Bc. Roman Mikita

"Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale počtem okamžiků, které nám vzaly dech."

Je na každém z nás, jak se k této myšlence postavíme. Žiji život tak, abych při ohlédnutí zpět měl na co vzpomínat a mohl si říci, že jsem udělal vše, co bylo v mých silách.

K tomu takto přistupuji ve svém soukromém životě, kdy je pro mě spokojenost rodiny spolu s okamžiky s ní strávenými tím nejdůležitějším, tak dále také v životě makléřském, kdy mi následná poděkování ze strany klientů dokazují to, že jdu tím správným směrem.

Realitním makléřem jsem pro vás již od r. 2010, a to po celou dobu ruku v ruce se stejnou společností. Myslím si, že tato vzájemná důvěra vypovídá o mnohém.

 

"Řídím správný směr ve světě realit." 

 

Správné stanovení ceny je základem pro úspěšný a rychlý prodej. Pokud budete jako vlastník požadovat cenu příliš vysokou, nemovitost neprodáte. Pokud naopak cenu podhodnotíte, můžete tak přijít o desítky až stovky tisíc korun.

Odhadnout správně nemovitost je majsrštyk. Je nutné znát dokonale stav realitního trhu, orientovat se v cenových mapách a mít na paměti několik desítek faktorů, které mají vliv na výslednou cenu.

Při stanovení správné hodnoty vycházím z předností konkrétní nemovitosti, z lokality kde se nemovitost nachází a důkladnou analýzou všech faktorů, díky které určím výslednou cenu.

1) Vyplněním formuláře
K vypracování tržního odhadu potřebuji o nemovitosti vědět každou i sebemenší důležitou informaci. Prvním krokem je tedy základní vyplnění údajů ve formuláři

Ocenit nemovitost

Pro rychlé ocenění nemovitosti potřebujeme vyplnit následující údaje:

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Typ nemovitosti

Stav objektu

Fotografie 1

Fotografie 2

Fotografie 3

Fotografie 4

Fotografie 5

Fotografie 6

Popis

2) Zadání důležitých informací
Proto, abych odhadl cenu Vaší nemovitosti co nejpřesněji a nejlépe, potřebuji znát první i poslední. V případě, že mi některá informace bude chybět, zavolám a zeptám se na to co potřebuji.

3) Zpracuji a při prodeji nemovitosti Vám toto ocenění přidám zdarma včetně marketingového doporučení.
Na základě dodaných informací a naší znalostí realitního trhu stanovíme cenu vaší nemovitosti a jako bonus získáte marketingový plán díky kterému zvládnete či zvládneme nemovitost úspěšně prodat.

Je to opravdu zdarma? V čem je háček?
Jsme kancelář, která pomáhá klientům a to i tímto způsobem, protože každý spokojený klient, zlepšuje realitní prostřední společně s námi. A díky naší profesionální práci věříme, že cena za odhad nehraje roli, profesionál má pomáhat a s každým svým úkonem dává v sázku svou dobrou pověst. Navíc věřím, že tento servis a kvalitu práce při prodeji či pronájmu své nemovtosti jen tak nenajdete na každém rohu.

Co všechno budete pro odhad potřebovat?
Ideálním případem je, pokud máme o vaši nemovitosti co nejvíce informací nebo pokud ji můžu navštívit. Urychlí to mou práci a také přesnost tržního odhadu.

Jak dlouho vypracování trvá?
Odhady zpracovávám do 3 pracovních dnů, termín se může protáhnout jen v případě výjimečně komplikovaných případech.

Já cenu své nemovitosti znám proč potřebuji odhad?

