Aktuality

20.3.2019
Kupujete pozemek? Získejte co nejvíce informací. Předejdete zbytečným problémům

Kupujete pozemek jako investici? Nebo pro sebe a své budoucí vysněné bydlení? Dopředu si zjistěte co nejvíce informací, ať se vyhnete možným problémům. Před koupí pozemku je vždy důležité vše osobně..

22.3.2019
Víte, co o vás ví úvěrový registr?

14.3.2019
Dřevostavby jsou stále populární

Dřevostavby jsou jedním z nejstarších způsobů lidského bydlení – jsou rychlé, levné a ekologické. Čím dále se obrátíte na sever, tím více lidí ve dřevostavbě bydlí. V Rakousku a Německu se staví mezi..

Blog

3. 3. 2019
Jak na to když potřebuji peníze na koupi nemovitosti

Dnes jsme si pro vás připravili článek formou videoblogu, ve kterém se dozvíte co potřebujete k vyřízení úvěru na koupi nemovitosti.

31. 1. 2019
Mýty v realitách

Mýty jsou mezi lidmi v oblibě už od starodávného Řecka. Lidí jim rádi věří a šíří je. Mýty se vyskytují v našem každodením životě a pokud se jedná o legendární mýtus, tak v nás vyvová příjemné pocity. Ale když se jedná o mýty, díky, kterým..

16. 1. 2019
Co udělat dříve? Najít si nemovitost nebo vyřídit hypotéku?

Dnes se na realitním trhu běžně stává, že na jednu nemovitost je vícero zájemců. Chcete na prohlídku, nemovitost se Vám líbí, a jeden z dotazů prodávajícího nebo realitní kanceláře, která prodávajícího zastupuje bude: Jak budete koupi..

Odběr aktualit