také práva a povinnosti. Proto můžeme vykonávat servis v zástupu vlastníka a tím zajistit bezstarostných průběh celého nájmu pro všechny zúčastněné strany.

Co tím vlastník získá?

  • Spolehlivé nájemce, kteří jsou pod kontrolou...Každému z Vás se totiž někdy stane, že zapomenete zkontrolovat termín úhrady nájmu, protože jste vytížení, jste na dovolené nebo zrovna jen nejste u internetu.
  • Obsazený byt a uhrazený nájem 12 měsíců v roce, díky naší kontrole a přístupu
  • Více času, protože vše můžeme a zajistíme za Vás
  • Větší výnos díky přesné informovanosti a eliminaci neobsazenosti bytu

Kolik taková služba stojí?

Ve flexinájmech.cz je možné objednat službu ve dvou tarifech - bez starostí a bez starostí plus. Je to služba určená pro jednotlivé vlastníky bytů až po vlastníky bytových domů. Každý tarif má smyls pro jinou skupinu lidí. Cena za tyto tarify je 390 a 490 korun, vždy z uhrazeného nájemného. Proto se chováme jako řádní hospodáři jako bychom nakládali s vlastním majetkem.

Jaké jsou reference klientů, kteří službu využívají?

Nejatraktivnější je pro mne, že když nájemce chce ukončit nájem, volá vám a vy již máte byt v inzerci před ukončením, byt zkontrolujete a zajistíte přechod na nového nájemce bez výpadku úhrady nájemného. Samozdřejně výhodou je veškeré papírování k tomu potřebné a my se o to nemusíme starat. Tím je pro mne i další důvod úspora našeho času. Kdysi jsem každé nájemce musel znát, pamatovat si je a kontrolovat, teď mám vás a vy se o to perfektně staráte a já mám čas na další aktivity a rodinu.

Ing. Petr Hladný, Ph.D. (zemský ředitel Allianz)

Pro mne osobně je důležité, že nemusím nic hlídat, žádné potvrzení, úrady a to již několik let funguje a jsem spokojen. Za mě je to služba, kterou v Čr vítám a pomáhá mi rozvíjet investování do nemovitostí, díky její bezstarostnosti. Já jsem třeba největší starosti a problémy měl s vyúčtováním a nyní vím, že vše mám v pořádku a bez dluhů.

Ing. David Kirš (úspěšný podnikatel a investor)

Děkuji za vaší správu mého pronájmu díky, které se mi lépe dýchá. Jsem ráda, že jsem své břemeno předala na Vás jako profesionály a vy mi pomáháte s mým bytem a se vším co bych sama kolikrát ani nezvládla, nebo bych potřebovala pomoc a nebyla tomu schopna sama předejít.

Hana Andělová (pronajímetel bytu ve F-M)

POKUD MÁTE ZÁJEM O TUTU SLUŽBU ČI DALŠÍ INFORMACE KONTAKTUJTE NÁS NA TEL. Č. 774 101 334