Vyvarujte se základních chyb při odhadování cen nemovitosti. Nesnažte se odhadnout cenu své nemovitosti pomocí porovnání prodejních cen podobných nabídek na realitních portálech. Tato metoda odhadu je velmi nepřesná a navíc to nejsou ceny prodejní. Cena vaší nemovitosti a inzerované se může velmi lišit ať už směrem nahoru či dolů.
Mnoho prodávajících se snaží vypočítat cenu nemovitosti pomocí součtu nákladů, které do ní investovali (cena za koupi + rekonstrukce + investice atd.) a na základě těchto částek vypočítají cenu nemovitosti. Kupující ovšem nezajímá, kolik prodávající investoval, do samotné nemovitosti za dobu její životnosti. Důležitější je pro ně reálná tržní hodnota, která je mnohdy jiná.
Taktéž odhad ceny nemovitosti dle cenových map není zcela přesný. Ukáže hodnotu všech nemovitosti dle lokality, ve které se nachází. Nezohledňuje další parametry nemovitosti, protože vytváří průměr všech dat a parametrů.

V rámci celého výpočtu, který provádím třemi různými metodami dojdeme nejen k výsledné ceně, ale také k dalšímu podkladu, který v rámci prodeje může být i rozhodující pro vážné zájemce. Nicméně tržní cenou to jen začíná. K ní je zapotřebí pro úspěšný prodej doplnit nejen výše zmíněný i marketingový plán, ale také 100% přístup makléře od online prezentace až po osobní schůzky, Koukněte na záložku ukázka mé práce kde najdete několik příkladů z praxe.

Čas... veličina, která má v dnešním světě nevyčíslitelnou hodnotu. Kvalita... v době silné konkurence jedna ze základních nutností každého dobrého realitního makléře. Zkušenosti... za dobu mé osmileté praxe jsem nabyl nespočet vědomostí, ale přitom si uvědomuji, že je stále čemu se učit. Reference... každé poděkování, kterému klient věnoval pár svých drahocenných minut, mi dodává energii pokračovat v "makléřině" dále. 


Každému svému klientovi říkám to stejné: "Žádného zájemce nemůžu chytit na ulici za límec a přivést jej na prohlídku. Zájemce si mě musí umět najít sám. Ale abych mu mohl jít alespoň naproti, mým úkolem je díky kvalitní inzerci a získaným zkušenostem umět v co nejkratším čase dokázat to, že o důvěru a spokojenost každého mého klienta mi jde především.
 

DSCN2423a DSCN2419a

IMG_20180125_140418a IMG_20180125_135954upa

Exkluzivní nabídka podkrovního bytu se zahradou

P2171699a P2171643a

Pronájem zrekonstruovaného bytu v jedné z nejžádanějších lokalit ve městě

P6045814a P6045831a

P6045914a P6045911a

Prodej nově zrekonstruovaného bytu 3+1, ve kterém ještě nikdo nebydlel

P7265261 P7265403

P7265336a P7265371a

Nabídka prodeje dvougeneračního rodinného domu v podhůří Beskyd

PŘÍKLAD VIDEOPROHLÍDEK:

Mé video prezentace nemovitostí můžete sledovat na mém kanálu zde:

youtube-logo web

Kontaktujte nás

Jméno

Příjmení

E-mail

Telefon

Zpráva

Certifikáty a ocenění

Certifikát 1

Vysokoškolským vzděláním vzdělávání pro mě neskončilo, ba naopak je stále čemu novému se učit.

Certifikát 2

Realitním makléřem dnes může být kdokoliv, ale oficiální certifikaci mají jen někteří z nás.

Certifikát 4

Naše podvědomí je obrovský neprobádaný prostor, tak proč do něj alespoň částečně nenahlédnout a vnitřní motivaci tím ještě více neposílit.

Certifikát 5

Projít se po žhavých uhlících je něco, co si mnozí z nás nedokážou představit. Já to dokázal, a díky tomuto jsem si hranici nemožného posunul o velký kus dále.

Certifikát 6

Být každoročně mezi třemi nejlepšími makléři v naší firmě je pro mě důkazem toho, že svou práci opravdu dělám zodpovědně.

Reference